اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

روش ذخیره فایل های ipa که توسط Tongbu و از داخل گوشی دانلود شده اند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• روش ذخیره فایل های ipa که توسط Tongbu و از داخل گوشی دانلود شده اند

من هرچی سرچ کردم چیزی پیدا نکردم و در نتیجه مجبور شدم خودم دست به کار بشم تا بتونم روشی پیدا کنم
    هرچند اینکار خیلی راحته ولی چون نرم افزار داخل گوشی چینیه و ما معمولا چینی نمیدونیم یکم کار مشکل میشه.
    برای شروع نرم افزار رو داخل گوشی باز کنید و علامت سرچ که در منوی پایین قرار داره رو باز کنید.
    در صفحه ای که باز میشه در بالا سمت راست علامت ستینگ رو بزنید و اولین عبارت چینی رو بزنید.
    یه منو باز میشه که حاوی چندین نوشته هستش که تقریبا همشون به حالت on هستند.
    گزینه on دوم رو به off تغییر بدین که در این صورت پس از دانلود سورس فایل حذف نمیشه.
    در مرحله بعد گوشی رو به سیستم وصل کنید و نرم افزار رو از داخل سیستم باز کنید و از بالا گزینه apps رو اتنخاب کنید و در ستون سمت چپ عبارت file sharing رو انتخاب کنید
    در اینجا میبینید فایلهایی که دانلود کرده اید موجود هستند. برای اتقالشون به سیستم میتونید روشون کلیک راست کرده و با گزینه export آنها را به سیستم منتقل نمایید.
    توضیحی نیاز بود در خدمتم.

موفق باشید

سلام
    وقتی برنامه رو گوشی نصب شد با هر برنامه ای نظیر itools .pp.ifunbox خیلی راحت میشه از برنامه نصب شده بکاپ گرفت و در سیستم ذخیره کرد

نظر

وقتی خود برنامه این امکان رو داره چه نیازی به بک آپ هستش؟
      بعد این بک آپی که میفرمایید در گوشی دیگه قابل استفاده هست؟
      ویرایش توسط metal7933007 : https://i-phone.ir/forums/member/38809-metal7933007 در ساعت 26-10-2013, 12:33 PM

نظر

عزیزان من در tongbu به مشکل بر خوردم. IPHONE 5C دارم و این برنامه رو نصب کردم. باش نرم افزار دانلود میکردم خوب بود تا اینکه ایتونز پیغام میده که نمیتونه سینک کنه چون در ایفونم نرم افزار های purches که مال app store نیست در گوشیم پیدا شده و باید اتورایز کنم که اتورایز نمیشه( این ۱)
        و ۲ اینکه من مشکلی با این پیغام نداشتم تا اینکه دیگه در tongbu هم دیگه نمیتونم برنامه هایی که از کامپیوترم و از tonhbu دانلود کردم، نصب کنم؟؟؟؟؟؟ پیغام installation faild میده....
        و اینکه برنامه های قبل رو که تصب کردم با tongbu و استفاده کردم رو پاک کردم و دوباره نصب کردم بدون خطا نصب کرد.......
        یعنی چشهههههه؟؟؟؟؟؟؟ کمک کنید لطقا
        همه برنامه ها هم از نرم افزارش در مک ام دانلود و نصب کردم
        ویرایش توسط hamed32463246 : https://i-phone.ir/forums/member/141105-hamed32463246 در ساعت 07-12-2013, 12:12 PM

