اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه جدیدی از OS X Mavericks GM عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نسخه جدیدی از OS X Mavericks GM عرضه شد

حدود 3 هفته پیش اپل نسخه GM سیستم عامل OS X Mavericks را برای برنامه نویسان عرضه کرد, طیق سنت سال های گذشته نسخه GM آخرین آپدیت اپل خواهد بود و بعد از آن حتما نسخه نهایی که هیچ فرقی با نسخه GM نداشت عرضه میشد.
    اما در حالی که کمتر از 2 روز تا آغاز کنفرانس و رونمایی از نسخه نهایی این سیستم عامل باقی مانده است, یک اقدام بی سابقه اپل یک نسخه جدید از OS X Mavericks GM برای برنامه نویسان عرضه کرد که شما ساخت آن نیز 13A603 میباشد.

این نسخه به صورت آپدیت یا ... عرضه نشده است و کسایی که نسخه GM را در اکانتشان Redeem کرده اند با دانلود دوباره آن, نسخه جدید برایشان دانلود میشود.

تغیراتی تا کنون گزارش نشده است.

ببخشید ما که دولوپر نیستیم و روی gm قبلی هستیم می تونیم به این بریم
    یعنی کلشا باز باید دانلود کنیم یا با اپدیتی چیزی می شه به این رفت ؟
    ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط nastaran_az نمایش پست ها
      ببخشید ما که دولوپر نیستیم و روی gm قبلی هستیم می تونیم به این بریم
      یعنی کلشا باز باید دانلود کنیم یا با اپدیتی چیزی می شه به این رفت ؟
      ممنون
      اگه به متن خبر دقت کرده باشید جواب سوالتون رو میگیرید
      این نسخه به صورت آپدیت یا ... عرضه نشده است و کسایی که نسخه GM را در اکانتشان Redeem کرده اند با دانلود دوباره آن, نسخه جدید برایشان دانلود میشود.

نظر

اگه به این نسخه جدید نریم بازم میشه از طریق مک استور به ورژن های دیگه آپدیت کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
          اگه به متن خبر دقت کرده باشید جواب سوالتون رو میگیرید
          اگر به پست بعدی من که ترجمه کردم دقت کرده باشید خبر کاملتر را هم گذاشتم
          دوست عزیز دیگه که پرسیده بودند نه متاسفانه فقط باید کلین اینستال کنید
          البته این یک حدثه که همون سایت کلارفیلد نوشته بود ( عدم آپدیت )
          ویرایش توسط nastaran_az : https://i-phone.ir/forums/member/81154-nastaran_az در ساعت 21-10-2013, 04:29 PM

نظر

نوشته اصلی توسط 51234peyman نمایش پست ها
            اگه به این نسخه جدید نریم بازم میشه از طریق مک استور به ورژن های دیگه آپدیت کرد؟
            باید نسخه های دیگه بیان تا بفهمیم الان مشخص نیست !

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
              باید نسخه های دیگه بیان تا بفهمیم الان مشخص نیست !
              آقای علیرضا هم یه تشکر بابت همه نوشته های مفیدتون که کلی منو پیش دوستام حرفه ای کرده
              بعد توی نت نوشته این بیلد جدید bug fix هست همین که نمی شه به این آپدیت کرد نشونه این نیست که جلوی آپدیتش را اپل بسته بیلد قبلی را ؟
              ویرایش توسط nastaran_az : https://i-phone.ir/forums/member/81154-nastaran_az در ساعت 21-10-2013, 04:38 PM

نظر

آقای علیرضا هم یه تشکر بابت همه نوشته های مفیدتون که کلی منو پیش دوستام حرفه ای کرده
                بعد توی نت نوشته این بیلد جدید bug fix هست همین که نمی شه به این آپدیت کرد نشونه این نیست که جلوی آپدیتش را اپل بسته بیلد قبلی را ؟
                نه ربطی نداره. چون هر دو در شاخه x.x.0 هستند آپدیت رو پیدا نمی کنه که طبیعی هست

نظر

من بیلد جدید را دانلود کردم اما این بیلد رایگان نصب نمی شه :
                  ویرایش توسط nastaran_az : https://i-phone.ir/forums/member/81154-nastaran_az در ساعت 21-10-2013, 07:38 PM

نظر

از کجا دانلود کردی شما ؟
                    من هم از مک اپ استور هم لینک های دیگه تست کردم مشکلی نبود الان داره نصب میشه ... (نسخه ای که از سطج نت دانلود شده بود داره نصب میشه)

نظر

من از فیس ... بوک imodzon دانلود کردم
                      ویرایش توسط nastaran_az : https://i-phone.ir/forums/member/81154-nastaran_az در ساعت 21-10-2013, 07:37 PM

نظر

خب شما از اینجا دانلود کن درسته
                        10.9 Mavericks Golden Master (Latest, Version 2, 13A603)

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                          خب شما از اینجا دانلود کن درسته
                          10.9 Mavericks Golden Master (Latest, Version 2, 13A603)
                          ممنون وای ۵ گیگ دانلود هیچ راهی نداره همین که دارم را نصب کنم ؟ اخه هنوز که توی استور نیامده که پیام می ده من نخریدمش

نظر

ممنون وای ۵ گیگ دانلود هیچ راهی نداره همین که دارم را نصب کنم ؟ اخه هنوز که توی استور نیامده که پیام می ده من نخریدمش
                            منظورش Redeem کردن نسخه GM هست که روی اکانتتون انجام میشه ...
                            و اینکه مشخص نیست اون نسخه ای که گرفتید چی هست دقیقا که این پیغام رو میده
                            بهتره برای اطمینان همین رو بگیرید

نظر

خیلی عجیبه دقیقا از همینجا دانلود کردم منم
                              آدرس همین پیج تو پیج فیس ... بوک بود
                              حالا از اساتید یه سوال دارم ممکنه یو اس بی بوتیبل را نوعی ساخته باشم که فایلی کپی نشده باشه و برای اون id بخواد ؟
                              من طبق راهنمایی osxdaily ساختم بالا میاد بوت می شه اما قبل از نصب می گه اپل ای دی وارد کنید و بعد هم همون پیغام که دیدید
                              ببخشید عصری گفتم شب دانلود کنم الان که زدم روی لینک شما دیدم همونه
                              ویرایش توسط nastaran_az : https://i-phone.ir/forums/member/81154-nastaran_az در ساعت 21-10-2013, 11:27 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X