اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط ali.phd71 نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه وایفای بخری میتونی از دستگاه xgps استفاده کنی سرچ کنی مدلاش میاد دو مدل داره مدل اولیش با بلوتوث به یه دستگاه وصل میشه سرعت جی پی اسش بی نظیره تا 10 ساعت ه دوام باطری داره برای کارای خیلی حرفه ای ازش استفاده میشه میتونی توس سایت امازون هم نظراتو در موردش بخونی...
    من که خودم برای صرفه جویی در هزینه مدل وایفای معمولی رو میگیرم هم سبک تره هم پول الکی نمیدم
    کی گفته مدل وای فای سبک تره؟؟؟

حرفتون بیشتر شبیه به قانع کردن هست. قطعا gps داخلی خیلی خیلی بهتر عمل می کنه !

نظر

نوشته اصلی توسط rainysky50 نمایش پست ها
      اقا من واسه برچسب محافظ ال سی دی چیکارچکنمممممم!!!و بعد اینکه اسمارت کاور ایپد 4 به ایر میخوره یا مال ایر فرق میکنهه
      باید صبر کنید. قطعا نمی خوره. کناره های صفحه نمایش آیپد ایر فاصله کمتری داره و در نتیجه عرض دستگاه کمتر شده و هیچ وسیله جانبی آیپد های قبلی به این دستگاه نمی خوره. اپل iPad Air Smart Case و iPad Air Smart Cover جدید را عرضه کرده که در بازار موجود است.

نظر

نوشته اصلی توسط Xone نمایش پست ها
        سلام دوستان
        وقت بخیر

چطور میتونم روی آیپد ایر کیبرد فارسی داشته باشم ؟

ممنونم
        سلام

طبق آموزش این تاپیک عمل کنید: http://www.i-phone.ir/forums/thread52248.html

نظر

سلام دوستان بالاخره ایپد ایر من رسید!همه چیز خوبه ولی کندیه عملکرد ای او اس 7 نسبت به ورژنهای قبلی ای او اس خیلی تو ذوق میزنه!!
          دوستان من در مورد اداپتر شارژر تبلتم چطور اطمینان پیدا کنم که اصله!؟؟؟کیفیتش که خیلی خوبه ولی هر چی گشتم رو شارژر اسمی از اپل ندیدم ولی نوشته شده ساخت flextronics power systems هست!!و البته روی شارژر هم assmbled in china نوشته شده!پارت نامبر دستگاهم ZP هست که برای بازار هنگ کنگ هستش!دوستان در مورد تشخیص اصل و بدل بودن شارژر دستگاه راهنماییم کنید لطفا!میخوام مطمین بشم!در ضمن شارژرم از این مدلای سه شاخه هستش که تبدیل لازم داره!
          در ضمن دستگاه 91 درصد شارژ اولیه داشت!برای شارژ اولم بزارم باتریش کامل خالی بشه بعد فول شارژش کنم؟
          ویرایش توسط rainysky50 : https://i-phone.ir/forums/member/709-rainysky50 در ساعت 20-11-2013, 11:16 PM

نظر

سلام دوستان بالاخره ایپد ایر من رسید!همه چیز خوبه ولی کندیه عملکرد ای او اس 7 نسبت به ورژنهای قبلی ای او اس خیلی تو ذوق میزنه!!
            دوستان من در مورد اداپتر شارژر تبلتم چطور اطمینان پیدا کنم که اصله!؟؟؟کیفیتش که خیلی خوبه ولی هر چی گشتم رو شارژر اسمی از اپل ندیدم ولی نوشته شده ساخت flextronics power systems هست!!و البته روی شارژر هم assmbled in china نوشته شده!پارت نامبر دستگاهم ZP هست که برای بازار هنگ کنگ هستش!دوستان در مورد تشخیص اصل و بدل بودن شارژر دستگاه راهنماییم کنید لطفا!میخوام مطمین بشم!در ضمن شارژرم از این مدلای سه شاخه هستش که تبدیل لازم داره!
            در ضمن دستگاه 91 درصد شارژ اولیه داشت!برای شارژ اولم بزارم باتریش کامل خالی بشه بعد فول شارژش کنم؟
            الان ios 7.1 beta که برای برنامه نویسان عرضه شده خیلی روان تر شده روی آیپد حالا عمومی عرضه بشه مشکل سرعتتون حل میشه

شارژر هم اورجیناله ، ۱۲ وات فیک زیاد نیست که حالا بیان عوض هم بکنن. هیچ وقت هم روی شارژر لوگو اپل نمی بینید (دستگاه های ios) . درسته و اورجیناله

بله شارژ تمام بشه و بزنید به شارژ ۱۰۰ درصد که شد جدا کنید و استفاده کنید

نظر

مرسی از پاسخات داداش

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                کی گفته مدل وای فای سبک تره؟؟؟

حرفتون بیشتر شبیه به قانع کردن هست. قطعا gps داخلی خیلی خیلی بهتر عمل می کنه !
                حدود ۱۰ گرم سبکتره البته خیلی تاثیر گذار نیست

Sent from my iPhone 5 (IOS 7.0.3)

نظر

ios 7 یعنی کنده الان تو آیپد ایر؟ تو 5s که خیلی روونه جریان چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
                    حدود ۱۰ گرم سبکتره البته خیلی تاثیر گذار نیست

Sent from my iPhone 5 (IOS 7.0.3)
                    ۹ گرم هست و این عدد در حدی نیست که کسی بگه مدل وای فای رو میگیرم چون سبک تره !

