اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان جریان چیه من تا حالا 2 تا ایپد ایر گرفتم اول یه 16 وای فای مشکی بعد فروختم الانم یه 32 سلولار سفید تو اولی زیر صفحه 2 تا نقطه مانند بود مثل پرز یا اینجور چیزی و پشتشم همون لحظه اول که داشتم اون کاور پلاستیکی رو باز میکردم یه زدگی مانند داشت ولی نه ضربه بود نه خش مثل اینکه تو خود بافت جنسش باشه بود که واسه خاطر این ها فروختمش امروز که سفید گرفتم تو مغازه هرچی چک کردم پرز نداشت الان ولی یه نقطه کوچیکم این داره +نصفه بیشتر سمت چپ صفحه زرده انگار نه خیلی ولی تو صفحه سفید وقتی دقت میکنم معلومه چرا اینقدر کیفیت ساخت و دقت اپل پایین اومده؟؟؟کسه دیگه هم این مشکل رو داره؟؟؟

نظر

• دوستان من امروز باید برم پایتخت ، بنظرتون امروز اربعین هست پایتخت باز هست ؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohiwoods نمایش پست ها
        دوستان من امروز باید برم پایتخت ، بنظرتون امروز اربعین هست پایتخت باز هست ؟!
        دوست عزیز ، همه جا تعطیل می باشد.

نظر

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

سلام به همه
          ديروز كه با آيپد ايرم كار ميكردم در فيس تايم و يكي از اپليكيشن ها يك نوار ابي رنگ ميومد و حالت اسكن كردن كل صفحه رو پيمايش مي كرد اما به محض خارج شدن از برنامه اون نوارم محو ميشد ايا علت خاصي داره يا طبيعي ؟

Sent from my iPad using Tapatalk
          ویرایش توسط asemani : https://i-phone.ir/forums/member/10749-asemani در ساعت 23-12-2013, 01:37 PM

نظر

• بچه ها من شهرستانم میخواستم آیپد ایر بگیرم .این سایت دی جی کالا یا آل دیجیتال مطمئن هستن ؟ موقع خرید به چه چیزیی باید دقت کنم؟
            بعضی ها میگن هر جا خریدی پلمپ باشه ایا اینطوریه؟ مثلا اگر از این سایت ها بخرم اونا پلمپشو باز میکنن برا تست یا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط yaser.p نمایش پست ها
              بچه ها من شهرستانم میخواستم آیپد ایر بگیرم .این سایت دی جی کالا یا آل دیجیتال مطمئن هستن ؟ موقع خرید به چه چیزیی باید دقت کنم؟
              بعضی ها میگن هر جا خریدی پلمپ باشه ایا اینطوریه؟ مثلا اگر از این سایت ها بخرم اونا پلمپشو باز میکنن برا تست یا نه؟
              دوست عزیز میتونی از دفتر انجمن خریداری کنی.
              از نظر قیمت و اطمینان از پلمپ بودنش هم به نفعتون خواهد بود.

نظر

• سلام...من آیپد ایر گرفتم ...یه آیفون 5 هم دارم . با اپل ایدیم وارد اپ استور آیپد شدم دانلود کردم ولی متاسفانه موقعی که تو برنامه ها میرم ارور میده یا کانکشن اینترنت چک بشه یا بعضی وقتا میگه این آیدی استفاده شده رو دستگاه دیگه ! چه طوری این 2 تا دستگاهمو با هم هماهنگ کنم با یه آپل ایدی همرو دانلود کنم ؟ با آیفون و آیتونز لپ تاپ اوکیه

نظر

• سلام
                  دوستان ... ظاهرا پنل آیپد ایر رو ال جی و شارپ ساختن.
                  1- کدومش بهتره؟... لطفا توضیح بدید
                  2- چطور باید بفهمم پنل آیپدم رو کدومشون ساختن؟
                  ممنون از توجهتون

نظر

• نوشته اصلی توسط behrooztahmasbi نمایش پست ها
                    سلام
                    دوستان ... ظاهرا پنل آیپد ایر رو ال جی و شارپ ساختن.
                    1- کدومش بهتره؟... لطفا توضیح بدید
                    2- چطور باید بفهمم پنل آیپدم رو کدومشون ساختن؟
                    ممنون از توجهتون
                    اگر اينطور هم باشه راهى نيست براى فهميدنش
                    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• دوستان شما هم کندی ios7 رو در ایپد ایر احساس نمیکنید !!!!!!؟؟؟؟؟؟
                      واقعا" کراش شدن بیشتر برنامه ها و کندی و تیک زدن حتی در بازی angry !!!!!!!!!!
                      البته در مقایسه با ios6 ..

