اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mavericks بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آقا تو رو خدا یکی جواب ما رو بده

نظر

• نوشته اصلی توسط mostafafalahi نمایش پست ها
      سلام خدمت دوستان عزیز من میخوام روی ویندوز 10 مک رو به طور همزمان نصب کنیم.مشخصات سیستمم هم اینه:
      Processor:Intel(R) CPU G2020 @ 2.90GHz
      Ram:4GB
      Graphic:Nvidia Geforce GT 630
      آیا با این سیستم میشه مک رو نصب کرد؟بعد من دسترسی به مک ندارم چون یک مرحله آموزش به مک نیاز داره آیا راهی برای این هست که بدون دسترسی به مک اینو نصب کنم؟
      لطفا جوابم رو بدید ممنون
      بله دوست عزیز فقط نسخه هک شده را تهیه و روی cd رایت کنید

نظر

• با سلام و خسته نباشید
        من نصب کردم خیلی راحت ولی الان مشکل اینجاست تا فلش نباشه سیستم بالا نمیاد باید حتما فلش وصل باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
        من روی پی سی نصب کردم!!!!!!!!!
        لطفا راهنمایی کنید

نظر

• سلام و درود
          چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین

1. با این طریقه نصب او اس ایکسی که نصب میشه روی پی سی تمام قابلیتهای یه او اس ایکس اوجینال که رو ای دیوایسا هست رو داره ؟؟؟
          2. برای بوتیبل کردن فلش حتما نیاز به یک مک هست . اما ما که دسترسی به مک نداریم چه کنیییم ؟؟؟ برنامه ای نیست که تو ویندوز این کار و انجام بدیم؟؟ مثلا با Transmac
          3. ایا میشه با او اس ایکسی که به صورت مجازی بوت شده فلش رو بوتیبل کرد ؟؟؟؟
          ویرایش توسط peyman.3gs : https://i-phone.ir/forums/member/153921-peyman-3gs در ساعت 07-06-2016, 05:02 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط naserzadeh نمایش پست ها
            با سلام و خسته نباشید
            من نصب کردم خیلی راحت ولی الان مشکل اینجاست تا فلش نباشه سیستم بالا نمیاد باید حتما فلش وصل باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
            من روی پی سی نصب کردم!!!!!!!!!
            لطفا راهنمایی کنید
            شما می تونید با نصب مولتی بست بوت نصب کنید یا
            ورد محیط ویندوز شده نرم افزار easy bcd رانصب و از قسمت add new و پایین portabl یه فایل iso که اونم می تونید دانلود کنید پیشنهاد من چملون هست رو وارد کنید اونوقت شما بوت دوگانه دارید.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط peyman.3gs نمایش پست ها
            سلام و درود
            چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین

1. با این طریقه نصب او اس ایکسی که نصب میشه روی پی سی تمام قابلیتهای یه او اس ایکس اوجینال که رو ای دیوایسا هست رو داره ؟؟؟
            2. برای بوتیبل کردن فلش حتما نیاز به یک مک هست . اما ما که دسترسی به مک نداریم چه کنیییم ؟؟؟ برنامه ای نیست که تو ویندوز این کار و انجام بدیم؟؟ مثلا با Transmac
            3. ایا میشه با او اس ایکسی که به صورت مجازی بوت شده فلش رو بوتیبل کرد ؟؟؟؟
            بله شما تمام قابلیت ها رو دارید
            از نسخه مجازی استفاده کنید.نه راهی نداره متاسفانه روی ویندوز
            بله

نظر

صبر کنید ..
            X