اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

در این تاپیک شما می توانید سوالات خود را در رابطه با آیپد ایر مطرح کنید.

پس این آیپد کی میاد تو بازار ؟؟؟/

نظر

نوشته اصلی توسط waffan ss نمایش پست ها
      پس این آیپد کی میاد تو بازار ؟؟؟/
      سلام
      با توجه به ورود بسیار سریع آیفون 5 اس احتمالا 2-3 روز بعد از شروع فروشش (1 نوامبر)

نظر

سلام
        ممنون دوست عزیز.....
        به نظرتون قیمت 16 گیگ سیم کارت خورش چقدر میشه؟؟؟
        چند مدت طول میکشه قیمت ها متعادل بشه؟؟؟؟
        و در آخر این بهتره یا مینی 2؟؟؟؟

نظر

من از ایپد جدید حداقل دو تا انتظار داشتم یکی تاچ ای دی یکی رم دو گیگ
          اولی که نداره دومی هم در بعضی از سایتها میگن ۱ گیگ هست ، ایا این حقیقت داره و مشخص شده یا حدسیات هست؟

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free

نظر

نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
            من از ایپد جدید حداقل دو تا انتظار داشتم یکی تاچ ای دی یکی رم دو گیگ
            اولی که نداره دومی هم در بعضی از سایتها میگن ۱ گیگ هست ، ایا این حقیقت داره و مشخص شده یا حدسیات هست؟

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free
            رم چیپ a7 مقدار ۱ گیگابایت هست. البته همین ۱ گیگابایت برای ios کافی هست. آندروید اجرا نمی کنه که ۲ تا ۳ گیگ رم نیاز داشته باشه و الکی مصرف باتری بره بالا

نظر

سلام. میخواستم بدونم اگر ipad air سفارش بدم از کانادا واسم بیارن. اون قیمتی که هست همراه اوپراتوره (949$) و بدون اوپراتور گرونتره؟؟ و اینکه میخواستم بدونم اگه واسم بیارن میتونم سیم کارت های ایران بزنم و کار کنم یا نه ؟؟

نظر

شاید برای اجرای برنامه ها الان کافی باشه و میدونم که از اندروید رم کمتر نیاز داره ولی باید فکر یکی دو سال دیگه که ios رم بالاتری رو میخواد کرد.
                از طرفی رم در باز کردن و کش کردن صفحات وب نقش حیاتی داره که دیگه این موضوع به ios یا اندروید بودن بستگی نداره مثلا من الان با ایپد 2 اگه چند صفحه باز کنم به محض اینکه میرم در یک برنامه دیگه و برمیگردم تمام صفحات از رم خارج شده و با این اینترنت هندلی ما مجبوره مجدد صفحات لود بشه حتی این اتفاق با نبستن سافاری و فقط با باز کردن چند صفحه وقتی برمیگردی به صفحه قبل مجدد صفحات لود میشه چون به دلیل کمبود رم و پر شدنش اتفاق میوفته.

نظر

نوشته اصلی توسط aidin pc نمایش پست ها
                  سلام. میخواستم بدونم اگر ipad air سفارش بدم از کانادا واسم بیارن. اون قیمتی که هست همراه اوپراتوره (949$) و بدون اوپراتور گرونتره؟؟ و اینکه میخواستم بدونم اگه واسم بیارن میتونم سیم کارت های ایران بزنم و کار کنم یا نه ؟؟
                  سلام
                  اگر از کانادا آنلاک فکتوری بیارید با سیمکارتهای ایران مشکلی نداره شخصا از کانادا ایفون 5 گرفتم و هیچ مشکلی نداره
                  اما حواست باشه مثل من سرت کلاه نره قیمتهای سایت کانادا بدون در نظر گرفتن مالیات هست منم وقتی برام آوردن مشخص شد 15% مالیات بهش خورده که نهایتا با قیمت ایران خیلی فرقی نمیکرد!

نظر

اگه حاشیه بالا پایینش هم کمتر میشد عالی بود

نظر

من میخوام ایپد بگیرم.میشه بگید به چه چیزایی باید توجه کرد.؟سیم کارت هم بشه استفاده کرد.
                      پارت نامبراش چجورین. یعنی واسه کجان.؟مثه ایفون نوع شارپرشون فرق میکنه؟
                      iccid دارن آنلاک فکتوری و نمی دونم.اخه اطلاعات کمی راجبشون دارم. ممنون میشم راهنمایی کنید یا لینک بزارید.
                      سپاس فراوان

