اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

كمك در tongbu

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• كمك در tongbu

سلام،من جند روزيه وارد دنياي اي او اس و ايفون شدم
    از طريق برنامه tongbu نرم افزار و بازي داناود و نصب ميكنم ولي بازي هاي بالاي ٦٠ مكابايت رو دانلود ميكنم ولي موقع نصب ايكون بازي مياد ولي زيرش ميزنه watting...
    ولي برنامه و بازي هاي كم حجم راحت نصب ميشه،ممنون ميشم كمك كنيد

دلمون خوش بود تو اين انجمن كمك ميكنن

نظر

دوست عزیز من الان دل و تست کردم اوکی بود!شما یک بار برنامه رو پاک من و از اول نصب کن

Sent from my Reza's iPhone

نظر

نوشته اصلی توسط metallic.user نمایش پست ها
        سلام،من جند روزيه وارد دنياي اي او اس و ايفون شدم
        از طريق برنامه tongbu نرم افزار و بازي داناود و نصب ميكنم ولي بازي هاي بالاي ٦٠ مكابايت رو دانلود ميكنم ولي موقع نصب ايكون بازي مياد ولي زيرش ميزنه watting...
        ولي برنامه و بازي هاي كم حجم راحت نصب ميشه،ممنون ميشم كمك كنيد
        بعضي وقتها با بازي هاي حجم سنگين مشكل داره ولي ٦٠مگ رو نبايد مشكلي داشته باشه
        شما سرعت اينترنت رو چك كن و دوباره امتحان كن درست ميشه!
        موفق باشي

نظر

اونايي كه بالاي ٥٠ مگ هست توهمون watting ميمونه و نصب نميشه،اين همه دانلود كردم،فايل نصبيشون هم از كامپيوتر نميدونم كجا ميره

نظر

دوست عزیز ورژن برنامت قدیمیه
            اپدیتش کن مشکلت رفع شه

Sent from my Reza's iPhone

نظر

تشكر،ولي همين الان اپديت كردم،بازم نصب نميشه
              ios 7 هست

نظر

مشکلم با tangbu هست که دکمه genunie app کار نمیکنه و نمیتونه مشکل سینک با ایتونز رو حل کنه

نظر

کلا از من میشنوی رو گوشیت تانگبو نصب نکن گند زد به همه برنامه هام میپرید بیرون همشون مجبور شدم گوشیمو فرمت کنم .

نظر

چی نصب کنیم خوب

نظر

هیچی .
                      من اکثر برنامه ها ( Tangbu , PP25 , ... ) رو تست کردم همش گوشی رو داغون میکنه .
                      حتی همین سیبچه خودمون که فارسیه !
                      گند میزنه تو بک آپ گیری و بقیه برنامه هات که از اپل استور دانلود کردی ...

نظر

یعنی کلا برنامه های کرک شده نصب کنیم

نظر

نصب نکنیم

نظر

نوشته اصلی توسط sobhan4752 نمایش پست ها
                            چی نصب کنیم خوب
                            سلام دوست عزیز..خوب وقتی شما گوشی یا آیپد رو جیلبریک میکنی بسیاری از محدودیت هاش برداشته میشه !! درست مثل این عکس http://upload7.ir/imgs/2014-01/57337951553239817499.jpg

حالا ما اینجا در واقع 5 تا استور جداگانه برای دانلود اپلیکیشن داریم...1-تانگبو 2- سیبچه 3-پی پی 25 ..4-اپ کیک و البته اپ استور خود اپل !! وقتی گوشی جیلبریک شده باشه شما کافیه که آخرین ورژن برنامه هایی مثل تانگبو یا 25pp رو روی کامپیوتر دانلود کنید سپس دیوایس رو بهش متصل کنید !! بعد از سوال تایید شروع میکنه به نصب استور مخصوص روی خود دیوایس !! حالا نکته اینجاست که وقتی وارد این استور ها میشید این بار از شما برای نصب استور مخصوص اپلیکیشن های جیلبریک شده سوال میکنه !! خوب خودش میاد بعد از تایید کردن توسط شما اون استور رو جانشین استور قبلی میکنه که همونه ولی اپلیکیشن های توی کرک شده هستن و فقط با وجود جیلبریک کار میکنن !! با خیال راحت هرچی برنامه و نرم افزار لازمه دانلود میکنید و در کنارش سینک کردن با آیتونز و دانلود کردن اپلیکیشن اوریجینال رو هم دارید !! چی ندارید ؟؟ ارور !!! موفق باشید

نظر

دقیقا مشکل اینجاست که من سینک ایتونز رو از دست دادم

گزینه جنیو کردن اپلیکشن ها برای من ارور میده و من نمیتونم از سینک ایتونز استفاده کنم

نظر

صبر کنید ..
                              X