اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mavericks بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• این بوتی که آموزش دادین رو ساختم ولی وقتی usb رو بوت میکنم تا لوگو اپل میاد سیستم ریست میشه.
    دلیلش چیه؟
    میتونه بخاطر پارتیشنام باشه؟ چون توی آموزش هیچ درایوی نبود و هارد خام بوده اما مال من پارتیشن بندیه با فرمت ntfs
    ایا باید پارتیشنا رو حذف کنم؟ ایا با این کار درست میشه یا دلیلش چیز دیگست؟
    cpu من اینتله و رم 8 گیگ و گرافیک 1 گیگ
    موقع ساختن بوتیبل تیک laptop support هم زدم چون رو لپتاپ میخوام نصب کنم.
    رو لپتاپ دوستمم تست کردم همین مشگل پیش اومد و ریست شد.

نظر

• نوشته اصلی توسط sir.ali نمایش پست ها
      میشه شماره تماست رو برام پ خ کنی؟
      دوست عزيز ايران نيستم

نظر

• نوشته اصلی توسط sir.ali نمایش پست ها
        این بوتی که آموزش دادین رو ساختم ولی وقتی usb رو بوت میکنم تا لوگو اپل میاد سیستم ریست میشه.
        دلیلش چیه؟
        میتونه بخاطر پارتیشنام باشه؟ چون توی آموزش هیچ درایوی نبود و هارد خام بوده اما مال من پارتیشن بندیه با فرمت ntfs
        ایا باید پارتیشنا رو حذف کنم؟ ایا با این کار درست میشه یا دلیلش چیز دیگست؟
        cpu من اینتله و رم 8 گیگ و گرافیک 1 گیگ
        موقع ساختن بوتیبل تیک laptop support هم زدم چون رو لپتاپ میخوام نصب کنم.
        رو لپتاپ دوستمم تست کردم همین مشگل پیش اومد و ریست شد.
        من متوجه نشدم كجا سيستم شما رستارت ميشه. بيشتر توضيح بديد؟ تو چه مرحله اي رستارت ميشه؟
        لپ تاپ ايسوس داريد؟
        با چه برنامه اي بوتيبل كرديد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط fardin9 نمایش پست ها
          من متوجه نشدم كجا سيستم شما رستارت ميشه. بيشتر توضيح بديد؟ تو چه مرحله اي رستارت ميشه؟
          لپ تاپ ايسوس داريد؟
          با چه برنامه اي بوتيبل كرديد؟
          من lenovo دارم و دوستمم asus داره. با برنامه uniboot بوتیبل ساختم
          همون اولین مرحله که میخوام فلش رو بوت کنم لوگو اپل نشون میده ریست میشه

نظر

• با unetbootin بوتيبل ساختي؟

نظر

با unetbootin بوتيبل ساختي؟
              خیلی عذر میخوام منظورم
              UniBeast بود

نظر

• سلام عرض می کنم خدمت همه اساتید و دوستان

من تازه به این فوریوم اومدم اطلاعاتی در مورد هکینتاش داردم از دوستایی که میتونن بحث رو کامل کنن میخوام اگه اطلاعاتی در این خصوص دارن کاملش کنن
                خیلیا میخوان هم هکینتاش هم ویندوز رو تو لپ تاپشون داشته باشن من خیلی روشها رو انجام دادم و هر دو تاشون رو هم روی یک هارد GPT نصب کردم که دستور العملش رو پایین می نویسم اما همچنان سر بوت لودر از خود هارد مشکل دارم یعنی اینه مجبورم از فلش بوت استفاده کنم

بصورت پیشفرض ویندوز روی GPT نصب نمیشه و به صورت پیشفرض مک روی هارد MBR

در نظر داشته باشید که در ابتدا کل هارد Clean میشه پس اطلاعاتی روی هارد نداشته باشید
                1 ) با DVD نصب ویندوز 7 به بالا بوت شید
                2) زبان رو انتخاب کنید و next
                3) قبل از نصب ویندوز repare system رو انتخاب کنید و وارد محیط کامند شید
                4) از دستورات زیر استفاده کنید به ترتیب:
                diskpart
                list disk
                select disk 0
                clean
                convert gpt
                پیغام میده که با موفقیت هارد شما کانورت شد
                5 ) سیستم رو ریست کنید و دوباره مراحل نصب ویندوز رو ادامه بدید
                در این حالت هارد شما GPT هستش و ویندوز هم هارد شما رو دیتکت میکنه اما در این مرحله فقط برید و هارد رو پارتیشن بندی کنید مثلا 10 گیگ برای مک (350 MB رو هم خودش میسازه) 150 گیگ برای ویندوز بقیه هارد هم خالی
                6) ویندوز رو دیگه نصب نکنید و فقط پارتیشن بندی کنید که اگر هم ادامه نصب ویندوز رو ادامه بدید ویندوز نصب میشه و بوت هم میشه و مشکلی نداره اما ما میخوایم مک رو هم نصب کنیم روی سیستممون پس سیستم رو ریستارت کنید و اینبار با USB بوت که از روشهای unibeast ساخته اید بوت شید

