اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ولی در اپلیکیشن استور برای بار اول که رفتم رایگان بود ومرتبه های بعد پولی شد ولی تو لیست برنامه های ریگان قرار گرفته ممنون از راهنماییتان

نظر

• Sms چيه جريانش؟ برا من داره بصورت built in و به اپلي ها ميتونن مسج بدم

نظر

• نوشته اصلی توسط big fish نمایش پست ها
        ولی در اپلیکیشن استور برای بار اول که رفتم رایگان بود ومرتبه های بعد پولی شد ولی تو لیست برنامه های ریگان قرار گرفته ممنون از راهنماییتان
        بايد از طريق ديوايس ها اقدام به دانلود كنيد .....
        وارد اپ استور بشيد اقدام به دانلود كنيد .
        نوشته اصلی توسط amir_clk500 نمایش پست ها
        Sms چيه جريانش؟ برا من داره بصورت built in و به اپلي ها ميتونن مسج بدم
        بله ، مربوط به imassage ميشه كه از طريق ديوايس هاى اپل ميشه باهم ارتباط برقرار كرد .....

نظر

• دوستان . 2تا سوال داشتم .....
          سوال اول اینکه شما موقعی که یه سایتی رو با سافاری باز میکنید بعد میری مثلا" یه برنامه ای رو باز میکنی دوباره برمیگردی به سافاری چرا یاست رو دوباره شروع به بارگذاری میکنمه ؟؟؟؟ شما هم همینطوره ؟؟؟؟
          سوال دوم اینکه سرعت تو ایپد ایر واقعا" پایین رو 7.0.4 به نظرتون برم به 7.1 بتا 2 یا نه ؟؟؟؟؟

نظر

• اون كه پيج رو دوباره ريلود ميكنه بخاطر رم هستش و رمت بر ميشه برنامه ديگه باز ميكني و اين صفحه هارو پاك ميكنه از تو رم تا برنامه كه اجرا كردي به مشكل بر نخوره
            خيليا تو همين فروم ديدم به اين ايراد ميگيرن و ميگن اپل رمش كمه و نوت جديد ٣ گيگ رم داره و ... در جواب بايد گفت تو همه دنيا الان اينترنت سريع هست و اون صفحه بخاد لود بشه اصلا كسي متوجه نميشه كه اين ريلود شده و اين مشكل اينترنت ذاغارت ايرانه كه كنده و اين مساله به چشم مياد

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonedost نمایش پست ها
              دوستان . 2تا سوال داشتم .....
              سوال اول اینکه شما موقعی که یه سایتی رو با سافاری باز میکنید بعد میری مثلا" یه برنامه ای رو باز میکنی دوباره برمیگردی به سافاری چرا یاست رو دوباره شروع به بارگذاری میکنمه ؟؟؟؟ شما هم همینطوره ؟؟؟؟
              سوال دوم اینکه سرعت تو ایپد ایر واقعا" پایین رو 7.0.4 به نظرتون برم به 7.1 بتا 2 یا نه ؟؟؟؟؟
              مورد یک بله همینطوریه و منو هم ازیت میکنه
              مورد دوم باید بگم که تا ایپدت زندست ببرش ورژن بتا دو تا نفس بکشه

نظر

• نوشته اصلی توسط iMohamad نمایش پست ها
                مورد یک بله همینطوریه و منو هم ازیت میکنه
                مورد دوم باید بگم که تا ایپدت زندست ببرش ورژن بتا دو تا نفس بکشه
                جسارت ، ولى متوجه منظورتون نشدم .......... !!!!!!

نظر

• سلام دوستان
                  من جدیدا ایپد ایر گرفتم و چون قبلا ای دیوایس نداشتم، خیلی مشکل دارم باهاش.
                  مثلا من چه طور میتونم با این تبلت فایل با حجم زیاد دانلود کنم ؟
                  مثلا من با نکسوز 7، شب ها که اینترنت مجانی هست، فیلم و برنامه دان میکنم، با نرم افزاری مثل LoaderDroid که بهش برنامه میدم چه ساعتی وای فای رو روشن کنه و دانلود رو انجام بده و چه ساعتی خاموش کنه و تمام.
                  اما با آیپد اولا که نتونستم اصلا فایلی دانلود کنم.
                  دوما با یه سری برنامه مثلا iDownload که فایل دانلود میشه اما وقتی صفحه خاموش میشه اونا هم کار نمی کنن.
                  چه کار کنم؟
                  یه چیزی باشه که بشه بهش برنامه داد چه زمانی وای فای رو روشن و خاموش کنه. و هم فایل هارو دانلود کنه
                  ممنون

