اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیفون 4اس لاک فکتوری را چگونه ریستور کنیم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آیفون 4اس لاک فکتوری را چگونه ریستور کنیم؟

سلام
    از تمام دوستان و سرکردگان سایت تقاضا دارم یه تاپیک برای ریستور و آپدیت گوشیهای لاک فکتوری را آموزش دهند.
    خودم گوشی گیوی دارم اگر این گوشی یا ورژن 6.1.3 ریستور کنیم باید چه نکاتی را در نظر بگیریم که گوشی لاک نه شه
    چون این بلا سرم آمده قبلا که گوشی 4 داشتم بخاطر آپدیت کردن لاک شد و ماه ها طول کشید تا آنلاکش کنم و آلان هم گوشی 4 اس دام ولی گیوی سیم است یعنی اگر ریستور کنم به ios 6.1.3 میترسم دوباره گوشیم لاک بشه بخاطر همین از همه دوستان خواهش دارم که یه آموزش برای ریستور تو انجمن قرار دهید

با تشکر

با درور ، من مدتهای مدیدی بخاطر داشتن آیفونهای لاک در گیر مسائل آنلاک بودم و همیشه با ترس از آپدیت نشدن بیسباند و....! اینطور مسائل..بسر می بردم ولی در آخر به این نتیجه رسیدم که به محض گرفتن یک آیفون لاک به فکر انجام کار آنلاک فکتوری قانونی توسط اپل باشم و تمام مشکلات و اسرسهای خودم را ازبین ببرم در حال حاضر این کار باهزینه نه چندان زیادی توسط بخش آنلاک فکتوری همین اجمن انجام میشود که من تا بحال 2 گوشی آیفون 4 و 4 اس خودم را آنلاک دائم کرده و به شما هم انجام این کار را توصیه مینمایم..
    پیروز باشید

نظر

دوست عزیز من می خواهم این کارو بکنم ولی متاسفانه نمی دونم اپراتور گوشیم .
      دوم اینکه من در ایران ساکن نیستم
      سوم اینکه چقدر هزینه می شه و چگونه می شه پرداختش

نظر

سلام ب همه بزرگان ایفون من ی 4sگرفتم و میخوام انلاک فکتوری کنم قانونی و رسمی کمکم کنید

نظر

پیام خصوصتو چک کن فروشگاه آنلاک فکتوری رسمی آیفون

تو این سایت برو گرچه منم یه ایفون لاک داشتم که متاسفانه به دلیل مسدود بودن سرور ها برگشت خورد و شاید از گیوی سیم استفاده کنم

نظر

توو انجمن تخصصی ایفون که میگه ریستور نکن برو پول بده انلاک فکتوری کن به چه درد میخوره؟!

عزیز جان شما باید با برنامه Sn0wBreeze فریمور کاستوم بسازی ، بیس بندت اپدیت نمیشه

نظر

صبر کنید ..
            X