اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Jason Statham نمایش پست ها
    سلام من میخوام ایپدمو به ios 8.1.4 اپدیت کنم الان ورژن 7.1.2 هست . ایپدم جلبرگ نشده چطوری باید اپدیتش کنم ؟
    فایل ipsw رو بر اساس مدل ایپدتون دانلود کنید و از طریق ایتونز اپدیت کنید.
    مدل ایپد رو تو
    settings > general > about > legal > RF Exposure
    به رنگ ابی نوشته.

نظر

• نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
      فایل ipsw رو بر اساس مدل ایپدتون دانلود کنید و از طریق ایتونز اپدیت کنید.
      مدل ایپد رو تو
      settings > general > about > legal > RF Exposure
      به رنگ ابی نوشته.
      دانلود کردم ولی وقتی با انتخاب گزینه ریستور فایل را انتخاب میکنم بعد از خروج فایل از حالت فشرده ارور میده میگه نمیتونه شناسایی کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط Jason Statham نمایش پست ها
        دانلود کردم ولی وقتی با انتخاب گزینه ریستور فایل را انتخاب میکنم بعد از خروج فایل از حالت فشرده ارور میده میگه نمیتونه شناسایی کنه
        چه خطایی میده
        متن خطا رو بذارید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• من یک آیپد air دارم و همکنون بعد از چندسال کار کردن کلید home آن به شدت سفت شده به نحویکه هرآن احساس میکنم درحال ازکار افتادن است
          آیا این مشکل قابل تعمیر میباشد؟ / لطفا" اگر تعمیرکار مطمئنی میشناسید به من معرفی فرمایید /باسپاس

نظر

• سلام خدمت دوستان
            من دو تا مشكل دارم يكي فعال كردن اينترنت و نحوه فعالسازي براي سيم كارت اعتباري هم راه اول
            و دومي هم براي نصب تلگرام كد رو اس ام اس ميكنه كه مسيجي دريافت نميكنم بنده
            ممنون ميشم راهنمايي كنيد

نظر

• من ایپد ایر دارم اومدم به10.0.2 ریستور کنم
              اما یه ارور داد و گیر کرد رو حالت نشون دادن کابل و ایتیوز

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...2465e404b4.png
              من ایپد ایر دارم اومدم به10.0.2 ریستور کنم
              اما یه ارور داد و گیر کرد رو حالت نشون دادن کابل و ایتیوز

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...2465e404b4.png

نظر

• سلام من iphon6 plus دارم و ویندوز 10 ولی نمیتونم به ایتونز متصل بشم گوشیم هم Device Manager رو چک کردم
                آخرین ورژن آیتیونز رو دارم reset all setting هم در گوشی اعمال کردم ولی بازم نشد خواهش میکنم زود جواب بدید من گیر کردم

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشید
                  دو روزی هست که صدای زنگ آیپدم کم شده. پیغامهای تلگرام و . ......
                  دلیل چیست؟ و از داخل منوی ستینگ صدای زنگ و بلندگو رو تست کردم مشکلی نداشت فقط صدای زنگها و پیغامها کم شده.
                  تشکر.

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشید
                    دو روزی هست که صدای زنگ آیپدم کم شده. پیغامهای تلگرام و . ......
                    دلیل چیست؟ و از داخل منوی ستینگ صدای زنگ و بلندگو رو تست کردم مشکلی نداشت فقط صدای زنگها و پیغامها کم شده.
                    تشکر.

نظر

• سلام
                      آیپدم 2_3 ماه خاموش بود،شارژش کاملا خالی شده الان که شارژر وصل میکنم هیچ عکسالعملی نشون نمیده...از سالم بودن شارژر مطمئنم.
                      ممنون میشم راهنماییم کنید که مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری

نظر

• نوشته اصلی توسط ajulamir نمایش پست ها
                        سلام
                        آیپدم 2_3 ماه خاموش بود،شارژش کاملا خالی شده الان که شارژر وصل میکنم هیچ عکسالعملی نشون نمیده...از سالم بودن شارژر مطمئنم.
                        ممنون میشم راهنماییم کنید که مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری
                        سلام منم دقیقا همیک مشکلو دارم لطفا راهنمایی کنین

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                        فروشگاه ساز رایگان اینترنتی

نظر

صبر کنید ..
                        X