اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ريستورنشدن گوشي بدون پسوردايكلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

[QUOTE=iran929;924469]سلام منمن چنین مشکلی دارم
    بدبختانه ایمیلی که داده بودم بهش ه تو یاهو پاک شده
    سوال امنیتی هم یادم رفته
    فقط ایدی ای کلود را دارم همین لطفا کمک کنید.
    نه پسوورد را دارم نه دیگه ایمیل یاهوو را دارم
    کمککککککککککککک[/QUOTE
    فقط بايد ايميل و پس رو بزني و گر نه هيچ راهي نيست !

نظر

راهی هست که بتونی درست کنی http://www.youtube.com/watch?v=QnPk4RRWjic

نظر

من ایفون 5 اس خریدم یارو قبلی هم ای کلود داته هم فایند مای ایفون باید چکار کنم نمیشه ورژنمو عوض کنم

نظر

نوشته اصلی توسط amir نمایش پست ها
          من ایفون 5 اس خریدم یارو قبلی هم ای کلود داته هم فایند مای ایفون باید چکار کنم نمیشه ورژنمو عوض کنم
          دو راه دارید ۱ صاحب اصلی اپل ایدی که رو گوشیتون سته رو پیدا کنید و با زدن پسوورد اون find my iphone رو غیر فعال و۲ با پرداخت ۱۶۲ دلار و در مدت ۲ یا ۳ روز گوشیتون باز میشه

نظر

دوستان چی شد بالاخره؟ راهی داره یا نه؟ من هم همین مشکل رو دارم و هرچی تو سایت ها می گردم اطلاعات متفاوت و گاها ضد ونقیض هست...

نظر

سلام دوستان عزیز
              اپل ای دی بنده با مشکل مواجه شده است که هر چه تلاش می کنم از مراحل مختلف تا پسورد را بازیابی کنم متاسفانه راه بسته و مجوز اینکار داده نمی شود و اخطار لاک شدن اپل آی دی را میدهد از آنجائیکه برای حذف آی دی مربوطه روی گوشی هم تلاشم بی فایده است چرا که مجوز نمی دهد خواهشمندم راهنمایی فرمائید از چه راهی میتوان مشکل را برطرف نمایم
              ویرایش توسط mohammadreza81 : https://i-phone.ir/forums/member/195388-mohammadreza81 در ساعت 24-05-2016, 05:38 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mohammadreza81 نمایش پست ها
                سلام دوستان عزیز
                اپل ای دی بنده با مشکل مواجه شده است که هر چه تلاش می کنم از مراحل مختلف تا پسورد را بازیابی کنم متاسفانه راه بسته و مجوز اینکار داده نمی شود و اخطار لاک شدن اپل آی دی را میدهد از آنجائیکه برای حذف آی دی مربوطه روی گوشی هم تلاشم بی فایده است چرا که مجوز نمی دهد خواهشمندم راهنمایی فرمائید از چه راهی میتوان مشکل را برطرف نمایم
                تنها راه ممكن اينه كه با پشتيباني اپل تماس بگيريد. حتما كمك تون مي كنن.

http://www.apple.com/contact/

نظر

دوست عزیز ممنون از پاسخگویی با پشتیبان اپل چطور می توان ارتباط برقرار کرد؟

نظر

دوست عزیز ممنون از پاسخگویی با پشتیبان اپل چطور می توان ارتباط برقرار کرد؟

نظر

سلام تونستید از این مرحله رد شین...اخه منم همین مشکلو دارم

- - - - - - - - - -

سلام تونستید از این مرحله رد شین...اخه منم همین مشکلو دارم

نظر

با سلام
                        مشکل من عجیبتره !!!!!
                        آیپد ایر من خودش آپدیت شده و اکتیویتیشن لاک میده !!
                        این ایپد از صفر دست خودم بوده .
                        بهم میگه که یه ای دی 6 حرفی ایکلود که اولش با o شروع میشه رو وارد کن
                        opcoir@icloud.com یک اسم دیگه از اکانت اصلیمه pakmehr@outlook.com
                        (کپی از ایکلود خودم :
                        REACHABLE AT
                        pakmehr@outlook.com
                        opcoir@icloud.com
                        opcoir@me.com
                        )
                        رفتم پسورد رو تغییر دادم ولی بازم لاکش باز نشد !
                        رفتم تو دیوایس لیست آی دی آیپد ایر رو حذف کردم و ریستور کردم با اپل حل نشد
                        جعبه و ... این دستگاه رو هم دارم و کل سوابق داونلود اپ ها هم مربوط به آی دی خودمه

