اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ريستورنشدن گوشي بدون پسوردايكلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ريستورنشدن گوشي بدون پسوردايكلود

دوستان يه ماه پيش يكي ز دوستان سرويس اي كلود رو بهم معرفي كرد پسوردوهم خودش گذاشته الان هردوتامون يادمون رفته هر چه كار هم ميكنم ريستورنميشه ميشه راهنماييم كنيد ريستورش كنم يا نرافزار خواصي رو معرفي كنين

نوشته اصلی توسط nasserxxx نمایش پست ها
    دوستان يه ماه پيش يكي ز دوستان سرويس اي كلود رو بهم معرفي كرد پسوردوهم خودش گذاشته الان هردوتامون يادمون رفته هر چه كار هم ميكنم ريستورنميشه ميشه راهنماييم كنيد ريستورش كنم يا نرافزار خواصي رو معرفي كنين
    سلام
    دوست عزیز از طریق http://iforgot.apple.com پسورد آیدی رو تغییر داده و ریستور کنید.
    اگه اشتباه نکنم ورژن آی او اس شما ۷ هست درسته؟

نظر

اره دوست عزي ورژنم هفت ميباشد به سايت اپل هم رفتم بدبختانه هردو سوالها رو نتونستم ج بدم

نظر

سلام
        من هم همین مشکل را دارم ولی خیلی بدتر
        ایمیلی هم که بسوورد ارسال میشه برا من دی اکتیو شده
        چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

نظر

راحت ترين كار ممكن گوشي رو ببريد dfu و بعد ريستور كنيد

نظر

دوست عزيزكجاي كاري موقع اكتيوكردن ايميل وپس طرف قبلو ميخوادتازه ميگي با دي اف ريستور كن

نظر

دوست عزيزكجاي كاري موقع اكتيوكردن ايميل وپس طرف قبلو ميخوادتازه ميگي با دي اف ريستور كن
              چرا از طريق ايميل ريست نميكنيد پسورد رو؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
              iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

اگه اپل آيدي و پسورد رو نداري يا به طرف دسترسي ندارين اصلا رستور نكني به هيچ وجه

نظر

نوشته اصلی توسط sina keramati نمایش پست ها
                  راحت ترين كار ممكن گوشي رو ببريد dfu و بعد ريستور كنيد
                  چرا رهنمايي اشتباه ميكني شما اشتباه ترين كار براي اين دوستمون dfu بردن و ريستور كردنه!!

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

اگه اپل آيدي و پسورد رو نداري يا به طرف دسترسي ندارين اصلا رستور نكني به هيچ وجه

نظر

نوشته اصلی توسط amir.name نمایش پست ها
                      چرا رهنمايي اشتباه ميكني شما اشتباه ترين كار براي اين دوستمون dfu بردن و ريستور كردنه!!

Sent from my iPod touch using Tapatalk
                      ايشون تليپكشون راجع به ريستور كردنه و گفتن يه روشي بديد كه من ريستور كنم منم گفتم ببر دي اف يو و ريستور كن موقع اكتيو هم ميتونن بك اپرو برگردوننبا ايتونز كه اپل ايدي مياد رو دستگاهشون شما نميخواد به من بگي چي شتباهه

نظر

من بهتر از شما ميدونم كه موقع اكتيو ميخواد بالا توضيح دادم كه چه طوري برگردونن

نظر

نوشته اصلی توسط sina keramati نمایش پست ها
                          ايشون تليپكشون راجع به ريستور كردنه و گفتن يه روشي بديد كه من ريستور كنم منم گفتم ببر دي اف يو و ريستور كن موقع اكتيو هم ميتونن بك اپرو برگردوننبا ايتونز كه اپل ايدي مياد رو دستگاهشون شما نميخواد به من بگي چي شتباهه
                          یعنی اگه بکاپ یعه گوشی دیگه رو که اپل ایدی دیگه ای روش ست رو ریستور کنیم رو گوشی، موقع اکتیو کردن دیگه اپل ایدی و پسورد قبلی رو نمیخاد؟؟؟!!!

نظر

خير موقع اكتيو نميخواد و اپل ايدي ميره رو گوشي

نظر

من الان یه آیفون 5 دارم ریستور کردم اپل آیدی میخواد چیکار کنم؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X