اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Dlxllb4b

نظر

• خب بالاخره امروز بعد از ظهر منم به آرزوم رسیدم و یه آیپد ایر 32 وای فای مشکی خریدم به قیمت 1950.
      محو کیفیت ساختشم و نوش جونش اپل که گرونتر از برندای دیگه میگیره ولی کیفیت ساختی تحویل آدم میده که با روح و روان آدم بازی میکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_clk500 نمایش پست ها
        خب بالاخره امروز بعد از ظهر منم به آرزوم رسیدم و یه آیپد ایر 32 وای فای مشکی خریدم به قیمت 1950.
        محو کیفیت ساختشم و نوش جونش اپل که گرونتر از برندای دیگه میگیره ولی کیفیت ساختی تحویل آدم میده که با روح و روان آدم بازی میکنه
        مبارکه.ایشالا که به شادی استفاده کنی.

نظر

• ممنونم دوست عزیز
          تو مغازه هم حسابی چک کردم ببینم سفیدی داره lcd اش یا نه که خوشبختانه نداره و یه دست سفیده
          lla هم نیست و zpa هست که نمیدونم کجا میشه.
          خداییش مشکیش خیلی قشنگتر از سفیدشه بخصوص پشتش

نظر

• دوستان برای ایپد ایر چه محافظ صفحه نمایش رو پیشنهاد میدید:
            1_Moshi iVisor Screen Protector XT (Crystal Clear) for The New iPad AirBlack
            2-Tech Armor Apple iPad Air (Generation 5) Premium High Definition (HD)

توی سایت مک رومر بهم گفتن دومی بهتره نظر شما چیه؟
            الان توی امازون تخفیف زیادی خورده شده7 دلار کسی راهی بلد نیست بشه از امازون خرید کرد؟؟؟کل لوازماش تخفیف های خیلی زیادی بهشون خورده
            کیس های خیلی خوب در حد 30 دلار تخفیف خوردن
            بین این 3 کیث کدومو انتخاب میکنین:
            1-MoKo Apple iPad Air Case - Slim-Fit Case
            2-Devicewear Detour: iPad Air Case
            3-Devicewear Slim iPad Air Case
            گزینه ی بهتر دیگه ای دارید؟؟؟
            تششششششکر

من هنوز ایپد نگرفتم برای انتخاب لوازمش خداییش مریض شدمهتمام سایت امازون رو زیرورو کردم نظراتو خوندم رویو از ی.و.ت.ی.و.ب دیدم هنوز دودلم
            البته خود ایپده هنوز موندهبنظرتون تا چه مقدار دیگه از ایپد ایر کاسته میشهارزش صبر کردن دارهاگرم ادرسی برای خرید ایپد دارید که هم ارزون باشه هم مطمئن مارو بی نصیب نذارید
            برای این لوازم جانبی هم یه راه حلی بدید لطفا
            ویرایش توسط ali.phd71 : https://i-phone.ir/forums/member/70463-ali-phd71 در ساعت 03-12-2013, 01:15 AM

نظر

• بچه ها علیرغم کاهش 200 گرمی وزن بازم به نظرم سنگینه و اذیت میشه دست بعد از چند دقیقه ..با وزنش کماکان مشکل دارم. ولی خب خیلی خوشدست تر و بهتر شده

نظر

• سلام دوستان
                من بالاخره تصمیم گرفتم مدل وای فای سفید بخرم البته هنوز بین ۶۴ یا ۱۲۸ تصمیم نگرفتم و باید ببینم به بودجم کدام میخوره
                دوستان اکه فروشنده مطمئن و خوش انصافی سراغ دارن تلفنش را برام پ خ کنن
                باتشکر

Sent from my iPad2 (IOS 7.0.3)

نظر

• ببخشید دوستان
                  سوالم کمی با این تاپیک در تضاده
                  میخواستم بپرسم چه هندزفری برای آیپد مناسبه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط waffan ss نمایش پست ها
                    ببخشید دوستان
                    سوالم کمی با این تاپیک در تضاده
                    میخواستم بپرسم چه هندزفری برای آیپد مناسبه؟
                    جبرا به نظرم مدلای خوبی داره جوابشم پس داده.

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.phd71 نمایش پست ها
                      دوستان برای ایپد ایر چه محافظ صفحه نمایش رو پیشنهاد میدید:
                      1_Moshi iVisor Screen Protector XT (Crystal Clear) for The New iPad AirBlack
                      2-Tech Armor Apple iPad Air (Generation 5) Premium High Definition (HD)

توی سایت مک رومر بهم گفتن دومی بهتره نظر شما چیه؟
                      الان توی امازون تخفیف زیادی خورده شده7 دلار کسی راهی بلد نیست بشه از امازون خرید کرد؟؟؟کل لوازماش تخفیف های خیلی زیادی بهشون خورده
                      کیس های خیلی خوب در حد 30 دلار تخفیف خوردن
                      بین این 3 کیث کدومو انتخاب میکنین:
                      1-MoKo Apple iPad Air Case - Slim-Fit Case
                      2-Devicewear Detour: iPad Air Case
                      3-Devicewear Slim iPad Air Case
                      گزینه ی بهتر دیگه ای دارید؟؟؟
                      تششششششکر