نظر

• ميگمًاين 12 days of gift يه موقع ورشكست نشن با اين گيفتاشون! ٤ تا اهنگ جاستين تيمبرليك اونم نه خود ترك اصلي بلكه كنسرتش و و يه سري سريال و اپليكيشن مزخرف كه به لعنت خدا نميرزه و اونوقت اينهمه تو بوق و كرنا كردن هر كي ندونه فك ميكنه چه خبره

دوست عزيز يكي از معدود برتري هاي اندرويد به اپل همين سيستم دانلود كردنشه اما نگران نباش دستكاه رو جيلبريك كني مثل اندرويد ميتوني دانلود كني از كلاينتاي مختلف

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_clk500 نمایش پست ها
                      دوست عزيز يكي از معدود برتري هاي اندرويد به اپل همين سيستم دانلود كردنشه اما نگران نباش دستكاه رو جيلبريك كني مثل اندرويد ميتوني دانلود كني از كلاينتاي مختلف
                      ممنون از پاسخت، اما یعنی تا زمانی که جیلبریک نشه، هیچ برنامه ای وجود نداره که بشه باهاش دانلود کرد با اون مشخصاتی که عرض کردم؟

نظر

• فقط از اپ استور و ايتونز ميشه برنامه و موزيك مجاني دانلود كرد يا گيفت كارت بخريد و پولي دانلود كنيد البته صد هزار برنامه فري بيشتر داره

نظر

• با سلام
                          من تازه آيپد air گرفتم الان به يه مشكل بزرگ برخوردم كه روي صفحه هيچ چيز نشون نميده فقط تصوير background بدون هيچ آيكني ، نه خاموش ميشه نه هيچ كاري انجام ميده ممنون ميشم كمكم كنيد با تشكر

نظر

• نوشته اصلی توسط ezadi5353 نمایش پست ها
                            با سلام
                            من تازه آيپد air گرفتم الان به يه مشكل بزرگ برخوردم كه روي صفحه هيچ چيز نشون نميده فقط تصوير background بدون هيچ آيكني ، نه خاموش ميشه نه هيچ كاري انجام ميده ممنون ميشم كمكم كنيد با تشكر
                            دکمه هوم و پاور رو ۱۰ ثانیه نگه دارید تا ریست شه.

نظر

• نوشته اصلی توسط mosipishi نمایش پست ها
                              ممنون از پاسخت، اما یعنی تا زمانی که جیلبریک نشه، هیچ برنامه ای وجود نداره که بشه باهاش دانلود کرد با اون مشخصاتی که عرض کردم؟
                              ببين با دانلود منيجر ها ميشه اينكارو كرد كه بزنى رو دانلود مثل برنامه amerigo كه خيلى خوب هست
                              و وقتى صفحه خاموش شه هم دانلود رو انجام ميده
                              اما اينكه بتونى طبق ساعت خاصى واى فاى رو روشن و خاموش كنى و زمان بدى كه دانلود شروع وتموم بشه بدون جيلبريك شدنى نيست
                              iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• دوستان من هم خریدم و مشکلاتم:
                                1-برنامه هایی که فروشنده با اپل آیدی خودش رخته رو راحی هست که بشه بکاپ گرفت ؟
                                2- ورژن ماله من 7.0.3 هست ببرم به ورژن بالاتر؟به کدوم ورژن ببرم؟چجوری ببرم؟ باید دولوپر داشته باشی یا هرکسی می تونه آپدیت کنه؟ نظرتون درباره بردن به 7.0.4 چیه؟
                                l3-من آیپدم رو که خریدم وقتی روشنش کردم باطریش 80 درصد بود الان ازش استفاده کنم تا تموم شه بعد بزنم به شارژ یا همین الان با 80 درصد بزنم به شارژ تا فول شه؟
                                ویرایش توسط ali.ali.ali.ali : https://i-phone.ir/forums/member/145192-ali-ali-ali-ali در ساعت 31-12-2013, 12:03 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X