اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mavericks بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط behrooz3 نمایش پست ها
    ممنون از کمکتون
    1-اگه همین 10.9 به صورت مجازی نصب بشه نیازی به پارتیشن بندی داره یا نه ؟
    2-در ضمن تو سایت اپل اپس.آی آر خوندم که روی هاردهای وسترن وقتی مک 10.9 نصب میشه اطلاعات به صورت ناگهانی حذف میشه که خوده وسترن به مشتریاش این ایمیلو داده که متنش تو سایت هست حالا اگه همچین چیزی واقعیت داشته باشه وقتی به صورت مجازی هم باشه ممکنه این اتفاق بیفته؟؟؟؟؟؟
    3-در ضمن من یه هارد 80 گیگ دارم که استفاده ای ازش نمیکنم میشه که هارد 1ترا رو قطع کنم رو اون 80 گیگه پارتیشن بندی رو انجام بدم بعد هر دو هاردمو به pc وصل کنم به نظرتون اجرا میشه سیستم عاملای مک و ویندوز؟؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    برای مجازی سازی نیازیبه تغییر پارتیشن نیست...بلکه شما در مراحلی مجازی سازی یک مسیر مشخصی رو به شبیه ساز معرفی می کنی و یک قسمتی از هاردتون حدود 20 تا 30 گیگ رو اشغال می کنه همون مک هست ولی در دل ویندوز بلعکس اش هم هست که میشه ویندوز ونرم افزارهاش رو در نسخه مک OS X شبیه ساز اجرا کرد .... در مورد هارد ووسترن دیجیتال ... منظورشون هارد اکسترنال بوده که درحد یک هشدار بوده... نظر من یک باگ هست که بعدا طی یک آپدیت بر طرف میشه.... اون 80 گیگ هم به نظر من برای درایو پیشفرض مک و نرم افزارهای حجیم اش کافی نیست! امتحان هم نکردم که بعد نصب بخوای یک هارد اضاف کنی ببینی چه اتفاقی میا فته ! ولی بخوام تجربه شخصی خودم رو بگم من الان از یک هارد 750 گیگی یک درایو 200 گیگی برای مک اختصاص دادم 2 تا درایو NTFS یکی 160 گیگ برای ویندوز 8.1 و مابقی رو درایو مشترک بین 2 تا سیستم عامل که با نرم افزار Paragon از دوتا درایو ویندوزی به راحتی در مک استفاده می کنم. با بوت لودر هم که راحت همون ثانیه های اولیه راه اندازی سیستم بین سیستم عامل ها سوئیچ می کنی...

نظر

• ببخشید من با اینکه پارتیشن hfs ساختم ولی موقع اننتخاب پارتیشن علامت مستطیل زرد میاره و میگه Os X Cannot Startup From This Disk

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza Shah نمایش پست ها
        ببخشید من با اینکه پارتیشن hfs ساختم ولی موقع اننتخاب پارتیشن علامت مستطیل زرد میاره و میگه Os X Cannot Startup From This Disk
        حدس می زنم یک جا اشتباه کردید ...... همون قسمت که درایو رو فرمت می کنید یا بهتر بگم Disk Utility وقتی فرمتMac os extended jurnaled رو انتخاب مب کنی قبل ار زدن فرمت یک گزینه option اون پایین دارهاز اون 3تا گزینه،برای فلش بوتیبل master boot record رو تیک می زنی ولی برای ساختن درایو نصب یا هر درایو لوکال دیگه گزینه اولی GUID رو میزنی وبعد پارتیشن میسازی تا اجازه نصب بهت بده....

نظر

• نوشته اصلی توسط harika85 نمایش پست ها
          حدس می زنم یک جا اشتباه کردید ...... همون قسمت که درایو رو فرمت می کنید یا بهتر بگم Disk Utility وقتی فرمتMac os extended jurnaled رو انتخاب مب کنی قبل ار زدن فرمت یک گزینه option اون پایین دارهاز اون 3تا گزینه،برای فلش بوتیبل master boot record رو تیک می زنی ولی برای ساختن درایو نصب یا هر درایو لوکال دیگه گزینه اولی GUID رو میزنی وبعد پارتیشن میسازی تا اجازه نصب بهت بده....
          راستش unibeast برای من کار نکرد از روش myhack استفاده کردم
          ممکنه از اون باشه ؟؟؟
          حتی iatkos هم مشکلی نداشت
          Unibeast لامصب نمیدونم چشخ که کار نمیکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza Shah نمایش پست ها
            راستش unibeast برای من کار نکرد از روش myhack استفاده کردم
            ممکنه از اون باشه ؟؟؟
            حتی iatkos هم مشکلی نداشت
            Unibeast لامصب نمیدونم چشخ که کار نمیکنه
            Unibeastکار میکنه ولی حتما باید ماوریکس رو از خود اپ استور اپل دانلود کنی وطبق مراحل فروم انجام بدی...یک نکته ،اونهم همیشه از آخرین ورژن یونی بیست استفاده کن!

