اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نرم افزاری برای عوض کردن ڕنگ لوگوی آپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نرم افزاری برای عوض کردن ڕنگ لوگوی آپل

سلام دوستان
    من یە نرم افزار میخواستم کە توی یوتوب گشتم دیدمش الان میخواهم ازش استفادە کنم
    این نرم افزار کارش این باشە کە لوگوی آپل کە پشت مک بووک پرو یا ایر هستش ڕنگش سفیدە ڕنگش عوض کند
    مثلا یە رنگ قرمزی سبزی سیاهی یە چیزی باشە یا اینکە ملتی کلر باشە

خیلی ممنون از همکاریتوون واقعا این بهترین سایت کە من تا الان دیدمش و یە پیج آیفون دارم توی فیسبووک بە زبان کردی بعضی از پستهاتون بە زبان کردی ترجمە میکنم امیدوارم کە منو حلال کنید

میترسم از قوانین سایت اخطا باشە کە لینک رو براتون بزارم مگرنە میزاشتم
    ولی امیدوارم بە من کمک کنید

دوست گرامی نرم افزاری صورت نمی گیرد. در ضمن نیازی به بزرگ تایپ کردن نیست ... در محیط چت روم نیستید.

نظر

ببخشید از قوانین سایت خیلی نمیدانم
      من توی انجمن های کشورمون هرچیزی بخواهیم اینطوری مینوسیم ............

این هم لینک یوتیوب ...... http://www.youtube.com/watch?v=JZK0ZkEnPm8

اگە ف ی . ل ت . ر بوود بهم بگین تا از اینجا براتون آپلود کنم

نظر

اینکار با نرم افزار صورت نمیگیره دوست عزیز
        تماما برچسب هستن

نظر

یکی رو دیدم لینکش یادم نیست کە کاملآ سکرین مکش ڕو توی لگوی پشتی میدیدی

نظر

دوست من به این میگن معجزه ی تصویر واقعیت نداره و فیک هست یه لامپ کاملا معمولی این کار ها رو نمیکنه
            Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

دستت درد نکند ولی یە سوال دیگە میخواهم زبان روو مسل ویندوز کە با کانترل و شیفت عوض میکنی همینطور یە شرتکت دارە؟

نظر

نوشته اصلی توسط nono نمایش پست ها
                دستت درد نکند ولی یە سوال دیگە میخواهم زبان روو مسل ویندوز کە با کانترل و شیفت عوض میکنی همینطور یە شرتکت دارە؟

اون سیب که با نور بک لایت پنل lcd روشن میشه و قطعا قابل تغییر نیست .... مگر اینکه یه led چند رنگ یه طوری اونتو جاسازی بشه !!!

در مورد short cut هم به صورت پیش فرض نداره اما میتونی بری براش تعریف کنی

نظر

نوشته اصلی توسط onfuve نمایش پست ها
                  اون سیب که با نور بک لایت پنل lcd روشن میشه و قطعا قابل تغییر نیست .... مگر اینکه یه led چند رنگ یه طوری اونتو جاسازی بشه !!!

در مورد short cut هم به صورت پیش فرض نداره اما میتونی بری براش تعریف کنی
                  خیلی ممنون از زحمتتون مدیر کلی
                  ولی چجوری میتونم اضافەاش کنم میشە ڕاهشوو از اینجا برام بنویسی ؟

و اگە قاب *کڤر* برای مک بووکم بخرم میتونم از زیرش لامپ ال ای دی بزارم ؟

نظر

صبر کنید ..
                  X