اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی OS X Mavericks عرضه شد + دانلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

لینک های غیر مستقیم نسخه نهایی ماوریکس با شماره ساخت 13A603، دانلود شده از mac app store با حجم ۵.۲ گیگ، برای کسانیکه سرعت پایین برای اتصال به mac app store دارند:

پارت اول

پارت دوم

پارت سوم

پارت چهارم

پارت پنجم

پارت ششم

پارت هفتم

پارت هشتم

نظر

نوشته اصلی توسط ila27 نمایش پست ها
      با سلام
      من مدل مک بوک پرو های مدل ۲۰۱۱ رو دارم هنوز سیستم عاملم رو از روزی که خریدم آپدیت یا کلین نکردم و همون نسخه خودشه که از اولروش بوده هست
      یه خوره سنگین شده و تو باز کردن برنامه ها و اسکرول کردن به مشکل بر میخورم
      میخواستم بدونم این نسخه جدید هم مثل ویندوز اگه به صورت کلین نصب کنی همه مشکلات سیستم عامل قدیم از بین میره و مثل روز اولش کار میکنه و با سرعت
      بعد من دو تا پاریتیشن بیشتر ندارم یکی مک یکی هم بوت کمپ که توش ویندوزه و تمام اطلاعاتمو فایل های همه زندگیم توی همین درایو مک هست میخواستم بببینم با نصب این نسخه نهایی اطلاعات این درایوم کامل پاک میشه یا خیر؟ یعنی نیازی به کپی کردن اطلاعاتم روی یک درابو جانبی دیگه هست یا نه ؟
      دوست عزیز بهتر بود مشکلتون رو در بخش سوالات مطرح میکردید
      با کلین اینستال خیلی از موارد مثل کندی یا مشکلات نرم افزاری و ... حل میشه در اصل همه چی پاک میشه و مجدد نصب میشه.اطلاعاتتون هم کامل پاک میشه.باید قبل از نصب از اطلاعاتتون بک آپ تهیه کنید(یا با تایم ماشین یا کپی رو هارد اکسترنال)

نظر

سلام
        اگه کلین نصب کنی مشکلت حل میشه
        هر چی تو درایوی که مک توش نصب هست باشه پاک میشه
        قبل از نصب از تمام اطلاعاتت بک آپ بگیر
        به نظر من پارتیشن هاتو پاک کن و کل هاردتو فرمت کن

نظر

- - - - - - - - -
          ویرایش توسط rx.imani : https://i-phone.ir/forums/member/127247-rx-imani در ساعت 29-10-2013, 12:20 AM

نظر

لینک مستقیم تک پارت و تست شده به صورت اختصاصی به پست اول اضافه شد

نظر

نوشته اصلی توسط gamno نمایش پست ها
              سلام
              ببخشید من قبلا نسخه GM که گذاشته بودید رو دانلود کردم الان میخوام اصلی رو دانلود کنم این رو میگه
              OS X v10.9 is already installed on this computer. Use the Updates page to install the 10.9 update or if you would like to download the full OS X installer click Continue.
              لزومی داره اصلا دانلود کنم این ورژن اصلی رو؟ من clean install کردم ورژن GM رو. چون گفته بودید که این نسخه GM, نسخه فینال هر وقت بیاد خودش اتوماتیک اپدیت میشه به نسخه اصلی الان که آپدیتی برای خود سییستم عامل ندارم
              ممنون اگر راهنمایی کنید
              بچه ها کسی جوابی نداره برای من ؟ کسی اگر میدونه لطفا راهنمایی کنید

نظر

لینک مستقیم توی پست اول حجمش ۴.۹ گیگه مشکلی که نداره؟

نظر

نوشته اصلی توسط armin1991 نمایش پست ها
                  لینک مستقیم توی پست اول حجمش ۴.۹ گیگه مشکلی که نداره؟
                  اگه دقت کنید نوشته شده تست شده پس مشکلی نداره

نظر

اگر کسی نصب کرده لطفا شماره بیلدشا بگه
                    برای دیدن شماره بیلد جسارتا اونایی که نمی دونن
                    az arm apple right click about this mac/more info
                    اونجا نوشته software ورژن os x 10.9 توی پرانتز شماره بیلد هست
                    ممنون یه عالم

نظر

دوستان من میخوام به Mavericks کلین اینستال برم ولی به آپدیت برنامه هام مثل iPhoto نیاز دارم
                      راهی هست بتونم از مثلا از آپدیت های iphoto بک آپ دستی بگیرم و بعد از کلین دوباره بک آپ ها برگردونم ؟ اگر آره معمولاْ کجا ذخیره میشه؟
                      سپاس

نظر

الان من لایون ۱۰.۷ روی مک دارم باید برای نصب Mavericks چکار بکنم؟
                        باید آپدیت بکنم یا آپگرید؟
                        ممنون

نظر

سلام.
                          یک سوال.
                          این Mavericks با اپل ایدی شخص خاصی دانلود شده؟؟؟؟ یعنی اگه اینو دانلود کنم برای اپدیت های بعدی به مشکل نمیخورم؟؟؟؟؟

نظر

سلام دوستان. چند تا سوال دارم. ممنون میشم جواب بدید.

1.راهی هست که بشه رو لپتاپهای غیر اپلی نصب کرد. به صورت یک سیستم عامل مجزا در کنار ویندوز؟
                            2.به صورت مجازی چطور؟
                            3.اگه نسخه هکینتاش ورژنهای پایینتر رو نصب کرد میشه بعد به این ورژن آپگرید کرد؟
                            ممنون میشم جواب کامل بدید

نظر

نوشته اصلی توسط abbas.ir نمایش پست ها
                              سلام دوستان. چند تا سوال دارم. ممنون میشم جواب بدید.

1.راهی هست که بشه رو لپتاپهای غیر اپلی نصب کرد. به صورت یک سیستم عامل مجزا در کنار ویندوز؟
                              2.به صورت مجازی چطور؟
                              3.اگه نسخه هکینتاش ورژنهای پایینتر رو نصب کرد میشه بعد به این ورژن آپگرید کرد؟
                              ممنون میشم جواب کامل بدید
                              اگه یه سرچ تو انجمن بکنید جوابتون رو خواهید گرفت.
                              تاپیک های بخش هکینتاش رو مطالعه کنید .
                              آموزش نصب Mountain Lion بصورت هکینتاش - صفحه 79

نظر

نوشته اصلی توسط tehraner نمایش پست ها
                                الان من لایون ۱۰.۷ روی مک دارم باید برای نصب Mavericks چکار بکنم؟
                                باید آپدیت بکنم یا آپگرید؟
                                ممنون
                                شما از هر جا دانلود کنید به ۲ روش میتونید نصب کنید
                                یا آپگرید کنید که فقط کافیه فایل دانلود شده رو باز کنید و طبق دستورات برید جلو و مک تون آپدیت میشه بدون اینکه چیزی پاک بشه
                                یا اینکه هم به صورت کلین اینستال نصب کنید که آموزشش در انجمن است

برای هر ۲ حالت هم گفتم یا از لینک اصلی و رایگان صفحه اول دانلود کنید یا از خود مک اپ استور
                                نوشته اصلی توسط Hesami نمایش پست ها
                                سلام.
                                یک سوال.
                                این Mavericks با اپل ایدی شخص خاصی دانلود شده؟؟؟؟ یعنی اگه اینو دانلود کنم برای اپدیت های بعدی به مشکل نمیخورم؟؟؟؟؟
                                خیر مشکلی نداره

نظر

صبر کنید ..
                                X