اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظر شما پیرامون نسل جدید آیپد ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
    از اونجايي كه من فكر ميكنم سال بعد اپل قرار ايپد پرو معرفي كنه ٢دلم كه اير بخرم يا باز صبر كنم تا سال بعد
    به نظرم اپل سال بعد ايپد پرو ميده
    و ايپد اير رو به روز تر ميكنه (پروسسور و ...)
    ايپد پرو هم داراي سنسور اثر انگشت و دوربين قوي تر با امكاناتي كه ايفون ٥ اس الان داره ميشه
    اپل الان ٣ نوع ايفون ميفروشه ٥اس ٥سي و ٤اس
    و ٣ ايپد ايپيد ميني ،ميني با رتينا و اير
    به نظرم سال بعد
    ايفون ٥ اس و ٦ و ٥سي ميفروشه(اگه توليد ٥ سي متوقف نشه)
    ايپد ميني با رتينا،ايپد اير،ايپد پرو
    من فكر كنم سال بعد پرو بده
    صبر كنم يا بخرم؟

Sent from my iPhone
    خب دوست عزیز اگه میخوایین صبر کنین باید تا دو سال بعد و سه سال بعدو.... صبر کنین که بهترشو بخرین !!!
    اگه ابنجوری بخوایین فکر کنین اونوق نباید هیچ موقعربخرین و منتظر سال بعدش باشین
    همین حالا بخرین و حالشو ببرین
    ادم از روز بعدش خبر نداره و ....

Sent from my iphone using Tapatalk 2

نظر

نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
      از اونجايي كه من فكر ميكنم سال بعد اپل قرار ايپد پرو معرفي كنه ٢دلم كه اير بخرم يا باز صبر كنم تا سال بعد
      به نظرم اپل سال بعد ايپد پرو ميده
      و ايپد اير رو به روز تر ميكنه (پروسسور و ...)
      ايپد پرو هم داراي سنسور اثر انگشت و دوربين قوي تر با امكاناتي كه ايفون ٥ اس الان داره ميشه
      اپل الان ٣ نوع ايفون ميفروشه ٥اس ٥سي و ٤اس
      و ٣ ايپد ايپيد ميني ،ميني با رتينا و اير
      به نظرم سال بعد
      ايفون ٥ اس و ٦ و ٥سي ميفروشه(اگه توليد ٥ سي متوقف نشه)
      ايپد ميني با رتينا،ايپد اير،ايپد پرو
      من فكر كنم سال بعد پرو بده
      صبر كنم يا بخرم؟

Sent from my iPhone
      همین آیپد ایر رو بخر پشیمون نمیشی آیپد های سال دیگه ! هرچقدر هم قوی باشند کاربردی ندارند آخه چه بازی یا برنامه ای هس که سخت افزار قوی تری بخواد ؟؟؟
      همین آیپد ایر رو بگیر حاشو ببر .................................................. .................................................. .................................................. ............در کل فقط مینی رتینا

نظر

نوشته اصلی توسط waffan ss نمایش پست ها
        همین آیپد ایر رو بخر پشیمون نمیشی آیپد های سال دیگه ! هرچقدر هم قوی باشند کاربردی ندارند آخه چه بازی یا برنامه ای هس که سخت افزار قوی تری بخواد ؟؟؟
        همین آیپد ایر رو بگیر حاشو ببر .................................................. .................................................. .................................................. ............در کل فقط مینی رتینا
        من خيلي دوس دارم ايپدم سنسور اثر انگشت داشته باشه و طبق گفته دوست هامون تو پست هاي قبل،عكس هاي لو رفته همشون سنسور داشتن،به خاطر همون ٢دل هستم
        الان خودم از ايپد٢ سنگين مامانم استفاده ميكنم 😐😐😐

Sent from my iPhone

نظر

ايپد ١٠ اينچي خيلي بهتره وقتي هر دو تاش حملش سخته با ايپد بزرگ راحت متاب ميخوني كه در ٨ راحت نيست براي وبگردي حس لپ تاب ميده و براي بازي هيجانش بيشتره براي كار با برنامه ها توليد محتوا هم بهتره و تازه ايپد اير حاشيه كم شده و جمع و جور تره و سبكتر چون وزن ايپد فعلي زياده و آزار دهنده !

نظر

من میخام بدونم همین 460 گرم هم آزار دهنده هست یا نه!

نظر

نوشته اصلی توسط amir_clk500 نمایش پست ها
              من میخام بدونم همین 460 گرم هم آزار دهنده هست یا نه!
              نه داداش از پراید هم سبکتره

- - - - - - - - - -

نظر

فک کنم واسه بازی با ایپد بزرگ باید از اساتید گیمر سوال کرد که وزن چقد تاثیر گذاره؟
                بیشتر فک کنم به نوع بازی بستگی داره! مثلا بازی شتابسنجی باشه و باید ایپد رو دست گرفت و اینور و اونور کرد و خیلی اذیت میکنه قاعدتا حتی همین 460 گرمش
                یه بازی مثل candy crush رو میشه گذاشت رو میز و سرو پایین گرفت و بازی کرد که تو دراز مدت گردن و مهره هاشو داغون میکنه
                میشه دراز کشید رو شکم قرار داد آیپد و با دو دست بازی کرد که اینم مشکلات بینایی به وجود میاره!

خلاصه تحت هر حالتی چوب دو سر طلا هستش و فک کنم کلا به آیپد نمیشه بعنوان یه وسیله صرفا فقط بازی نگاه کرد و بهتره با همون گوشی به بازی کردن ادامه داد ولی متاسفانه 3.5 اینچ و 4 اینچ آیفون اصلا اندازه مناسبی نیست واسه گیم و حداقل 5 اینچ واسه راحت بازی کردن نیازه که اندرویدا پر از 5 و 5.5 اینچ دارن ولی کو برنامه و بازی درست حسابی واسش!

نظر

نکته جالب این بود که گفتن آیپد 2 تولید میشه ولی آیپد 4 رو تعطیل کرد . اپل مچکریم !!!:d

نظر

نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
                    نکته جالب این بود که گفتن آیپد 2 تولید میشه ولی آیپد 4 رو تعطیل کرد . اپل مچکریم !!!:d
                    چون آیپد 2 تو آمریکا و چند کشور دیگه هنوز فروش داره و موسسات آموزشی اون کشور ها از همین آیپد استفاده میکنن

نظر

صبر کنید ..
                    X