اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
    شاید برای اجرای برنامه ها الان کافی باشه و میدونم که از اندروید رم کمتر نیاز داره ولی باید فکر یکی دو سال دیگه که ios رم بالاتری رو میخواد کرد.
    از طرفی رم در باز کردن و کش کردن صفحات وب نقش حیاتی داره که دیگه این موضوع به ios یا اندروید بودن بستگی نداره مثلا من الان با ایپد 2 اگه چند صفحه باز کنم به محض اینکه میرم در یک برنامه دیگه و برمیگردم تمام صفحات از رم خارج شده و با این اینترنت هندلی ما مجبوره مجدد صفحات لود بشه حتی این اتفاق با نبستن سافاری و فقط با باز کردن چند صفحه وقتی برمیگردی به صفحه قبل مجدد صفحات لود میشه چون به دلیل کمبود رم و پر شدنش اتفاق میوفته.
    این توضیحی که داری در مورد رم میدی اساسا اشتباهه
    البته رو pc تقریبا همچین چیزی هست اما اینجا خیلی شرایط فرق میکنه

نظر

با سلام من میخوام ایپد 4 بخرم پیشنهاد با توضیح میدید لطفا . , اطلاعاتمم ضعیفه

نظر

نوشته اصلی توسط samitreex نمایش پست ها
        با سلام من میخوام ایپد 4 بخرم پیشنهاد با توضیح میدید لطفا . , اطلاعاتمم ضعیفه
        البته اين تاپيك در مورد ايپد اير يا همون نسل پنجم هست ولي به هر حال حال تاپيك زير رو مطالعه كنيد
        http://www.i-phone.ir/forums/thread77387.html

نظر

دوستان تو بازار ايران هست؟
          اگه هس قيمتاش چجورين؟
          من ميخوام دلمو بزنم به دريا و بيخيال سنسور اثرانگشت شم و يه ايپد اير بخرم.

Sent from my iPhone

نظر

نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
            دوستان تو بازار ايران هست؟
            اگه هس قيمتاش چجورين؟
            من ميخوام دلمو بزنم به دريا و بيخيال سنسور اثرانگشت شم و يه ايپد اير بخرم.

Sent from my iPhone
            خیر فعلا نیست، تا آخر هفته وارد میشه

نظر

ایپد رو خود کالیفرنیا اسمبل میکنه؟یا چین؟
              یه محصول بود که دیدم اسمبل کالیفرنیا ست.یادم نیست چی بود. اپل کدوم محصولش رو در خود کسور اسمبل میکنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط kamran.ari نمایش پست ها
                ایپد رو خود کالیفرنیا اسمبل میکنه؟یا چین؟
                یه محصول بود که دیدم اسمبل کالیفرنیا ست.یادم نیست چی بود. اپل کدوم محصولش رو در خود کسور اسمبل میکنه؟
                هیچ دیوایسی اسمبل کالیفورنیا نیست ! تماما اسمبل چین هستند، به جز مک پرو جدید که اون هم کالیفورنیا نیست، به صورت اصلی اپل میگه usa که در تگزاس هست کارخانه اش

نظر

سلام دوستان من دیروز یه آیپد ایر خریدم و از اونجایی که تا به حال با آندروید کار کردم هیچ آشنایی با آیپد ندارم می خوام فایل بریزم داخلش ولی اجازه کپی نمیده باید چه کار کنم ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط philip نمایش پست ها
                    سلام دوستان من دیروز یه آیپد ایر خریدم و از اونجایی که تا به حال با آندروید کار کردم هیچ آشنایی با آیپد ندارم می خوام فایل بریزم داخلش ولی اجازه کپی نمیده باید چه کار کنم ممنون
                    شما آیتونز را نصب کنید و برنامه و آهنگ می تونید با آیتونز منتقل کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                      شما آیتونز را نصب کنید و برنامه و آهنگ می تونید با آیتونز منتقل کنید.
                      ممنون از پاسختون یه مشکل دیگه که دارم بلو توث به هیچ دستگاهی وصل نمی شه و پیر نمی کنه مشکل از کجاست

نظر

ايپد و كلا اي ديوايس ها كلا بلوتوث ندارن و فقط ميشه باهاش به هدست بلوتوث وصل شد
                        براي انتقال فايل بايد جيلبريك كنيد
                        البته اگر اي ديوايس ديگري داريد مي تونيد از Air Drop استفاده كنيد

نظر

آیپد ایر وارد ایران شده؟
                          کسی جایی رو سراغ داره الان داشته باشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط pyan نمایش پست ها
                            آیپد ایر وارد ایران شده؟
                            کسی جایی رو سراغ داره الان داشته باشه؟
                            فعلا خیر به صورت عمده نیست، خیلی کم یافت میشه اون هم نه تهران، بندرعباس و ...

نظر

سلام من می خواهم یک آیپد از کانادا برام بیارن ولی نمی دونم همون قیمت داخل سایت اپل می باشد یا مالیاتی هم به اون اضافه میشه ؟!! مثلا ۶۴ وای فای که میشه 700 دلار همون حدود 2,100,000 تومان است یا بیشتر ؟
                              ممنون

نظر

بسته به ایالتی که هستید مالیات بهش اضافه میشه

Sent from my iPhone 5 (IOS 7.0.2)

نظر

صبر کنید ..
                                X