نظر

• اقا لطفا کمک کنید، خیلی وقته که میخوام مک بریرم، ولی نمیشه،
              همش این لوگوی اپل میاد بعد 3و4 دقیقه علامت ورود ممنوع یا پارک ممنوع میاد، با هیچکدوم از کد ها هم کار نمیکنه، چه کنم ؟!؟!؟!؟!؟!؟!

فلش رو هم درست میریزم، 10 بار تا حالا فلش رو ریختم
              تورو خدا کمک کنید، لطفاااااااااااااا
              لپ تاپ هم اچ پی 4540s
              ویرایش توسط bolt : https://i-phone.ir/forums/member/135927-bolt در ساعت 12-11-2013, 12:20 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط bolt نمایش پست ها
                اقا لطفا کمک کنید، خیلی وقته که میخوام مک بریرم، ولی نمیشه،
                همش این لوگوی اپل میاد بعد 3و4 دقیقه علامت ورود ممنوع یا پارک ممنوع میاد، با هیچکدوم از کد ها هم کار نمیکنه، چه کنم ؟!؟!؟!؟!؟!؟!

فلش رو هم درست میریزم، 10 بار تا حالا فلش رو ریختم
                تورو خدا کمک کنید، لطفاااااااااااااا
                لپ تاپ هم اچ پی 4540s
                دوست عزیز من نمی دونم که از کدووم ورژن مک بوتیبل کردی ولی ماوریکس دارای بالاترین پرفورمانس هست بخوام آموزش نصب اختصاصی برای سری hp probook رو ارائه کنم یک طومار میشه همین قدر اش رو بگم که شما یک سری تغییرات در بایوس وهمین طور یک بوت فلاگ اختصاصی قبل از بوت از فلش باید به کار ببری ... ولی به جاش شما یا دیگر دوستان علاقه مند به سایت مرجع
                tonymac x86 مراجعه کنید اگر باز هم موردی داشتی توی همین تایپیک سئوال ات رو بنویس جواب میدم ...لازم به ذکر هست که من روی همین مدل لپ تاب شما 2 تا سیستم عامل ویندوز 8.1 و ماوریکس10.9 به صورت دوال بوت نصب کردم خواستم بگم که خیالت تخت 100 در صد نصب شدنی هستش....
                Guide to Installing Mavericks on HP Probook

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
                  از برنامه myhack استفاده کنید.
                  من از myhack استفاده کردم و فلش بوت ساختم اما مقوع بوت شده علامت ورود ممنوع میاد هارم هم روی ACHI هست

نظر

• مرسیی عزیزم که جواب دادی،
                    از ماوریکس استفاده میکنم.
                    والا همه ی کار هارو کردم، همه ی کرنل ها رو هم امتحان کردم، ولی کماکان جواب نمیده.
                    حتی کرنل های توی سایت tonymac هم جواب نداد D:
                    چه تغییراتی دیگه ای باید انجام بدم ؟!؟!

نظر

مرسیی عزیزم که جواب دادی،
                      از ماوریکس استفاده میکنم.
                      والا همه ی کار هارو کردم، همه ی کرنل ها رو هم امتحان کردم، ولی کماکان جواب نمیده.
                      حتی کرنل های توی سایت tonymac هم جواب نداد D:
                      چه تغییراتی دیگه ای باید انجام بدم ؟!؟!
                      ببین دوست من
                      گزینه های تغییر در بایوس از اساسی ترین ملزومات در نصب ماوریکس یا ورژنهای دیگه به روش tonymac هست .... آیا شما در لینکی که دادم اون تغییرات بایوس رو که توی پاراگرافها ذکر شده تماما اعمال وذخیره کردی!؟ چون نوع گرافیک در نسل جدید لپ تابها به صورت سو‌يچی هست و یکی ۲ تا اپشن دیگه هست که باید غیر فعال بشه بعد از اتمام نصب واجرای probook installer و نصب ککست ها وبوت لودر دوباره می تونی تنضیمات بایوس رو به حالت پیشفرض ریستور کنی .