7) موقع نصب مک هم در نسخه ماوریکس هم یوسمیت با استفاده از Disk utility روی پارتیشن اولی که برای مک در نظر گرفته بودیم کلیل کنید و erase کنیدش نکته اینجاس که وقتی با مک بوت میشید هاردتون GPT شناسایی میشه و برای نصب نیز هاردتون رو میشناسه و ادامه نصب مک

8 ) نصب که تموم شد اگه usb رو نزنی به سیستم ویندوز 8 میشه اگه از usb بوت شی همه درایو ها دیده و قابل انتخاب میشه و میتونی با Yosemit یا maveriks بوت شی

این تجربیات من بود

آیا کسی بلده با EFI بوتی رو ایجاد کنه ( یا فایل EFI رو تغییر بده ) که فایلهای USB رو توش ریخت و سیستم بجای اینکه از EFI ویندوز 8 بوت شه از Efi ساختگی بوت شه و همه درایو ها رو لود کنه؟

نظر

• من هر کاری میکنم وارد صفحه نصب نمیره با کرنل های مختلفی هم تست کردم اما نمیشه. روی آرم اپل کمی میمونه و بعد صفحه به حالت استند باید میره. با کرنل هایی نظیر -V -x و ... غیره هم به این صورته ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط rezanoroozy نمایش پست ها
                    من هر کاری میکنم وارد صفحه نصب نمیره با کرنل های مختلفی هم تست کردم اما نمیشه. روی آرم اپل کمی میمونه و بعد صفحه به حالت استند باید میره. با کرنل هایی نظیر -V -x و ... غیره هم به این صورته ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
                    مشخصات سيستمت چيه؟

نظر

• سلام
                      به نظرتون امیدی هست بشه رو asus n550jv هم مک ریخت من که هرکاری کردم نتونستم

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdi141 نمایش پست ها
                        سلام
                        به نظرتون امیدی هست بشه رو asus n550jv هم مک ریخت من که هرکاری کردم نتونستم
                        يكي از بچه ها همين مدل رو داشت. فقط تونستيم شير كوهي نصب كنيم
                        دوست عزيز چرا اوبونتو نصب نميكني؟

نظر

مشخصات سيستمت چيه؟
                          ممنون خوشبختانه مشکلم رو حل کردم و تونستم اخرین ورژن یوزیمتی رو نصب کنم

نظر

يكي از بچه ها همين مدل رو داشت. فقط تونستيم شير كوهي نصب كنيم
                            دوست عزيز چرا اوبونتو نصب نميكني؟
                            سلام
                            شیر کوهی هم تست کردم نشد اصلا به صفحه نصب نمی رسه قبلا از اینکه صفحه نصب بیاد بوت می شه
                            از لینوکس هم خوشم نمی آد یه بار نصب کردم به هفته نرسید حذف کردم

نظر

• سلام دوستان آقا من یوسمایت رو با یونی بیست آخرین ورژن بوتیبل کردم ولی هر کار می کنم بوت نمیشه !
                              لپ تاپم asus n56jr هست !
                              چه کرنل یا بوت فلگی باید بزنم !
                              -x -v -s GraphicsEabler PCIRootUID npci IGPlatform
                              اینا باید چه مقادیری باشن !
                              راستی روی پروبوک 4540 هم تست کردم روی اون لود میشه ولی آخرش روی لوگوی اپل گیر میکنه !
                              تو فروم تونی مک پست دادم کسی جوابمو نداد !

نظر

• سلام دوستان عزیز. من به تازگی دارم به شما ملحق میشم. میخوام این هکینتاش رو هم تست کنم. الان روی لپتاپم ویندوز 7 دارم میتونم اینو کنارش نصب کنم؟از لحاظ کیفیت کاری هکیناش روی لپتاپهای عادی مثل ایسری که من دارم خوب جواب میده؟ با این سخت افزار خوب کار میکنه؟ اینایی که مال خودش نیست منظورمه. ممنون میشم راهنمایی کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X