اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل در فعال شدن imessage

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل در فعال شدن imessage

سلام دوستان من از وقتي اي او اس ٧ رو ريختم با مشكل فعال شدن اي مسج و فيس تايم روبرو شدم و اصلا اكتيو نميشه لطفا اگه ميشه راهنمايي كنيد
    در ضمن گوشيم ٥ هستش حتي با ورژن ٧.٠.٣ هم تست شد انجام نميشه اين يوزر و پسورد هم فقط رو همين ديوايس ست كردم و قبلا راحت كار ميكردم
    عكس هم ضميمه ميكنم كه همش رو همين حالت ميمونه و درست ديه نميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

در ضمن نه با شماره و نه با اپل ايدي با هيچكدوم فعال نميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

با سلام من هم همین مشکل دارم روی 5 و 5c

نظر

سلام
        دوستان عزیز همان طوری که در تاپیک های مشابه گفته شده مشکلی در فعال شدن آی مسیج برای همراه اول به وجود اومده و مربوط به خود اپراتور هستش. فعلا کاری نمیشه کرد به جز صبر

نظر

با سلام. منم همین مشکل رو روی ios 7.0.1 داشتم.تا فهمیدم مشکل از همراه اول هست. علت هم این است که همراه اول برای ارسال اس ام اس به خارج کشور از یه شماره های دیگه غیر از شماره تلفن شما استفاده می کنه در نتیجه سرور اپل قادر به تشخیص شماره شما و ارسال پاسخ فعال سازی به گوشی از طریق اس ام اس نیست. من این مساله رو چک کردم.به یکی از دوستان در کانادا با شماره خودم که اس ام اس دادم با پیش شماره 1+ (امریکا) رفته بود و وقتی به دوستم گفتم به شماره خودم از اون طرف اس ام اس بده با شماره 44+ به جای پیش شماره کانادا اومد.الان ایرانسل گذاشتم در 10 ثانیه اکتیومیشه. در ضمن دوستانی هم که الان رو همراه اول شماره شون فعال هست اگر یکبار imassage را خاموش و روشن کنند دیگر اکتیو نخواهد شد

نظر

دوستان جالبه كه يك پرينتي از پيامك هاتون از همراه اول درخواست كنيد!
            براي من حدود پنج هزار تومان پيامك با پيش شماره 44+ ارسال شده بود كه خودم به هيچ وجه نفرستادم...
            همراه اول نمي دونم داره چيكار مي كنه. بهشون هم كه زنگ مي زني دور از جون شما اينگار دارن با يك بزغاله حرف مي زنند!
            طرف نمي دونه iMessage چيه بعد برگشته به من مي گه ربطي به همراه اول نداره! ميگم خانم محترم شما بايد اين قضايا را كه اصلا نمي دونيد چي هست رو يكبار گزارش بديد به كارشناساتون، ميگه من خودم كارشناسم!!!!!!
            آخر مجبورم كرد گفتم اصلا تو خوبي!
            نمي دونيد چي مي گم، كلا با بلدوزر روو مخم داشت راه مي رفت...

نظر

منم از شانس بد تو همین اوضاع خراب گوشیمو عوض کردم...دیگه رو شمارم فعال نمیشه ولی جای شکرش باقیه که روی ای دی و ایمیل فعال میشه...
              اخه یه جوری شده که تمام کار و بارمون این روزا با ای مسیج و فیس تایم و وویس تایم شده...خدا کنه یه اتفاقی بیوفته

نظر

الان که با ایرانسل هم راه نمیوفته دیگه

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                  دوستان جالبه كه يك پرينتي از پيامك هاتون از همراه اول درخواست كنيد!
                  براي من حدود پنج هزار تومان پيامك با پيش شماره 44+ ارسال شده بود كه خودم به هيچ وجه نفرستادم...
                  همراه اول نمي دونم داره چيكار مي كنه. بهشون هم كه زنگ مي زني دور از جون شما اينگار دارن با يك بزغاله حرف مي زنند!
                  طرف نمي دونه iMessage چيه بعد برگشته به من مي گه ربطي به همراه اول نداره! ميگم خانم محترم شما بايد اين قضايا را كه اصلا نمي دونيد چي هست رو يكبار گزارش بديد به كارشناساتون، ميگه من خودم كارشناسم!!!!!!
                  آخر مجبورم كرد گفتم اصلا تو خوبي!
                  نمي دونيد چي مي گم، كلا با بلدوزر روو مخم داشت راه مي رفت...
                  دوست عزیز اصلا متوجه مشکل نمیشن. من پارسال وایمکس ایرانسلم قطع شد. هرچی به اپراتور میگفتم نمی فهمید. بعد یه کارشناس زنگ زد اونم نمی فهمید چی میگم. هرچی میگفتم خودم واردم و فلان شده نمی فهمید و میگفتن تو نمی فهمی. خلاصه چند نفر با فاصله زنگ زدن و همون حرفا... تا تکنیسین اومد خونه. دقیقا اندازه خودم بلد بود و موقع رفتن شانسی پیدا کرد چی شده! خودتون رو اذیت نکنید متوجه نمیشن اصلا!

نظر

مشكل در فعال شدن imessage

آمسج عملا ديگه به كار نمياد
                    با شماره كه فعال نميشه ايميل هم كه دادن و راه اندازيش دردسر داره نمي ارزه به نظر من
                    من كه خاموشش كردم
                    خدا اين واتس آپ رو ازمون نگيره [emoji120]
                    توضيح: منظورم از دردسر دادن ايميل به طرف مقابل و خواهش كه به اين ايميل آي مسج كن هست نه راه اندازي تو گوشي من
                    ویرایش توسط saeedrele : https://i-phone.ir/forums/member/10351-saeedrele در ساعت 05-10-2014, 10:27 PM

نظر

صبر کنید ..
                    X