نظر

نوشته اصلی توسط hamed32463246 نمایش پست ها
          عزیزان من در tongbu به مشکل بر خوردم. IPHONE 5C دارم و این برنامه رو نصب کردم. باش نرم افزار دانلود میکردم خوب بود تا اینکه ایتونز پیغام میده که نمیتونه سینک کنه چون در ایفونم نرم افزار های purches که مال app store نیست در گوشیم پیدا شده و باید اتورایز کنم که اتورایز نمیشه( این ۱)
          و ۲ اینکه من مشکلی با این پیغام نداشتم تا اینکه دیگه در tongbu هم دیگه نمیتونم برنامه هایی که از کامپیوترم و از tonhbu دانلود کردم، نصب کنم؟؟؟؟؟؟ پیغام installation faild میده....
          و اینکه برنامه های قبل رو که تصب کردم با tongbu و استفاده کردم رو پاک کردم و دوباره نصب کردم بدون خطا نصب کرد.......
          یعنی چشهههههه؟؟؟؟؟؟؟ کمک کنید لطقا
          همه برنامه ها هم از نرم افزارش در مک ام دانلود و نصب کردم
          دوست عزیز این که شما میگید قابلیت همسانسازی در ایتیونز رو از دست دادی طبیعیه .... چون شما این اپها وبازیها رو از اپ استو دانلود نکردی و در اکانت شما ثبت نشده و ارور میده.... ولی من یک راه حل جایگزین دارم که احتیاجی به آیتیونز در نصب ویا هر فایلی که بخوام بریزم احتیاجی بهش ندارم وخیلی راحت تر به محتوای گوشیم دسترسی دارم بدون ارور ..... البته اگر بخوام فایل اورجینال از ایتیونز بخرم و دانلود کنم یا رایگان اش با آیتیونز دانلود می کنم اما با ابزار itools نصب می کنم ....
          اگر اپلیکیشنی از آیتیونز دانلود کردید و الان توی سینک مشکل دارید با itools به راحتی می تونید نصب کنید فقط راحت برید به این مسیر از کامپیوتر تون
          C:\Users\your name \Music\iTunes\iTunes Media\Mobile Applications
          همین مسیر در سیستم عامل مکینتاش هم هست....
          این مسیری که دادم من از اسم نام کاربری کامپیوتر شما مطلع نیستم وزدم your name اون رو با نام کامپیوتر خودتون جایگزین کنید.
          بعد اپهای دانلود شده توسط آیتیونز در این قسمت قرار داره اول از همه itools رو باز کنید گزینه Tools از سمت چپ که به شکل یک اچار هست رو انتخاب از منوی باز شده 5 تا ابزار کاربردی میاد بر روی اولی که عبارت Associated With ipa کلیک کنید تا پلاگین دانلود ونصب بشه حجم کمی داره ... بعد کلیک کنید سبز که شد شما الان هر فایل ipa رو که چه الان با آیتیونز دانلود شده و در مسی بالا قرار داره بدون نیاز به سینک نصب کنید حتی اپهاو بازی های دانلود شده توسط دانلود منیجر IDM که با تانگبو ست شده . طریقه نصب هم به این صورت هست که با راست کلیک کردن رو اپ ipa مورد نظر و زدن گزینه install with itools صفحه کوچک میاد که به شما اجازه نصب روی Idivice تون رو میده.... فقط قبل اش پلاگین اش رو توی itools فعال کنید که سبز رنگ بشه تا وقتی روی اپها کلیک راست می کنید عبارت install with itools رو ببینید.
          این هم لینک آخرین ورژن itools ...از سایت معتبر CNET جزء بهترین ابزارهای مدیریتی Idivice ها از دست ندید.
          http://download.cnet.com/iTools/3000-2248_4-75629761.html

درمورد تانگبو گفتی واین که با کامپیوتر دانلود می کنی ولی الان ارور باطل شدن عملیات نصب رو میده ... خب شما دقت کن دو تا ردیف اپ وبازی توی تانگبو وجود داره یکی برای دیوایسهای جلبریکی که آیکون آناناسی شکل داره اونها مال دیوایسهای ماهایی که جلبریک نکردیم وورژن iosگوشیمون 7هست وجلبریک نکردیم نیست وباید گزینه دومی که آرم آیکون تانگبو داره کلیک کنی تا نرم افزارهای غیر جلبریکی بیاد و ثانیا قبل از همه اینها حتما یک بار گوشی رو با نرم افزار کامپیوتری تانگبو به عبارتی هماهنگ شده باشه منظورم Genuine app رو در حالت کانکت بودن گوشی در تانگبو زده باشی....ضمنا میشه دانلود منیجر Idm ویندوز رو با تانگبو هماهنگ کرد که با سرعت بالا دانلود منیجر برات دانلود کنه و بعدا با itools نصب کنی خیلی راحت....
          ویرایش توسط harika85 : https://i-phone.ir/forums/member/118330-harika85 در ساعت 07-12-2013, 04:11 PM

نظر

عزیز من اولا که واقعا مطلبت کامل و قابل فهم بود و کمک بسیاری برای من هست. از این بابت تشکر

درضمن من مک دارم پس idm رو نمیتونم باهاش کار کنم. تمام این ایکون اناناس و اون یکی که برای غیر جیلبریکی هست رو تجربی فهمیدم و حدود ۱۸ نرم افزار دانلود و از طریق خودش دانلود کردم. اما جدیدا یعنی از دیروز اینجوری شده و مثل قبل دانلود میکردم و تغییری در اون انجام نشده و نکردم. عجیبه برام.