من هنوز ایپد نگرفتم برای انتخاب لوازمش خداییش مریض شدمهتمام سایت امازون رو زیرورو کردم نظراتو خوندم رویو از ی.و.ت.ی.و.ب دیدم هنوز دودلم
                      البته خود ایپده هنوز موندهبنظرتون تا چه مقدار دیگه از ایپد ایر کاسته میشهارزش صبر کردن دارهاگرم ادرسی برای خرید ایپد دارید که هم ارزون باشه هم مطمئن مارو بی نصیب نذارید
                      برای این لوازم جانبی هم یه راه حلی بدید لطفا
                      من نمیدونم پقدر بودجه داری ولی بهترین و ارزون ترین محافط صفحه که واقعا از صربه و اثر انشگت محافطت میکنه Rhino Shield هست که 40 دلاره.
                      بهترین case ها هم Smart Cover و کیس های شرکت Ozaki و Speck.اگز هم کیف می خوای یک ماه دیگه شرکت Herschel کیف هاش برای ایر میاد.
                      محصولات Moshi هم یه سری میدونم تو فروشگاه Gadjet Store میفروشن

instagram : Gadjetstore (عکس محصولاتش هست )
                      آدرس : تهران - تجریش- ابتدای خیابان ولیعصر - جنب پاساژ کیش
                      تلفن : 22718220
                      به کل ایران هم میفرسته

نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
                      سلام دوستان
                      من بالاخره تصمیم گرفتم مدل وای فای سفید بخرم البته هنوز بین ۶۴ یا ۱۲۸ تصمیم نگرفتم و باید ببینم به بودجم کدام میخوره
                      دوستان اکه فروشنده مطمئن و خوش انصافی سراغ دارن تلفنش را برام پ خ کنن
                      باتشکر

Sent from my iPad2 (IOS 7.0.3)
                      به نظرم 64 کافیه.
                      قیمت های خود همین سایت هم مناسبه، مگر اینکه بیرون ارزون تر باشه که من در جریان نیستم

نوشته اصلی توسط amir_clk500 نمایش پست ها
                      ممنونم دوست عزیز
                      تو مغازه هم حسابی چک کردم ببینم سفیدی داره lcd اش یا نه که خوشبختانه نداره و یه دست سفیده
                      lla هم نیست و zpa هست که نمیدونم کجا میشه.
                      خداییش مشکیش خیلی قشنگتر از سفیدشه بخصوص پشتش
                      خدارو شکر که سالمه.
                      هر دو رنگش انصافا خوبه.منم پشت مشکی رو دوست داشتم ولی واقعا نتونستم با ios 7 کنار بیام اصلا با مشکی جور در نمیومد مخصوصا تو این صفحه بزرگ اگر بخوای والپیپر های cool و روشن بزاری که البته این سلیقه منه ( بازم تو آیفون زیاد به چشم نمیاد)

در نهایت مهم اینه که آیپد ایره
                      ویرایش توسط d.b23 : https://i-phone.ir/forums/member/119346-d-b23 در ساعت 04-12-2013, 04:24 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_clk500 نمایش پست ها
                        بچه ها علیرغم کاهش 200 گرمی وزن بازم به نظرم سنگینه و اذیت میشه دست بعد از چند دقیقه ..با وزنش کماکان مشکل دارم. ولی خب خیلی خوشدست تر و بهتر شده
                        امروز اومدم خونه خواهرم ايپد يك رو دستم گرفتم ، با عرض پوزش إز يوزراي عزيز حرفمو پس ميگيرم و بشدت تو وزن و هندلينگ با هم فرق دارن و يه ١٠ دقيقه با ١ كار كردم بعد اير رو دستم گرفتم احساس بي وزني بهم دست داد!!! خيلي سبكه !!!

نظر

• سلام دوستان این مشکل زردی صفحه نمایش خیلی زیاده یا فقط در بعضی جاها خودشو نشون میده اخه من می خوام اینترنتی خرید کنم می ترسم

نظر

• الان دارم با اير 32 سفارش كانادا جوابتو ميرم،زردي به اون معنا كه تو ايفون 4s يا 4 بودو نداره،فقط وقتي كه تو صفحات سفيد هستي وداري با زاويه نسبتا زياد به صفحه نگاه ميكني ١نموره به زردي ميزنه كه اصلا ازار دهنده نيست، اگه شنيده باسي قديميا ميگفتن كه كتابهاي مرغوب از كاغذ هاي زعفراني درست ميشدن كه موقع مطالعه چشم خسته نشه!!!
                            اپل هم از اين روش استفاده كرده

نظر

• به نظر من سفيد يك چيز ديگه هست،تمام تبليغات خود اپل هم با رنگ سفيد هست،ios ٧ ساخته شده واسه ايپد سفيد.

نظر

• ممنون كه نوشته من remove شد

Sent from my iPad Air using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X