اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فراموش کردن security question

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فراموش کردن security question

با سلام خدمت دوستان من security question اپل آیدیمو گم کردم با اپل چه کردم گفت باید رسکیو ایمیل داشته باشی اما من ندارم باید چه کار کنم میشه کمک کنید

سلام دوست عزيز منم دقيقا همين مشكل رو دارم ظاهرا دوستان اطلاع زيادي ندارن در اينباره ولي به گفته دوستمون

نوشته اصلی توسط p_0935 نمایش پست ها
    دادا برا منم اینجور شده ؛ هر کاری کردم نشد..
    با پشتیبانی اپل صحبت کردم گقتن باید از آمریکا بهشون بزنگم و بگم که می خوام سوال های امنیتیمو عوض کنم ، این کار گفتن بکنم چون اپل آیدیم رو خیلی وقت پیش ساخته بودم واس همین موقع ساختنش گزینه ای بنام rescue email یا همون ایمیل نجات رو نداشت ؛ کار این ایمیل نجات اینه که اگ اشتیاه نکنم یا جواب ها رو به اون ایمیلی که براش تعریف کردی میفرسته یا سوالای امنیتیت رو عوض میکنی و جواب های جدید بهش میدی اگ حال روزت مث منه و ایمیل نجات نداره اپل ایدیت چون تو ایرانیم و نمیتونیم بهشون بزنگیم کاری نمیشه کرد..
    ولی اگه ایمیلت رو جدیدا ساختی وایمیل نجات داره برو https://appleid.apple.com/cgi-bin/We...localang=en_US و داخل اپل ایدیت شو برو تو قسمت Password and Security وقتی صفحه باز شد forget answer رو بزن و بقیه کاراشم سادس!!!
    نوشته اصلی توسط Mohamad_c++ نمایش پست ها
    من الان حدود 27$ تو id ايم هست جديدا هر چي ميخوام app بخرم ميگه بايد جواب سوال امنيتيو بدي
    من يادم نيست اصلا چي جواب دادم forget answer هم نداره راه ديگه اي نداره اگه با يكي از اين app هايي كه واسه تماس به آمريكاست زنگ بزنيم بهشون كارو را ميندازن يا خيلي دردسر داره؟
    نوشته اصلی توسط p_0935 نمایش پست ها
    apple id مال آمریکاس؟
    اگ اینطوره که فقط باید از خود آمریکا و با شماره خودشون به اپل بزنگی..
    کار سختی نیس!! ؛ یکی باس صحبت کردنت عالی باشه و دوم از آمریکا یکی رو داشته باشی یا اون یا خودت فقط مشکل رو بهشون بگه همون لحظه حله!!
    من باهاشون ک چت کردم همچی اوکی بود فقط گفت باید برا تایید ب ی شماره که بم دادن بزنگم!! ؛ منم گفتم بیخیال!!!

انگار تنها راهش همينه...
    موفق باشي

نظر

اپل آیدی مال آمریکاست میشه یک برنامه برای تماس با آمریکا معرفی کنید

نظر

هیج راهی نداره ، با talk tone زنگ بزن ولی بازم نمیشه ، باید بری آپ استور نزدیک خانه ات و فرم مخصوص پر گنی ، دیگه مثل سابق نیست .

نظر

فرم چی

نظر

من دفعه پیش هم گفتم برای من همین این مشکل پیش امده بود چون اپل آیدیمو یکی دیگه ساخته بود ازش هم پرسیدم گفت خیلی وقته یادم نیست خلاصه با ایمیل ME به پشتیبانی ایمیل زدم و فقط یه جمله نوشتم که من سوالات امنیتی رو فراموش کردم

در کمال تعجب جواب دادن که با تشکر که از ما کمک خواهتین و از این حرف ها بعد نوشت که سوالات رو برات ریست کردم برو از اول ست کن بله منم مثل شما تعجب کردم ولی این حال رو داد
            دقیقا نمیدونم حالا دیده من قدیمی هستم اکانت me دارم یا دیده چند تا خرید داشتم یا چی این حالو داده نمیدونم
            و بالافاصله ست کردم و یه جای نوشتم که دیگه گم نکنم
            ویرایش توسط nima_chapter85 : https://i-phone.ir/forums/member/15176-nima_chapter85 در ساعت 26-10-2013, 11:18 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Danywoods1 نمایش پست ها
              با سلام خدمت دوستان من security question اپل آیدیمو گم کردم با اپل چه کردم گفت باید رسکیو ایمیل داشته باشی اما من ندارم باید چه کار کنم میشه کمک کنید
              سلام

باید بعد از تهیه Case ID به شماره تلفن ( 2273-275-800-001 ) قسمت پشتیبانی امنیتی اپل تماس بگیرید
              و جواب یکی از سئوالات امنیتی را هم حداقل بتونید حدس بزنید.
              البته در حین مکالمه هم از شما IMEI گوشی و Support PIN هم خواسته میشه که طریقه بدست آوردن اون رو در این پست توضیح دادم
              ( http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post876193 )

این هم ایمیل پشتیبانی اپل:

itunesstoresupport@apple.com

این تاپیک را هم مطالعه کنید خالی از لطف نیست
              http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post876193

