اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی OS X Mavericks عرضه شد + دانلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
    اصلا فایل Gm کلا ندارم ولی بازهم اجازه نمیده
    من حالا که max maverix 10.9 رو دارم میتونم به 10.8.5که خودم از اپل دانلود کرده بودم به صورت clean برگردم و maverix رو با apple idحودم دانلود کنمش؟
    با Spootlight سرچ کن پیداش میکنی.
    شما همین حالا هم میتونی اینکار رو بکنی.نیاز به رفتن به ۱۰.۸.۵ و آپدیت مجدد نیست.
    ویرایش توسط bahram112003 : https://i-phone.ir/forums/member/30401-bahram112003 در ساعت 23-10-2013, 01:12 AM

نظر

دوستان این نسخه اصلی هستش یا بتا ؟ بعد از این قراره نسخه ی دیگه ای بیاد ؟
      چرا رایگان هست ؟‌ قبلی ها که پولی بود !

نظر

نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
        با Spootlight سرچ کن پیداش میکنی.
        شما همین حالا هم میتونی اینکار رو بکنی.نیاز به رفتن به ۱۰.۸.۵ و آپدیت مجدد نیست.
        ممنون از راهنماییتون درست شد و حالا اچازه دانلود و آپگرید رو داد

نظر

نوشته اصلی توسط Arshia. نمایش پست ها
          دوستان این نسخه اصلی هستش یا بتا ؟ بعد از این قراره نسخه ی دیگه ای بیاد ؟
          چرا رایگان هست ؟‌ قبلی ها که پولی بود !
          موضوع تاپیک : نسخه نهایی OS X Mavericks عرضه شد
          دوست عزیز همونطور که از نام تاپیک مشخصه این نسخه نهایی هست و قبل از این نسخه های بتا ارائه شده.

نظر

نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
            موضوع تاپیک : نسخه نهایی OS X Mavericks عرضه شد
            دوست عزیز همونطور که از نام تاپیک مشخصه این نسخه نهایی هست و قبل از این نسخه های بتا ارائه شده.
            من هم میگم نهایی هست ولی یکی از دوستانم اصرار داره که نه این بتا هست ! یکم تعجب کردم که رایگان هست ، ممنون از جوابتون .

نظر

ببخشید بیلد نامبرش چند هست ؟ یعنی با گلد مستر ۲ یکی هست یا تفاوت داره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Arshia. نمایش پست ها
                من هم میگم نهایی هست ولی یکی از دوستانم اصرار داره که نه این بتا هست ! یکم تعجب کردم که رایگان هست ، ممنون از جوابتون .
                تو سایت خود اپل هم زده این آپگرید هم اکنون برای همه مک ها بصورت رایگان در دسترس می باشد . داخل خود مک اپ استور برای آپگرید وجود داره . نسخه نهایی هم هست .
                ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 23-10-2013, 01:50 AM

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

واسه آپدیت از 10.8 به 10.9، مثل آپدیت های 10.8.x نسخه کامل و combo هم داره؟ یا کلا باید این فایل 5 گیگابایتی دانلود بشه؟
                  بدون لینک مستقیم و دانلود منجر با اینترنت های نفتی ما، آپدیتش یه هفته طول میکشه!

نظر

نوشته اصلی توسط salarnosrati نمایش پست ها
                    واسه آپدیت از 10.8 به 10.9، مثل آپدیت های 10.8.x نسخه کامل و combo هم داره؟ یا کلا باید این فایل 5 گیگابایتی دانلود بشه؟
                    بدون لینک مستقیم و دانلود منجر با اینترنت های نفتی ما، آپدیتش یه هفته طول میکشه!
                    این فایل نسخه کامل هست و میتونید از ۱۰.۸ بهش آپدیت کنید.

نظر

درود

عزیزانی که خواهان نصب این سیستم عامل بر روی ‍LapTopهای غیر Apple بخصوص LapTopهای Hp سری Probook هستن میتونن از آموزش زیر کمک بگیرن - در صورتی که بنده هم فرصت کافی رو داشته باشم حتما آموزش رو در انجمن قرار خواهم داد.

tonymacx86 - UniBeast: Install OS X Mavericks on Any Supported Intel-based PC

موفق باشید.

نظر

سلام
                        ببخشید من قبلا نسخه GM که گذاشته بودید رو دانلود کردم الان میخوام اصلی رو دانلود کنم این رو میگه
                        OS X v10.9 is already installed on this computer. Use the Updates page to install the 10.9 update or if you would like to download the full OS X installer click Continue.
                        لزومی داره اصلا دانلود کنم این ورژن اصلی رو؟ من clean install کردم ورژن GM رو. چون گفته بودید که این نسخه GM, نسخه فینال هر وقت بیاد خودش اتوماتیک اپدیت میشه به نسخه اصلی الان که آپدیتی برای خود سییستم عامل ندارم
                        ممنون اگر راهنمایی کنید
                        ویرایش توسط gamno : https://i-phone.ir/forums/member/36726-gamno در ساعت 23-10-2013, 05:21 AM

نظر

سلام
                          ورژن مک من 6.8 هستش . چجوری میتونم up کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

دوستان عزیز منتظر لینک مستقیمتون هستیم .

نظر

واقعا نیاز هست اگر امکان داره یک لینک خارجی به غیر از خود appstoreبدید ۵ گیگ رو خیلی طول میکشه تا دانلود کنه

نظر

با سلام
                                من مدل مک بوک پرو های مدل ۲۰۱۱ رو دارم هنوز سیستم عاملم رو از روزی که خریدم آپدیت یا کلین نکردم و همون نسخه خودشه که از اولروش بوده هست
                                یه خوره سنگین شده و تو باز کردن برنامه ها و اسکرول کردن به مشکل بر میخورم
                                میخواستم بدونم این نسخه جدید هم مثل ویندوز اگه به صورت کلین نصب کنی همه مشکلات سیستم عامل قدیم از بین میره و مثل روز اولش کار میکنه و با سرعت
                                بعد من دو تا پاریتیشن بیشتر ندارم یکی مک یکی هم بوت کمپ که توش ویندوزه و تمام اطلاعاتمو فایل های همه زندگیم توی همین درایو مک هست میخواستم بببینم با نصب این نسخه نهایی اطلاعات این درایوم کامل پاک میشه یا خیر؟ یعنی نیازی به کپی کردن اطلاعاتم روی یک درابو جانبی دیگه هست یا نه ؟
                                ویرایش توسط bahram112003 : https://i-phone.ir/forums/member/30401-bahram112003 در ساعت 23-10-2013, 12:23 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X