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط amir_clk500 نمایش پست ها
                    ios 7 یعنی کنده الان تو آیپد ایر؟ تو 5s که خیلی روونه جریان چیه؟
                    کسی گفته کنده؟ فقط گفته شده بعضی جاها نیاز به بهبود داره، همین !

نظر

دوستان من با این ایپد ایرم بدجور درگیری دارم از دیشب!!! istore باز میشه ولی لاگین نمیتونم بکنم !از طریق کامپیوترم توی ایتونز با قیلترشکن لاگین کردم ولی الان تو ایپد وقتی میخوام چیزی دانلود کنم دوباره ازم یوزر پسوورد اکانتمو میخواد ولی وقتی میخوام لاگین کنم اصلا به سرور اپل وصل نمیشه!!!نرم افزار قیلترشکن مخصوص ایپد از tongbu دانلود کردم ولی وقتی میخوام اجراشون کنم بازم ابتداش میگه یوزر پسوورد اکانته اپل رو وارد کن که بازم نمیتونم لاگین کنم!!!نمیدونم چیکار کنم!دوستان من الان تو تبلتم هم با ای دی اپلم لاگین هستم(از طریق ایتونز کامپیوترم و با قیلترشکن لاگین کردم )!!الان وقتی تو تبلت میخوام از ای استور چیزی دانلود کنم چون قیلترشکن ندارم ارور میده که به سرور نمیتونه وصل بشه!!قیلترشکن از tongbu گرفتم ولی وقتی میخوام بازشون کنم ازم میخواد با اکانت اپلم لاگین کنم که عملا غیر ممکنه !!!!الان راه نجاتم چیه!!!!!
                      ویرایش توسط rainysky50 : https://i-phone.ir/forums/member/709-rainysky50 در ساعت 21-11-2013, 03:46 PM

نظر

ارور 1009 میده؟ اگه اینه خودش رفع میشه... ظاهرا ماهی یکی دو بار اپل باید کرمشو واسه ایرانیا بریزه
                        دیشب و امروزم من 1009 بهم داد 2 3 بار.

نظر

نه ارورش شماره نداره!!وقتی بدون قیلترشکن میرم میخوام لاگین کنم میزنه نمیتونه به سرورش اپل وصل بشه!!!ولی خوب قیلترشکن من روی ایپد ندارم !!!هر قیلترشکنی هم میخوام نصب کنم اولش باید لاگین کنم با اکانت اپلم!!حتی اگه از tongbu گرفته باشم!!!چیکار کنم؟؟تبلت افتاده گوشه بدون هیچ مصرفی با این وضعیت

نظر

دوستان یه راهنمایی
                            من به شدت مشتاق خرید ایپد ایر هستم و واقعا دیگه نمیتونم بیشتر از این صبر کنم ولی ایران خیلی گرونه
                            توی دبی 64گیگ وایفای با وسایل 2200 میدن پارت نامبر امارات ولی پارت نامبر امارات نظر شما چیه بخرم یا پیشنهاد دیگه ای دارین....بدی پارت نامبر امارات اینه که فیس تایم و ای مسیج نداره

نظر

نوشته اصلی توسط ali.phd71 نمایش پست ها
                              دوستان یه راهنمایی
                              من به شدت مشتاق خرید ایپد ایر هستم و واقعا دیگه نمیتونم بیشتر از این صبر کنم ولی ایران خیلی گرونه
                              توی دبی 64گیگ وایفای با وسایل 2200 میدن پارت نامبر امارات ولی پارت نامبر امارات نظر شما چیه بخرم یا پیشنهاد دیگه ای دارین....بدی پارت نامبر امارات اینه که فیس تایم و ای مسیج نداره
                              فقط فیس تایم نداره، آیمسیج که سره جاشه

- - - - - - - - - -

نه ارورش شماره نداره!!وقتی بدون قیلترشکن میرم میخوام لاگین کنم میزنه نمیتونه به سرورش اپل وصل بشه!!!ولی خوب قیلترشکن من روی ایپد ندارم !!!هر قیلترشکنی هم میخوام نصب کنم اولش باید لاگین کنم با اکانت اپلم!!حتی اگه از tongbu گرفته باشم!!!چیکار کنم؟؟تبلت افتاده گوشه بدون هیچ مصرفی با این وضعیت
                              اولا که بحث در مورد این موارد خلاف قوانینه انجمنه! مشکل هم از آیپدتون نیست تمام دستگاه های ios داخل ایران دچار چنین مشکلی شدند راهی هم جز تغییر آیپی یا صبر کردن ندارید

نظر

مرسی دوستم !پس من فکر کنم با استفاده از ایتونز بر روی کامپیوترم و قیلتر شکن کامپیوترم بتونم روی ایپدم چیزی نصب کنم؟؟درسته؟

نظر

صبر کنید ..
                                X