اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی OS X Mavericks عرضه شد + دانلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نسخه نهایی OS X Mavericks عرضه شد + دانلود

سرانجام اپل جدیدترین سیستم عامل خود یعنی OS X Mavericks را به صورت رسمی روانه مک اپ استور کرد.
    به صورت خلاصه قابلیت های این نسخه را در تصویر زیر میتوانید مشاهده کنید

قابلیت هایی همچون iBooks که میتوانید کتاب های epub را در مک مطالعه کنید و آنها را از استور اختصاصی اپل برای کتاب ها دریافت و با iDevice هایتان سینک کنید.
    اپلیکیشن Maps که کاربر آن مشخص است و میتوانید از قابلیتی همچون مشاهده شهر و کشور ها با صورت 3بعدی و یا انقال Direction از مک به iOS و ... اشاره کرد.
    بهبود و بازطراحی اپلیکیشن تقویم همگان با iOS 7
    نسخه جدید و فوقالعاده سافاری, قابلیت جدیدی که تمام بوکمارک ها, لیست مطالبی که در آینده میخواهید بخوانید و لینک های Share شده را در یک سایدبار به صورت کامل مشاهده کنید و ...
    و در نهایت قابلیت جدید iCloud Keychain که برای سینک کردن پسورد ها و نام های کاربری و اطلاعات بانکی بین تمام دستگاه های مک و iOS به کاربرده میرود. که نیازمند iOS 7.0.3 به بالا میباشد.
    و سرانجام قابلیت تب بندی در فایندر و سیستم جدید تگ ها که میتوانید فایل های خود را تگ گذاری کنید و به آسانی آنهارا پیدا کنید.
    و چندین قابلیت فوقالعاده دیگر ...

جهت مشاهده قابلیت های این نسخه به این تاپیک مراجعه کنید : http://www.i-phone.ir/forums/thread85568.html

این نسخه به صورت رایگان برای تمام دستگاه های مک قابل دریافت میباشد

لینک مستقیم و اختصاصی :

فایل dmg را باز کنید فایل install osx mavericks.app رو به فولدر اپلیکیشن هاتون انتقال بدید٬ از اونجا یا میتونید آپگرید کنید یا با ساخت نسخه بوتیبل به صورت Clean install نصب کنید.

آموزش ساخت Usb Bootable برای نصب OS X Mavericks : http://www.i-phone.ir/forums/thread89573.html

لینک های غیر مستقیم آماده و قابل دانلود میباشد.(حجم 5.2گیگ) / تست شده

پارت اول

پارت دوم

پارت سوم

پارت چهارم

پارت پنجم

پارت ششم

پارت هفتم

پارت هشتم
    ویرایش توسط bahram112003 : https://i-phone.ir/forums/member/30401-bahram112003 در ساعت 25-10-2013, 09:50 PM

با سلام .
    ممنون از اطلاع رسانی ؛
    بنده که قابلیت دانلود این حجم رو از طریق App store ندارم ،همینطور میخوام کلین اسنتال کنم ، راهی هست که بتونم دانلود کنم (با IDM)
    ویرایش توسط Amanita : https://i-phone.ir/forums/member/42799-amanita در ساعت 22-10-2013, 11:34 PM

نظر

با سلام بعده اینکه دانلود شد چه اتفاقی میوفته؟خودش نصب میشه؟

نظر

من با اینکه maclino رو خریده بودم ولی چندی پیش maverix GM رو از همین سایت دانلود و نصب کردم
        حالا از مک استور میخوام maverix جدید رو دانلود کنم apple ID آقا علیرضا رو میخواد! خودش هم نمیداره عوضش کنم و اپل آیدی خودم بزنم! راهی نداره دانلود کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط Amanita نمایش پست ها
          با سلام .
          ممنون از اطلاع رسانی ؛
          بنده که قابلیت دانلود این حجم رو از طریق App store ندارم ،همینطور میخوام کلین اسنتال کنم ، راهی هست که بتونم دانلود کنم (با IDM)
          لینکهای مستقیم بزودی .