نظر

• من خوندمش ولی اگه زحمتی نیست یه بار دیگه میشه بگی، لطفا.
                        فقط تنظیمات بایوس رو، البته بازم اگه زحمتی نیست.

نظر

• اینها باید غیر فعال باشه یا به عبارتی تیک اشون رو بردار:

switchable graphics
                          Virtualization Technology=VT
                          Wake on LAN
                          Wake on USB
                          Fast Boot
                          گزینه بوت باید روی این قسمت فعال باشه:
                          Boot Options" set "Legacy" or "UEFI Hybrid (With CSM
                          دیگر دیوایسهای متصل اضافی رو هم از پورتها جدا کن تا برای بوت لودر در هنگام اجرا از فلش موردی پیش نیاد ... اگر هم فایده نداشت با وجود اجرای موارد فوق یکبار تنضیمات رو روی پیشفرض بگذار ذخیره و ریسیت و دوباره موارد بالایی رو تکرار و ذخیره کن .
                          بوت فلاگ مورد نیاز قبل از زدن اینتر برای اجرا از روی ماوریکس بوتیبل : دقیقا همین رو بزن حتی در فاصله بین حروف وبزرگی حروف دقت کن!
                          IGPEnabler=Yes IGPlatformID=01660003

نظر

اینها باید غیر فعال باشه یا به عبارتی تیک اشون رو بردار:

switchable graphics
                            Virtualization Technology=VT
                            Wake on LAN
                            Wake on USB
                            Fast Boot
                            گزینه بوت باید روی این قسمت فعال باشه:
                            Boot Options" set "Legacy" or "UEFI Hybrid (With CSM
                            دیگر دیوایسهای متصل اضافی رو هم از پورتها جدا کن تا برای بوت لودر در هنگام اجرا از فلش موردی پیش نیاد ... اگر هم فایده نداشت با وجود اجرای موارد فوق یکبار تنضیمات رو روی پیشفرض بگذار ذخیره و ریسیت و دوباره موارد بالایی رو تکرار و ذخیره کن .
                            بوت فلاگ مورد نیاز قبل از زدن اینتر برای اجرا از روی ماوریکس بوتیبل : دقیقا همین رو بزن حتی در فاصله بین حروف وبزرگی حروف دقت کن!
                            IGPEnabler=Yes IGPlatformID=01660003

اقا بازم کار نکرد،
                            خیلی امتحان کردم، حتی از 01660004 هم استفاده کردم، ولی بازم نشد >-:
                            همه ی تیک هارو هم برداشتم، حتی چندین بار هم ریست و ریستارت کردم و دوباره تکرار کردم، ولی نشد بازم.
                            ویرایش توسط bolt : https://i-phone.ir/forums/member/135927-bolt در ساعت 12-11-2013, 10:50 PM

نظر

اقا بازم کار نکرد،
                              خیلی امتحان کردم، حتی از 01660004 هم استفاده کردم، ولی بازم نشد >-:
                              همه ی تیک هارو هم برداشتم، حتی چندین بار هم ریست و ریستارت کردم و دوباره تکرار کردم، ولی نشد بازم.
                              با چه ورژنی از یونی بیست بوتیبل ماوریکس رو ساختی؟ در ضمن اون بوت فلگ که دادم همش رو باید باهم توی کادر وارد ،اینتر رو بزنی...
                              ویرایش توسط harika85 : https://i-phone.ir/forums/member/118330-harika85 در ساعت 12-11-2013, 11:26 PM

نظر

با چه ورژنی از یونی بیست بوتیبل ماوریکس رو ساختی؟

با مای هک ساختم
                                آخرین ورژن مای هک (myhack)

- - - - - - - - - -

فکر کنم دوستان زیاده دیگه ای هم با همین مسئله مشکل داشته باشن،
                                مشکل ظاهر شدن علامت ورود ممنوع یا پارک ممنوع.

نظر

صبر کنید ..
                                X