اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظر شما پیرامون نسل جدید آیپد ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من میخام بگم برادرم از امریکا واسم بخره. روش گیفت کارت میدن هیچی! روی خود آیپد اسم و فامیل رو بگی همون موقع لیزی هک میکنن روش. اینجا باید کلی اضافه بدی تازه مطمئن نیستی قبلش طرف استفاده کرده ازش یا نه و ..
    ضمنا تا black friday وایسم تخفیف خود اپل هم لحاظ میشه روش و گیفت کارت 50 تا 75 دلاری مفتی میدن روش.
    ویرایش توسط amir_clk500 : https://i-phone.ir/forums/member/36217-amir_clk500 در ساعت 24-10-2013, 03:07 PM

نظر

نوشته اصلی توسط amir_clk500 نمایش پست ها
      32 گیگش سیم کارت خور میشه 1.9 ملیون تومن با دلار 3 تومنی.

بچه ها نمیدونم مطمئن نیستم همچین برنامه ایی هست که آیفون رو به اکسس پوینت تبدیل بکنه و میشه فرستنده wi-fi و اونوقت میشه آیپد معمولی که سیم کارت نمیخوره رو خارج از منزل میشه از اینترنت بهره مند کرد؟ و الکی 130 دلار بابت سیم کارت خور بودنش نداد که میشه 400 هزار تومن. همچین برنامه ایی هست؟
      روی ایفون و خیلی از گوشی های هوشمند دیگه این قابلیت به نام wifi hotspot وجود داره که من دائما ازش استفاده میکنم
      برای من مشکل اینه که ایپد وای فای gps نداره اگه داشت بدون شک wifi میخریدم

Sent from my iPhone 5 (IOS 7.0.2)

نظر

نکته ای که در ایپد ایر غیر از نداشتن touch id زد تو ذوقم اینه که میگن ۱ گیگ رم داره
        تقریبا هر دفعه که ایپد جدید میومد رم دو برابر میشد به غیر از ایپد ۴ که با فاصله کمی از ۳ اومد
        ایپد ۲ را میخواستم عوض کنم فقط بخاطر کمبود رم

نظر

نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
          نکته ای که در ایپد ایر غیر از نداشتن touch id زد تو ذوقم اینه که میگن ۱ گیگ رم داره
          تقریبا هر دفعه که ایپد جدید میومد رم دو برابر میشد به غیر از ایپد ۴ که با فاصله کمی از ۳ اومد
          ایپد ۲ را میخواستم عوض کنم فقط بخاطر کمبود رم

دوست عزیز رم 1 برای آیپد خیلی مناسبه هر چند اگه بیشتر میشود بهتر بود ولی هیچ نرم افزار یا بازی نیس که بیشتر از 1 گیگ بخواد تازه همون آیپد مینی بار رم 512 خیلی از محصولات سامسونگ که رم 1 یا 2 گیگی داشتن سرتر و رونتر بود
          به نظر من شرکتی مثل سامسونگ مردم رو گول میزنه مثلا گلگسی نوت 3 رو عرضه کرده کلی تبلیغ که چی رمش 3 گیگه!!!آخه رم 3 گیگ چه فایده ای داره یا اصلا چه نرم افزاری واسه آندروید هس که رم 3 گیگ بخواد .....؟
          حاضرم شرط ببندم همین 5s با رم 1 گیگش نوت 3 رو میروفه

نظر

دقیقا! دقت کردین این اندرویدیا هر روز سر رو و هسته رقابت دارن اپل خیلی شیک با امکانات خیلی کمتر از اونا میاد تو بنچمارکا پوزه اشونو به خاک میماله علتشم اینه بهینه ترین حالت ممکن رو در نظر میگیره و میسازه. به این چیزا اهمیت ندین! مهم نرم افزاره که تو اونا کم نیاره که تقریبا میشه گفت از 4s به بعد تا الان نرم افزاری ساخته نشده که بخاد اذیت کنه چه برسه به این جدیدا با این سخت افزار قوی.

نظر

من از ديروز تا حالا تو كفِشم تا حالا چند بار ويدئو معرفيشو نگاه كردم خيلي محشره من كه اگه قيمتش متعادل باشه حتما ميگيرم

نظر

دوستان قیمت آیپد مینی قبلی رسما کم شده یا دیگه تولید نمیشه ؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط waffan ss نمایش پست ها
                  دوستان قیمت آیپد مینی قبلی رسما کم شده یا دیگه تولید نمیشه ؟؟؟؟
                  کم شده و تولید هم میشه.