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
            من با اینکه maclino رو خریده بودم ولی چندی پیش maverix GM رو از همین سایت دانلود و نصب کردم
            حالا از مک استور میخوام maverix جدید رو دانلود کنم apple ID آقا علیرضا رو میخواد! خودش هم نمیداره عوضش کنم و اپل آیدی خودم بزنم! راهی نداره دانلود کنم؟
            منم دقیقا همین مشکل رو دارم و موندم چیکار کنم؟

نظر

به احتمال زیاد باید Clean Install کنید.

نظر

نسخه جدید سافاری هم الان وارد مک اپ استور شد و از اونجا میتونید اپدیتش کنید
                نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
                مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
                --------------------------------------------------------
                فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
                طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

من الان میخوام از Mac App Store دانلود کنم فقط چند تا سوال:
                  اگه اینترنت قطع بشه بعد دوباره از ادامه اون مقداری که دانلود شده بود شروع می کنه یا نه؟ کلا میشه دانلود رو متوقف کرد و بعد دوباره استارت بزنیم؟
                  اگه از خود Mac App Store بگیرم خودکار سیستم عامل رو آپدیت می کنه؟ فایل ها و برنامه های نصب شده مشکلی براشون پیش نمیاد؟

نظر

نوشته اصلی توسط yasidevil نمایش پست ها
                    اگه اینترنت قطع بشه بعد دوباره از ادامه اون مقداری که دانلود شده بود شروع می کنه یا نه؟ کلا میشه دانلود رو متوقف کرد و بعد دوباره استارت بزنیم؟
                    اگه از خود Mac App Store بگیرم خودکار سیستم عامل رو آپدیت می کنه؟ فایل ها و برنامه های نصب شده مشکلی براشون پیش نمیاد؟
                    با سلام.در مورد سوال اولتون.یه برنامه مانند میره تو لانچ که اگه روش کلیک کنید یا اینترنت قطع بشه خودش پوز میکنه و با استارت دوباره از ادامه شروع میکنه.
                    در مورد سوال دومتونم من یه تایپک اون بالا ها زدم کسی جواب نداده.

نظر

دوستان درود
                      چرا موقعی که میخوام آپدیت کنم این پیغام رو به من میده؟

میتونه برای این باشه که من نسخه شیرکوهی رو نخریده بودم واز همین انجمن خودمون دانلود کرده بودم؟
                      مک بوک پروی من mc721هست سال ۲۰۱۱ هست!

نظر

دوستانی که برای آپدیت با مشکل اپل آیدی مواجه هستن کمی صبر داشته باشن.

نظر

نوشته اصلی توسط yasidevil نمایش پست ها
                          نوشته اصلی توسط arefviva نمایش پست ها
                          با سلام.در مورد سوال اولتون.یه برنامه مانند میره تو لانچ که اگه روش کلیک کنید یا اینترنت قطع بشه خودش پوز میکنه و با استارت دوباره از ادامه شروع میکنه.
                          در مورد سوال دومتونم من یه تایپک اون بالا ها زدم کسی جواب نداده.
                          چه از مک استور دانلود و آپدیت کنید و چه فایل رو دانلود و آپدیت کنید هیچ اتفاقی برای اطلاعاتتون نمی افته و فقط سیستمتون آپدیت خواهد شد.

نظر

دوستانی که اپل ای دی باید وارد کنند

فایل gm ای که دانلود کردید رو کلا از روی هاردتون پاک کنید دوباره اقدام به دانلود کنید درست میشه

نظر

اصلا فایل Gm کلا ندارم ولی بازهم اجازه نمیده
                              من حالا که max maverix 10.9 رو دارم میتونم به 10.8.5که خودم از اپل دانلود کرده بودم به صورت clean برگردم و maverix رو با apple idحودم دانلود کنمش؟
                              ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 23-10-2013, 01:08 AM

نظر

صبر کنید ..
                              X