اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mavericks بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط notron نمایش پست ها
    من الان چی کار کنم کسی بلد نیست به من کمک کنه بخدا سر افطار دعاش میکنم
    من الان مشكلتون رو نفهميدم يكم خلاصش كنيد شايد بتونم كمكي كنم

نظر

• میشه ایدی بدبد اونجا باهاتون صحبت کنم
      لب تابم ایسوز هست روی لوگو اپل گیر میکنه

نظر

میشه ایدی بدبد اونجا باهاتون صحبت کنم
        لب تابم ایسوز هست روی لوگو اپل گیر میکنه
        دوست عزیز شما بحثتون رو همینجا ادامه بدید تا در صورت حل شدن مشکلتون مرجعی برای مشکلات دیگران بشه هم در دید تعداد افراد بیشتری قرار بگیره تا راحتتر نتیجه بگیرید.
        .:amgr:.

نظر

• چشم همین جا میگم من با اخربن ورژن unibeast و my hack و بوت لودر رو درست کردم روی هر 2 مورد وقتی بوت میشه روی لوگو اپل گیر میکنه لب تابم asus هست اون کرنل رو هم زدم ولی باز درست نشد
          من طراح وب سایت هستم و لب تابم ابزارمه چند وقت پیش مک بوکم رو دزدیدن الان مجبورم روی این لب تاب مک نصب کنم فقط خواهش میکنم کمکم کنید تا بتونم این کار رو انجام بدم ممنون

نظر

چشم همین جا میگم من با اخربن ورژن unibeast و my hack و بوت لودر رو درست کردم روی هر 2 مورد وقتی بوت میشه روی لوگو اپل گیر میکنه لب تابم asus هست اون کرنل رو هم زدم ولی باز درست نشد
            من طراح وب سایت هستم و لب تابم ابزارمه چند وقت پیش مک بوکم رو دزدیدن الان مجبورم روی این لب تاب مک نصب کنم فقط خواهش میکنم کمکم کنید تا بتونم این کار رو انجام بدم ممنون
            شما موقع بوت با v- بوت کنید ببینید آخرین سطرها مربوط به چی هست.
            به نظر من از بوت لودر Clover استفاده کنید بهتر هستش چون اینجکتینگ ککستها باهاش آسون تره و مشکل شما هم به احتمال قوی همین مورد هستش.

نظر

• سلام دوستان من یه لبتاب سونی با این مشخصات دارم
              میخوام mac os نصب کنم نمی دونم کدوم به دردم می خوره
              لطفا رهنماییم کنید که چیکار کنم

نظر

• نسخه ى iatkos ml2 به دردتون ميخوره و بيشتر با سيستمتون سازگاره ولي ابتدا بايد iatkos s3 رو براي ساخت دي وي دي و يا فلش بوتيبل نصب كنيد

نظر

• سلام دوستان.
                  من ميخوام mac روى لپ تاپ dell inspiron N5010 نصب كنم. با برنامه my hack يو اس پى بوت ساختم. موقع بوت لوگوى اپل مياد ولى بعد از لودينگ صفحه سياه ميشه و ديگه چيزى نمياد. ممنون ميشم كمكم كنيد. سيتسم لپ تاپ اين هست
                  Cpu :corei7
                  ram : 6gig
                  vga: 1gig

نظر

• با دستور v- بوت كنيد و از اخرين سطر ها عكس بگيريد و اينجا بذاريد

نظر

• دوست عزیز من هنوز mac نصب نکردم. هنگام بوت برای نصب اینجوری میشه. بازم از v- استفاده کنم؟!؟! چجوری میتونم انجا عکس بذارم؟؟!؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza.mf30 نمایش پست ها
                        دوست عزیز من هنوز mac نصب نکردم. هنگام بوت برای نصب اینجوری میشه. بازم از v- استفاده کنم؟!؟! چجوری میتونم انجا عکس بذارم؟؟!؟!
                        بله. در این قسمت آپلود کنید:
                        انجمن تخصصی آیفون - هاست عکس
                        به احتمال قوی مشکل از ککست گرافیک هستش.

نظر

• نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
                          بله. در این قسمت آپلود کنید:
                          انجمن تخصصی آیفون - هاست عکس
                          به احتمال قوی مشکل از ککست گرافیک هستش.

خوب الان بايد چيكار كنم؟!؟ ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...85cea2f98b.jpg

- - - - - - - - - -

ايتن عكسى كه گفتيد بگيرم

نظر

نوشته اصلی توسط alireza.mf30 نمایش پست ها
                              http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...85cea2f98b.jpg

- - - - - - - - - -

ايتن عكسى كه گفتيد بگيرم
                              از بارگذاری ککست FakeSMC اطمینان حاصل کنید. اگه مشکل پا برجا بود از بوت فلگ زیر استفاده کنید:
                              کد:
                              GraphicsEnabler=Yes
                              اگه باز هم پا بر جا بود به دنیال ککست برای گرافیکتون بگردید و روی فلش بار گذاری کنید.
                              اگه باز هم حل نشد کلا ککستهای مربوط به گرافیک رو از روی فلش پاک کنید و بوت کنید تا بعدا به دنبال ککست بگردید.

نظر

• نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
                                از بارگذاری ککست FakeSMC اطمینان حاصل کنید. اگه مشکل پا برجا بود از بوت فلگ زیر استفاده کنید:
                                کد:
                                GraphicsEnabler=Yes
                                اگه باز هم پا بر جا بود به دنیال ککست برای گرافیکتون بگردید و روی فلش بار گذاری کنید.
                                اگه باز هم حل نشد کلا ککستهای مربوط به گرافیک رو از روی فلش پاک کنید و بوت کنید تا بعدا به دنبال ککست بگردید.

ممنون. اينكارو انجام ويرم و نتيجه رو همين جا اعلام ميكنم. فقط ميخواستم بدونم كه ككست از كجا بايد دانلود كنم و چجورى بارگذارى كنم و چجورى پاك كنم؟!؟!ممنون از محبتتون كه راهنمايى ميكنيد.

نظر

صبر کنید ..
                                X