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonedost نمایش پست ها
                        دوستان شما هم کندی ios7 رو در ایپد ایر احساس نمیکنید !!!!!!؟؟؟؟؟؟
                        واقعا" کراش شدن بیشتر برنامه ها و کندی و تیک زدن حتی در بازی angry !!!!!!!!!!
                        البته در مقایسه با ios6 ..
                        ۷.۰.۴ بسیار کند هست.بدبخت ایپد!!
                        بیاریدش ۷.۱ بتا دو که متوجه بشید ios چه مزه ای داره.

نظر

• سلام به همه
                          ديروز كه با آيپد ايرم كار ميكردم در فيس تايم و يكي از اپليكيشن ها يك نوار ابي رنگ ميومد و حالت اسكن كردن كل صفحه رو پيمايش مي كرد اما به محض خارج شدن از برنامه اون نوارم محو ميشد ايا علت خاصي داره ؟

براي كسي اين موضوع اتفاق نيافتاده؟ ايا اين موضوع طبيعيه؟؟؟
                          ویرایش توسط asemani : https://i-phone.ir/forums/member/10749-asemani در ساعت 24-12-2013, 08:40 AM

نظر

• با سلام

چند تا سوال دارم / من تازه آیپد ایر گرفتم و کاملا مبتدی هستم

1- آموزش ریختن موزیک روی آیپد رو به صورت مجزا و آلبوم بندی میزارید ؟ ( منظورم قاطی موزیک ها رو نریزم بلکه بتونم از روی اسم آلبوم آهنگ های اون آلبوم رو بیارم )

2- برنامه ای هست بشه باهاش راحت موزیک ها رو روی آیپد مثل گوشی های آندروئیدی ریخت ؟ و به همون شکل هم حذف اش کرد ؟

3- اگر با آیتونز بک آپ بگیرم . یا موزیک و فیلم بریزم امکان استفاده از 25pp و .. که هست ؟ ( فقط برنامه با ایتیونز نگیرم دیگه ؟ )

4- من کلی برنامه از app store ریختم این برنامه ها که از 25pp و ... استفاده کنم از بین نمیره ؟

ممنون

نظر

• سلام
                              دوستان یه سوال عجله ای دارم!

دوایسی که تو لینک زیر هست
                              TP-Link 3G Mobile Portable Wi-Fi Modem Router M5350 - تی پی لینک مودم-روتر 3G بی‌سیم ام 5350

با اون حافظه رمی که میخوره میشه به عنوان یه هارد بیسیم برای آیپد ازش استفاده کرد(حداکثر تا 32 گیگ) در کنار اینکه آیپد رو 4 جی هم میکنه؟

این احتمالا بدرد دوستانی که مدل 4 جی ندارن بخره
                              بنابراین لطفا سریع جواب بدید که تو پیشنهاد شگفت انگیز بخرمش...

ممنون
                              ویرایش توسط behrooztahmasbi : https://i-phone.ir/forums/member/134302-behrooztahmasbi در ساعت 25-12-2013, 10:48 AM

نظر

• كسي نبود جوابي بده!!!؟؟؟؟

نوشته اصلی توسط asemani نمایش پست ها
                                سلام به همه
                                ديروز كه با آيپد ايرم كار ميكردم در فيس تايم و يكي از اپليكيشن ها يك نوار ابي رنگ ميومد و حالت اسكن كردن كل صفحه رو پيمايش مي كرد اما به محض خارج شدن از برنامه اون نوارم محو ميشد ايا علت خاصي داره ؟

براي كسي اين موضوع اتفاق نيافتاده؟ ايا اين موضوع طبيعيه؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X