نظر

نوشته اصلی توسط sami.ity نمایش پست ها
                        من میخوام ایپد بگیرم.میشه بگید به چه چیزایی باید توجه کرد.؟سیم کارت هم بشه استفاده کرد.
                        پارت نامبراش چجورین. یعنی واسه کجان.؟مثه ایفون نوع شارپرشون فرق میکنه؟
                        iccid دارن آنلاک فکتوری و نمی دونم.اخه اطلاعات کمی راجبشون دارم. ممنون میشم راهنمایی کنید یا لینک بزارید.
                        سپاس فراوان
                        چیز خاصی نداره مثل آیفون. فقط اینکه جعبه آکبند اپل باشه
                        برای سیم کارت مدل سلولار رو باید تهیه کنید. تفاوت در پارت همون طور که گفتید به شارژر هست و فقط امارات و عربستان فیس تایم ندارند.
                        آیپد کلا آنلاک فکتوری هست و داستان iccid فقط مربوط به آیفونه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
                        شاید برای اجرای برنامه ها الان کافی باشه و میدونم که از اندروید رم کمتر نیاز داره ولی باید فکر یکی دو سال دیگه که ios رم بالاتری رو میخواد کرد.
                        از طرفی رم در باز کردن و کش کردن صفحات وب نقش حیاتی داره که دیگه این موضوع به ios یا اندروید بودن بستگی نداره مثلا من الان با ایپد 2 اگه چند صفحه باز کنم به محض اینکه میرم در یک برنامه دیگه و برمیگردم تمام صفحات از رم خارج شده و با این اینترنت هندلی ما مجبوره مجدد صفحات لود بشه حتی این اتفاق با نبستن سافاری و فقط با باز کردن چند صفحه وقتی برمیگردی به صفحه قبل مجدد صفحات لود میشه چون به دلیل کمبود رم و پر شدنش اتفاق میوفته.
                        خب حتما قبل از اینکه شما به این فکر افتاده باشید خود اپل این فکر رو کرده. پردازشگر آیپد ۲ که ۳ نسل قدیمی شده رو با a7 مقایسه نکنید. همونطور که a5 تا سال گذشته ios 6 را خیلی روون اجرا می کرد a7 هم تا زمانی که اپل ازش پشتیبانی کنه درست کار خواهد کرد!

نظر

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                          چیز خاصی نداره مثل آیفون. فقط اینکه جعبه آکبند اپل باشه
                          برای سیم کارت مدل سلولار رو باید تهیه کنید. تفاوت در پارت همون طور که گفتید به شارژر هست و فقط امارات و عربستان فیس تایم ندارند.
                          آیپد کلا آنلاک فکتوری هست و داستان iccid فقط مربوط به آیفونه

- - - - - - - - - -

خب حتما قبل از اینکه شما به این فکر افتاده باشید خود اپل این فکر رو کرده. پردازشگر آیپد ۲ که ۳ نسل قدیمی شده رو با a7 مقایسه نکنید. همونطور که a5 تا سال گذشته ios 6 را خیلی روون اجرا می کرد a7 هم تا زمانی که اپل ازش پشتیبانی کنه درست کار خواهد کرد!
                          در تعداد و حجم صفحات باز در وب بیشتر رم نقش اساسی بازی میکنه
                          من از ios6 به بعد کمبود رم در باز کردن چند صفحه در سافاری را کاملا حس میکردم میشه گفت در ۴ و ۵ فقط این کمبود وجود نداشت.
                          الان در ایپد ۲ مشکل پروسسور نیست مشکل رم هست

Sent from my iPad2 (IOS 7.0.3)
                          ویرایش توسط bigbang001 : https://i-phone.ir/forums/member/24462-bigbang001 در ساعت 31-10-2013, 01:37 AM

نظر

وقتی ایپد تازه وارد بازار ایران میشه..مثلا وقتی ایپد 4 وارد بازار شد چقد تفاوت داشت با قیمت واقعی؟
                            منظورم اینه که ایپد ایر که این هفته هم وارد ایران میشه مثه ایفون، اوایلش حباب وجود داره یا چون تو بیشتر کشورها توزیع شده زیاد فرقی نداره؟
                            الان بهترین ایپد از نظر کارایی(نه روی کاغذ..) همین ایر هست دیگه؟ یا شرکت دیگه ای هم رده اپل زده؟

نظر

نوشته اصلی توسط kamran.ari نمایش پست ها
                              وقتی ایپد تازه وارد بازار ایران میشه..مثلا وقتی ایپد 4 وارد بازار شد چقد تفاوت داشت با قیمت واقعی؟
                              منظورم اینه که ایپد ایر که این هفته هم وارد ایران میشه مثه ایفون، اوایلش حباب وجود داره یا چون تو بیشتر کشورها توزیع شده زیاد فرقی نداره؟
                              الان بهترین ایپد از نظر کارایی(نه روی کاغذ..) همین ایر هست دیگه؟ یا شرکت دیگه ای هم رده اپل زده؟
                              بهترین آپید همین ایر هست و البته بهترین تبلت بدون داشتن رقیب(البته بدون توجه به محدودیت های اپل)
                              قیمتش تو چند هفته ی اول بالاتر هست و تا 500 هزار تومن ممکنه اختلاف قیمت داشته باشه

نظر

صبر کنید ..
                              X