ولی بازم باز نمیشه ((((
                        کسی میتونه راهنمای کنه منو که چکار کنم ؟!
                        در ضمن پارت نامبر دستگاهم برای استرالیا 2x هست و دسترسی به اپ استور استانبول هم دارم

لطفا منو راهنمایی بفرمایید
                        پیشاپیش از لطفتون سپاسگذارم

نظر

با سلام
                          مشکل من عجیبتره !!!!!
                          (کپی از ایکلود خودم :
                          REACHABLE AT
                          pakmehr@outlook.com
                          opcoir@icloud.com
                          opcoir@me.com
                          )
                          جعبه و ... این دستگاه رو هم دارم و کل سوابق داونلود اپ ها هم مربوط به آی دی خودمه

ولی بازم باز نمیشه ((((
                          در ضمن پارت نامبر دستگاهم برای استرالیا 2x هست و دسترسی به اپ استور استانبول هم دارم

نظر

نوشته اصلی توسط opcoir نمایش پست ها
                            با سلام
                            مشکل من عجیبتره !!!!!
                            (کپی از ایکلود خودم :
                            REACHABLE AT
                            pakmehr@outlook.com
                            opcoir@icloud.com
                            opcoir@me.com
                            )

ولی بازم باز نمیشه ((((

خب شما احتمالا خودت قفل ایکلود فعال کردی قبلا اما یادت نیست

نظر

نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
                              خب شما احتمالا خودت قفل ایکلود فعال کردی قبلا اما یادت نیست
                              ضمن سپاس از جوابتون !!!!!
                              منظورتون رو نفهمیدم !!!!!!! یعنی چی قبلن فعال کردی !!! همون اکانتها رو دارم غیر فعال نمیشه !!!!!!
                              اتفاقهایی که افتاده رو بهتر متوجه هستم لطفا هر کسی جواب این مشکل رو میدونه جواب بده .

1. اپد از اول دست خودم بوده !
                              2. همه ایدی هایی که روش بوده رو دارم
                              3.خودش آپدیت شده رفته رو قسمت Activation Lock با این پیغام : (This iPad is linked to an apple ID. Enter the apple ID password that were used to setup[ this iPad. o*****@icloud.com )
                              4. تنها ایدی icloud که شش حرفی باشه و با o شروع بشه opcoir@icloud.com هست که برای ID ( pakmehr@outlook.com( reachable) z شده
                              5.opcoir@icloud.com رو زدم با رمزش جواب نداد .
                              6. رفتم رمز رو ریکاوری کردم و با رمز جدید جواب نداد
                              7. رفتم تو قسمت icloud setting/my divice پروفایل ایپد ایر رو حذف کردم
                              8. یکبار دیگه ایپد رو تو dfu mode ریستور کردم

بازم جواب نمیده

سوال 1 : ایا راهی هست که ببینم این رو کدوم اپل آیدیم قفله ؟؟؟؟!!!!!
                              سوال 2: ایا راهی هست که من نرفته باشم که میشه خودم انجام بدم ؟
                              سوال 3: با توجه با اینکه پارت نامبر من 2x هست که فکر کنم برای استرالیا و نیوزیلند باشه آیا اپل استور های جاهای دیگه پاسخگو هستن بصورت تلفنی به من
                              سوال 4: با توجه با اینکه هر ساپورت اپل برای همون کشور پاسخگو هست و با شماره ایران نمیشه گرفتشون ! ایمیل یا شماره ایی هست که بشه مشکل رو انتقال داد ؟
                              سوال 5: آیا شماره مجازی سراغ دارین که تو **ون کشور بشه ازش تماس گرفت
                              سوال 6: ایا حضورا با جعبه و دستگاه به اپل استور استانبول برم مشکلم حل میشه (کل سوابق این دستگاه مربوط به اکانتهای خودم هست )

نظر

صبر کنید ..
                              X