اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید New MacBook Pro Retina

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید New MacBook Pro Retina

سلام.من الان آیفون ۵اس دارم.به نظرتون می ارزد بفروشمش بعد یه New MacBook Pro Retina بگیرم؟ راستی بیاد تو ایران قیمتش چند میشه؟

سلام
    ببینید من الان مک بوک رتینا دارم البته آیفون ۵ هم دارم این رو میدونم اگه قصد داشتن لپتاپ رو داری و از کسایی هستی که موبایل زیاد اهمیت نداره براشون پیشنهاد میکنم مک رتینا بگیری چون واقعا خارق العاده هست من نزدیک ۳ هفته هست که خریدم و شدیدا دارم باهاش حال میکنم چیزی که می دونی از چیزی که خواهید دید کلی فرق میکنه
    الان من حاضر همه چی مو بدم لپتام رو ندم
    و این که اگه قصد داری لپتاپ بگیری حتما به چیزی جز مک بوک رتینا فکر نکن

نظر

نوشته اصلی توسط nima_chapter85 نمایش پست ها
      سلام
      ببینید من الان مک بوک رتینا دارم البته آیفون ۵ هم دارم این رو میدونم اگه قصد داشتن لپتاپ رو داری و از کسایی هستی که موبایل زیاد اهمیت نداره براشون پیشنهاد میکنم مک رتینا بگیری چون واقعا خارق العاده هست من نزدیک ۳ هفته هست که خریدم و شدیدا دارم باهاش حال میکنم چیزی که می دونی از چیزی که خواهید دید کلی فرق میکنه
      الان من حاضر همه چی مو بدم لپتام رو ندم
      و این که اگه قصد داری لپتاپ بگیری حتما به چیزی جز مک بوک رتینا فکر نکن
      آها.۱۳ اینچ بهتره یا ۱۵ اینچ؟(به غیر از نظر اندازه صفحه)

نظر

نوشته اصلی توسط iAmirHacker نمایش پست ها
        آها.۱۳ اینچ بهتره یا ۱۵ اینچ؟(به غیر از نظر اندازه صفحه)
        اگه اندازه براتون مهم نیست پس این دو مدل زیاد تفاوتی نداره میتونید ۱۳ اینچ بگیری که هم سبکتره هم میزان شارژ باتری بیشتری داره ولی من شخصا لپتاپ زیر ۱۵ اینچ رو نمی تونم کار کنم" برای من " سایز استاندارد لپتاپ حداقل ۱۵ اینچ هست

نظر

من که فقط منتظرم مک بوک پرو رتینا جدید ۱۵ اینچ برسه ایران بخرم. در کنارش آیفون 5s رو میخرم. کار آیفون با لپ تاپ خیلی فرق میکنه. نمیشه جایگزین همدیگه بکنیم ولی خوب شما رو درک میکنم مشکل بودجه هست ... که من هم دارم

نظر

صبر کنید ..
          X