اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل جدی فضای رم با ایفون 4اس 5.1.1 جیل شده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل جدی فضای رم با ایفون 4اس 5.1.1 جیل شده

سلام
    من یه مشکل جدی با ایفون 4اس 64 جیلبرک شده ورژن 5.1.1 دارم اونم این که وقتی که گوشی رو روشن میکنم مقدار رم خالی حدود 190 مگ هعستش اما بعد از حدود یکی 2 ساعت با اینکه وایرلس و دیتا و بلوتوث همگی خاموش هستند و گو شی هم در استند بای هست و هیچ هیچ برنامه ای هم اجرا نکردم و اون پایین هم هیچ برنامه ای باز نیست مقدار رم خالی به 2 یا 3 مگ میرسه و بعدش دیوایس کرش میکنه و ریاستارت میشه و این حالت هین طور تکرار میشه تا اینکه هوم و پاور رو باهم بگیرم گوشی کامل خاموش بشه و دوباره روشنش کنم و این داستان هی تکرار میشه یه 2 هفته ای هم هست که اینجوری شده خیلی کلافم کرده نمیدونم چیکار کنم ایا تا بحال کسی به همچین موردی برخورد کرده ؟؟

فکر کنم باید ریستور کنید تا درست بشه.

نظر

برنامه iCleaner رو از سيديا نصب كرده و دستگاه رو يه پاك سازي كامل كنيد
      برنامه هاي غير ضروري سيديا هم پاك كنيد يا فك ميكنيد كه مشكل سازند
      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

دوستانی که 4اس دارن لطفا بیان و بگن که با برنامه sbsettings چقدر رم خالی نشون میده رو دیوایسشون وقتی که گوشی تازه بوت شده بدون اجرای بر نامه ای

نظر

بچه ها مقدار رم خالیتون رو بگید اونایی که جیل کردید ممنون

نظر

اساتید فن در طلب راهنمایی بیشتر هستم

نظر

گوشی من بعداز ریبوت بین ۲۸۰ تا۳۰۰ هست و بعدازاجرای چندبازی و برنامه بین ۴۰ تا ۵۰ میرسه. با این مقدار رم با هیچ برنامه ای کرش نمیکنه به جز بازی حکم که بعد از چند دست کرش میکنه

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
              زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

دوستان دیگه چطور؟

نظر

صبر کنید ..
                X