نظر

نظر

نوشته اصلی توسط mashooly نمایش پست ها
                  يه خبر خوش واستون دارم من امروز اين مشكلو حل كردم
                  روش كار اينطوريه كه اگه رسكيو ايميل در زمان ساخت اپل ايدي دادين برين تو سايت appleid.apple.com بعد برين تو قسمت manage my apple id اونجا يوزر و پسورد ميدين بعد برين قسمت security and password اونجا ايميلي كه به عنوان پشتيبان دادين داده روش بزنين و سوالاتونو ريسيت ميكنه براتون
                  اين مال كسايي كه ايميل ريسكيو دادن حالا اگه ايميل هم ندادين راهش اينه :
                  skype رو نصب كنين و باهاش تماس بگيرين با 0018002752273 اول ميره رو تلفن گويا شماره ٥ رو بزنين يه خانومه گوشي را برميداره ديگه از اينجا به بعد يه كم بايد انگليسي بلد باشينو بگين سوالات امنيتيمو فراموش كردم اونم ازتون اسم و فاميل و شماره سريال ايفون يا ايپدتونو ميپرسه بعد بهتون ميگه با همون دستگاهي كه شماره سريالشو دادين برين تو سايت appleid.apple.com مثل بالا كه توضيح دادم بعدم تو قسمت manage my apple id و security and password بعد اونجا كاري ميكنه كه بتونين دوباره به سوالات پاسخ بدين و save كنين و خارج بشين
                  فقط يه pin كد هم ازتون ميخواد كه اونم تو همون صفحه پايين چپ به شكل يه لينك ابي هست روش بزنينو يه شماره ٤ رقمي نشون ميده به خانومه بگين ، تمام ������
                  ولي خدايي من كه خيلي حال كردم نزديك به بيست دقيقه واسم وقت گذاشت و مشكلمو حل كرد اينو بش ميگن پشتيباني
                  chanta soal dashtam!
                  aval inke che saati bayad tamas begirim?
                  badam inke azat nemiporsan az kodum keshvari?

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan_t نمایش پست ها
                    chanta soal dashtam!
                    aval inke che saati bayad tamas begirim?
                    badam inke azat nemiporsan az kodum keshvari?
                    اقا شما نگران نباش اگه انگلیسیت خوبه هر وقت دلت خواست زنگ بزن
                    من خودم این مشکل رو داشتم زنگ زدم عین دستور اقای h.karimi که بالا گفته عمل کردم درست شد
                    من به وقت کوپرتینو صبح ۵ بود زنگ زدم اینجا هم عصر بود خیلی شیک کارمو راه انداختن پشتیبانیشون عالیه
                    ازم اسمم رو پرسیدن اپل ایدی بعد گفتن یه بار از پی سی برو اپل ایدیت بعد بیا بیرون یه دونه کد رو گوشیم فرستادن بعد پرسیدن چند تا دستگاه داری بعدش گفتن میری اپل استور یا با تلفن حل کنیم منم گفتم با تلفن خیلی راحتم ریست کردن سوالات رو
                    فقط بتونی مفهومتو برسونی بهشون کافیه
                    با اسکایپ زنگ بزن مجانی هست

نظر

نوشته اصلی توسط Aminxp نمایش پست ها
                      اقا شما نگران نباش اگه انگلیسیت خوبه هر وقت دلت خواست زنگ بزن
                      من خودم این مشکل رو داشتم زنگ زدم عین دستور اقای h.karimi که بالا گفته عمل کردم درست شد
                      من به وقت کوپرتینو صبح ۵ بود زنگ زدم اینجا هم عصر بود خیلی شیک کارمو راه انداختن پشتیبانیشون عالیه
                      ازم اسمم رو پرسیدن اپل ایدی بعد گفتن یه بار از پی سی برو اپل ایدیت بعد بیا بیرون یه دونه کد رو گوشیم فرستادن بعد پرسیدن چند تا دستگاه داری بعدش گفتن میری اپل استور یا با تلفن حل کنیم منم گفتم با تلفن خیلی راحتم ریست کردن سوالات رو
                      فقط بتونی مفهومتو برسونی بهشون کافیه
                      با اسکایپ زنگ بزن مجانی هست
                      mamnoon! faqat ye soale dg!!
                      man hich kodum az soala ro javabeshuno nemidunam !! moshkeli pish nemiad?

نظر

mamnoon! faqat ye soale dg!!
                        man hich kodum az soala ro javabeshuno nemidunam !! moshkeli pish nemiad?
                        قوانين رو رعايت كنيد دوست عزيز
                        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                          قوانين رو رعايت كنيد دوست عزيز
                          چشم. نمیدونستم قانون رو

نظر

چشم. نمیدونستم قانون رو
                            در رابطه با سوالتون هم باید بگم که همینجوری الکی نیست که شما هیچی ندونید بعد براتون ریست کنن پسورد رو!
                            شما باید یه جور ثابت کنبد که اپل ایدی خودتونو
                            با توجه به مشخصات مثل ادرسی که زدید یا نام نام خانوادگی و شماره ای که وارد کردید و زیپ و کد و...
                            بالاخره تا نتونید بهشون ثابت کنید براتون انجام نمیدن!
                            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

من هم تماس گرفتم یک بار، منتها نه با اسکایپ، با تلفن ثابت. شماره اپل استور آمریکار رو گرفتم.

اول آیم گوشی رو که پرسید بعد تلفن گویا یه چیزایی میگفت مبنی بر اینکه 29 دلا بابت پشتیبانی هزینه باید بدید و... که دقیقا متوجه نشدم چی میگه و ما هم گفتیم باشه.

بعد اسم و فامیل و ایمیل رو... فقط مشکل این بود که خیلی قطع و وصل میشد و صدای طرف واضح نمیومد. هرچی میگفت، بهش میگفتم : What? بعد دوباره میگفت ! آخرش خیلی خنده دار بود داشتم تشکر میکردم، اون هم میگفت yourwelcome و از اینجور حرفا. بعد فکر میکردم میخواد یه چیز مهم بگه، دوباره میگفتم What ? طفلک خودش خندش گرفته بود پشت تلفن هی میخندید.

حدودا بیست دقیقه طول کشید. مشکلمون هم حل شد. واقعا دمشون گرم بابت این پشتیبانی !

نظر

صبر کنید ..
                              X