اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام من ی ipad air 4g 64gig گرفتم.میخواستم ببینم شارژ اولیشو چقد بزارم ؟ با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط 206405 نمایش پست ها
      سلام من ی ipad air 4g 64gig گرفتم.میخواستم ببینم شارژ اولیشو چقد بزارم ؟ با تشکر
      این دستگاه ها نیاز به شارژ اولیه ندارند. هر موقع خواستید به هر میزان شارژ و استفاده کنید.

نظر

سلام من ی ipad air 4g 64gig گرفتم.میخواستم ببینم شارژ اولیشو چقد بزارم ؟ با تشکر
        بزارید فول شه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
          بازم مشکل هست؟
          اگه زیاد اینجوری میشه احتمال سخت افزاری بودن هست!
          اما شما یکبار ریستور کن و واستا اپدیت بعدی هم بیاد اگه اینجوری بود باز و زیاد اینجوری شد سخت افزاریه
          عزيز بازم ريستارت كرد، ولي فريمور مربرط به ايپدو پيدا نمي كنم(ipad air 4g) كه ريستور كنم مال سايت هم اشتباهه چه كار كنم لطفا راهنماييم كنيد

نظر

• سلام.من میخواستم ios 7.1 رو بریزم رو تبلتم.اما وقتی تو قسمت دانلود ios رفتم فقط یه دونه واسه دانلود بود.واسه من یه سوال پیش اومد.آخه واسه آیفون 2تا ios 7.1 واسه دانلود هست.

نظر

• سلام من يه IPad air 4g 64g تازه خريدم ورژن iOS 7.0.4 روش هست. تو قسمت software update كه ميرم ورژن 7.1 واسه دانلود گذاشته. ميخواستم ببينم آيپدم رو به اين ورژن آپديت كنم؟ و اگر آپديت كردم آيا برنامه ها و بازيايي كه از آپ استور دانلود كردم پاك ميشم؟ و سؤال آخر وقتي آيپد رو شارژ كامل كردم بطور معمول تا چند ساعت بايد جواب بده؟ با تشكر.

نظر

سلام من يه IPad air 4g 64g تازه خريدم ورژن iOS 7.0.4 روش هست. تو قسمت software update كه ميرم ورژن 7.1 واسه دانلود گذاشته. ميخواستم ببينم آيپدم رو به اين ورژن آپديت كنم؟ و اگر آپديت كردم آيا برنامه ها و بازيايي كه از آپ استور دانلود كردم پاك ميشم؟ و سؤال آخر وقتي آيپد رو شارژ كامل كردم بطور معمول تا چند ساعت بايد جواب بده؟ با تشكر.
                سلام
                براحتی میتونید اپدیت کنید مشکلی پیش نمیاد.
                بستگی به استفادهای که دارید متفاوت هست
                مثلا وب گردی با وای فای تا ۱۰ ساعت

شخصا برای استفاده خودم حداکثر دوبار در هفته شارژ میکنم

Sent from my iPhone 5 (IOS 7.0.4)

نظر

• نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
                  سلام
                  براحتی میتونید اپدیت کنید مشکلی پیش نمیاد.
                  بستگی به استفادهای که دارید متفاوت هست
                  مثلا وب گردی با وای فای تا ۱۰ ساعت

شخصا برای استفاده خودم حداکثر دوبار در هفته شارژ میکنم

Sent from my iPhone 5 (IOS 7.0.4)
                  من باهاش بازي هم ميكنم ولي فقط يك روز شارژش دوام مياره و بأيد هر روز بزنمش به شارژ!

نظر

من باهاش بازي هم ميكنم ولي فقط يك روز شارژش دوام مياره و بأيد هر روز بزنمش به شارژ!
                    دوست عزیز باید هر روز شارژش کنی

نظر

• با سلام خدمت دوستان
                      من وقتی با آیپد ایرم وصل میشم به کامپیوتر،کامپیوتر شناساییش میکنه،اما نه در آیتونز اون صفحه ای که باز میشد و اطلاعات آیپدو همراه با برنامه ها و...نشون میداد دیگه باز میاد و نه در تانگبو و نه در 25pp نمیتونه به فایل هاش چه برنامه ها و چه موزیک ها و ویدیو ها دسترسی پیدا کنه،این قضیه بعد از اینکه امروز جیلبریکش کردم و بعده اینکه سایدیا هنگ کرد اتفاق افتاد.یک بار هم ستینگ و دیتا شو ریست کردم که بعد از یه رب دیدم هیچ کاری از پیش نمیره خودم سافت ریستش کردم تا بالا بیاد،بعدش فقط ستینگشو ریست کردم،که ستینگش به تنهایی ریست شد و سایدیا هم پاک شد،اما حالا که دوباره به کامپیوتر وصلش میکنم همون آش و همون کاسه! پس از شناسایی و آمدن علامت آیپد در آیتونز دیگه خود دستگاه و مدل و بقیه ی اطلاعات و کلا اون صفحه ای که باز میشد رو نمیاره،چیکار کنم؟؟؟فریمورش هم:7.0.4 هست
                      ویرایش توسط cead : https://i-phone.ir/forums/member/21651-cead در ساعت 24-03-2014, 05:11 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط amoali نمایش پست ها
                        دوست عزیز باید هر روز شارژش کنی
                        اين دوست ما كه ميگه وقتي شارژش ميكني تا ١٠ ساعت بأيد جواب بده! ممنون ميشم راهنماييم كنيد.با تشكر.

نظر

• دوستان چطور اس ام اس ايپد فعال ميشه؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان ايپد قابليت ارسال پيامك را ندارد

نظر

• نوشته اصلی توسط robott نمایش پست ها
                              دوستان چطور اس ام اس ايپد فعال ميشه؟؟؟

sent from my iphone using tapatalk
                              نوشته اصلی توسط safdari نمایش پست ها
                              دوستان ايپد قابليت ارسال پيامك را ندارد
                              خیر ، آیپد قابلیت ارسال و دریافت sms ندارد .

نظر

• روش انتقال فايل نظير ويديو ، موزيك ب آيپد اير چگونه است؟ و اينكه برنامه ها و بازي ها را از طريق كامپيوتر به آيپد انتقال داد؟ و راه اندازي بلوتوث آيپد اير به چه شكل است؟

نظر

صبر کنید ..
                                X