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

راستش من بدجور بین iPadAir و iPadMiniRetina دو دل هستم.
                    از طرفی میگم iPadMiniRetina جمع وجورتره، تراکم پیکسل بالاتری داره و ارزون تره
                    از اون طرف iPadAir سبکتر و شیکتر شده و ممکنه کوچک بودن سایز صفحه نمایش iPadMiniRetina یه جورایی واسه من دست وپا گیر باشه و اونجوری که باید و شاید بهم نچسبه.

ممنون میشم اگر دوستانی که از هر دوتاش در درازمدت استفاده کردن راهنمایی کنن،
                    من دو ساله که ایپد معمولی داشم و مردد هستم که ایپد مینی بگیرم یا نه..

نظر

دو تا دستگاه متفاوت هستند. بسته به کاربریتون باید انتخاب کنید. اگر با سایز بزرگ می خواهید کار کنید که همون iPad Air بگیرید و اگر قابل حمل بودن راحتتر و سایز کوچک می خواهید همون Mini کفایت می کند.

نظر

نوشته اصلی توسط silvernsun نمایش پست ها
                        راستش من بدجور بین iPadAir و iPadMiniRetina دو دل هستم.
                        از طرفی میگم iPadMiniRetina جمع وجورتره، تراکم پیکسل بالاتری داره و ارزون تره
                        از اون طرف iPadAir سبکتر و شیکتر شده و ممکنه کوچک بودن سایز صفحه نمایش iPadMiniRetina یه جورایی واسه من دست وپا گیر باشه و اونجوری که باید و شاید بهم نچسبه.

ممنون میشم اگر دوستانی که از هر دوتاش در درازمدت استفاده کردن راهنمایی کنن،
                        من دو ساله که ایپد معمولی داشم و مردد هستم که ایپد مینی بگیرم یا نه..
                        من مینی داشتم. برای وب گردی خوبه ولی باش کتاب نمیشه خوند. یه کم ریزه. آدم خوابش میگیره. به خاطر اینکه رتینا نبود فروختمش. هدفم آیپد ایره. ولی کلا باید تو دستشو دید.. پس بهتره صبر کنید تا بیاد..

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

واسه گیم کدوم رو پیشنهاد میدین بچه ها؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir_clk500 نمایش پست ها
                            واسه گیم کدوم رو پیشنهاد میدین بچه ها؟
                            دوست گرامی هم آیپد ایر و هم مینی ۲ سخت افزارشون مثل هم هست ولی به نظرم آیپد ایر برای گیم لذت بخش تر هست چون صفحه ی بزرگتری دارد .

نظر

نظر شما پیرامون نسل جدید آیپد ها

از اونجايي كه من فكر ميكنم سال بعد اپل قرار ايپد پرو معرفي كنه ٢دلم كه اير بخرم يا باز صبر كنم تا سال بعد
                              به نظرم اپل سال بعد ايپد پرو ميده
                              و ايپد اير رو به روز تر ميكنه (پروسسور و ...)
                              ايپد پرو هم داراي سنسور اثر انگشت و دوربين قوي تر با امكاناتي كه ايفون ٥ اس الان داره ميشه
                              اپل الان ٣ نوع ايفون ميفروشه ٥اس ٥سي و ٤اس
                              و ٣ ايپد ايپيد ميني ،ميني با رتينا و اير
                              به نظرم سال بعد
                              ايفون ٥ اس و ٦ و ٥سي ميفروشه(اگه توليد ٥ سي متوقف نشه)
                              ايپد ميني با رتينا،ايپد اير،ايپد پرو
                              من فكر كنم سال بعد پرو بده
                              صبر كنم يا بخرم؟

Sent from my iPhone
                              ویرایش توسط Googler10 : https://i-phone.ir/forums/member/135352-googler10 در ساعت 25-10-2013, 01:00 AM

نظر

نوشته اصلی توسط macali4 نمایش پست ها
                                دوست گرامی هم آیپد ایر و هم مینی ۲ سخت افزارشون مثل هم هست ولی به نظرم آیپد ایر برای گیم لذت بخش تر هست چون صفحه ی بزرگتری دارد .

اتفاقا منظورم همین اندازه و وزن بودش.
                                460 گرم وزن ایر اذیت کننده نیست واسه بازی کردن؟

نظر

صبر کنید ..
                                X