- - - - - - - - - -

عزیز من اولا که واقعا مطلبت کامل و قابل فهم بود و کمک بسیاری برای من هست. از این بابت تشکر

درضمن من مک دارم پس IDM رو نمیتونم باهاش کار کنم. تمام این ایکون اناناس و اون یکی که برای غیر جیلبریکی هست رو تجربی فهمیدم و حدود ۱۸ نرم افزار دانلود و از طریق خودش دانلود کردم. اما جدیدا یعنی از دیروز اینجوری شده و مثل قبل دانلود میکردم و تغییری در اون انجام نشده و نکردم. عجیبه برام.

نظر

نوشته اصلی توسط hamed32463246 نمایش پست ها

درضمن من مک دارم پس idm رو نمیتونم باهاش کار کنم. تمام این ایکون اناناس و اون یکی که برای غیر جیلبریکی هست رو تجربی فهمیدم و حدود ۱۸ نرم افزار دانلود و از طریق خودش دانلود کردم. اما جدیدا یعنی از دیروز اینجوری شده و مثل قبل دانلود میکردم و تغییری در اون انجام نشده و نکردم. عجیبه برام.

- - - - - - - - - -

درضمن من مک دارم پس IDM رو نمیتونم باهاش کار کنم. تمام این ایکون اناناس و اون یکی که برای غیر جیلبریکی هست رو تجربی فهمیدم و حدود ۱۸ نرم افزار دانلود و از طریق خودش دانلود کردم. اما جدیدا یعنی از دیروز اینجوری شده و مثل قبل دانلود میکردم و تغییری در اون انجام نشده و نکردم. عجیبه برام.
              دوست عزیز من خودم هم مکینتاش رو روی سیستم دارم ولی هیچ سیستم عاملی به جامعی و کاملی ویندوز 8.1 مایکروسافت تا الان نیست ... این هم یک ابزار مدیریتی تحت سیستم عامل مکینتاش هستش با نامDigiDNA DiskAid 6.5.1 امتحانش کن تقریبا مثل itools رجیستر اش کن وبا نرم افزار Little Snitch بگذارش توی فایروال اش تا رجیستر اش باطل نشه لینکها رو ضمیمه میکنم دانلود کن . شما هم بهتره با بوت کمپ ویندوز جدید رو در کنار مک داشته باشی.... موفق باشی

http://soft98.ir/mobile/iphone/14762...a-diskaid.html

http://www.obdev.at/downloads/LittleSnitch/nightly/LittleSnitch-3.3.1-nightly-(4057).dmg
              ویرایش توسط harika85 : https://i-phone.ir/forums/member/118330-harika85 در ساعت 07-12-2013, 11:11 PM

نظر

عزیز من اولا که واقعا مطلبت کامل و قابل فهم بود و کمک بسیاری برای من هست. از این بابت تشکر درضمن من مک دارم پس idm رو نمیتونم باهاش کار کنم. تمام این ایکون اناناس و اون یکی که برای غیر جیلبریکی هست رو تجربی فهمیدم و حدود ۱۸ نرم افزار دانلود و از طریق خودش دانلود کردم. اما جدیدا یعنی از دیروز اینجوری شده و مثل قبل دانلود میکردم و تغییری در اون انجام نشده و نکردم. عجیبه برام.

نظر

دوست عزیز هرکاری میکنم طرز استفاده از DiskAid رو نمیتونم یاد بگیرم .... البته منظورم انتقال نرم افزار هایی که از ایتونز خریدم یا رایگان دانلود کردم به ایفونم هست...
                  مشکلی با موزیک و غیره ندارم
                  ایا بلدین راهنماییم کنید؟

نظر

صبر کنید ..
                  X