اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

روشن نشدن wifi و Bluetooth

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• روشن نشدن wifi و Bluetooth

با سلام
    من iphone 5 دارم و تا دیشب wifi کار میکرد اما امروز از صبح wifi & Bluetooth خاموش شده و دکمه روشن کردنش هم خاموش است . تا الان 3 4 بار خاموش روشن کردن گوشیمو اما درست نشده ios 6.1.4 هستش
    لطفا میشه منو راهنمایی کنید سریعتر

متاسفانه این مشکل در برخی از گوشیهای اپل هست. سخت افزاریه. خیلی هامثل شما درگیرش شدن. امیدوارم بتونید حلش کنید

Sent from my iPhone "4s" using Tapatalk - now Free

نظر

به ۷.۰.۲ آپدیت کن درست میشه

نظر

نوشته اصلی توسط Old Sport نمایش پست ها
        شما مطمئن هستید ؟ من فکر کردم شاید بردش سوخته باشه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط sepehr 86 نمایش پست ها
        متاسفانه این مشکل در برخی از گوشیهای اپل هست. سخت افزاریه. خیلی هامثل شما درگیرش شدن. امیدوارم بتونید حلش کنید

Sent from my iPhone "4s" using Tapatalk - now Free
        مرسی اما نمیدونید چه کردند ؟

نظر

کمکم کنید لطفا

نظر

نوشته اصلی توسط Old Sport نمایش پست ها
            دوست عزیز اگه وای فای روشن نشه که ممکنه بعد از آپدیت دیگه نشه گوشیو اکتیو کرد.در اکثر موارد این مشکل سخت افزاری می باشد

نظر

نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
              دوست عزیز اگه وای فای روشن نشه که ممکنه بعد از آپدیت دیگه نشه گوشیو اکتیو کرد.در اکثر موارد این مشکل سخت افزاری می باشد
              برای اکتیو کردن Wifi یکی از راههاست.از طریق اینترنت سیم کارت و آیتونز نیز امکان فعالسازی و اکتیو وجود دارد.

نظر

این مشکل سخت افزاریه تو ایران درست نمیشه باید یکیو گیر بیاری بفرستی اونور برات درست کنن
                تو ایران به کسی نده گوشیرو داغونش میکنن
                من خودم یکی ازین زخم دیدهام . دادم اینجا نتونستن . فرستادم اونورم قبول نکردن چون پشتشو باز کرده بودن

- - - - - - - - - -

این مشکل سخت افزاریه تو ایران درست نمیشه باید یکیو گیر بیاری بفرستی اونور برات درست کنن
                تو ایران به کسی نده گوشیرو داغونش میکنن
                من خودم یکی ازین زخم دیدهام . دادم اینجا نتونستن . فرستادم اونورم قبول نکردن چون پشتشو باز کرده بودن

نظر

سلام

نوشته اصلی توسط bahar saadat نمایش پست ها
                  با سلام
                  من iphone 5 دارم و تا دیشب wifi کار میکرد اما امروز از صبح wifi & Bluetooth خاموش شده و دکمه روشن کردنش هم خاموش است . تا الان 3 4 بار خاموش روشن کردن گوشیمو اما درست نشده ios 6.1.4 هستش
                  لطفا میشه منو راهنمایی کنید سریعتر

سلام
                  گوشی منمایفون se هستش و مشکل شمارو دارم ولی فقط بلوتوثم وصل نمیشه و بجای کلید روشن شدن بلوتوثم یه دایره (مثل انتظار لودینگ) میچرخه.
                  اگه مشکلت حل شد به منم بگو لطفا

نظر

نوشته اصلی توسط Mehrdada نمایش پست ها
                    سلام
                    گوشی منمایفون se هستش و مشکل شمارو دارم ولی فقط بلوتوثم وصل نمیشه و بجای کلید روشن شدن بلوتوثم یه دایره (مثل انتظار لودینگ) میچرخه.
                    اگه مشکلت حل شد به منم بگو لطفا
                    درود
                    عزیز این تاپیک تاریخش به سال 2013 برمیگرده !
                    تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید .

یکبار دیوایس رو ریست نتورک کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
                      درود
                      عزیز این تاپیک تاریخش به سال 2013 برمیگرده !
                      تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید .

یکبار دیوایس رو ریست نتورک کنید .
                      چه ایرادی داره در تاپیک های قدیمی سوالشونو بپرسن؟؟
                      همچین چیزی من تو قوانین انجمن ندیدم!!

نظر

نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
                        چه ایرادی داره در تاپیک های قدیمی سوالشونو بپرسن؟؟
                        همچین چیزی من تو قوانین انجمن ندیدم!!
                        درود
                        بله در قوانین انجمن ذکر نشده ولی اگر قرار باشه همه مطالب و تذکرات نوشته بشه که بایستی یک روز وقت بذارید واسه خوندنش !
                        اما یک نگاه به پست اول داشته باشید .
                        سال 2013 و
                        ios 6.1.4 !
                        از سال که بگذریم تفاوت میان
                        ios 6.1.4 و ios 8 یا ios 9 زیاد هست .
                        تاپیک های زیادی بدین منظور ایجاد شدن که کاربران ازشون استفاده نمی کنند - فقط یاد گرفتن که تاپیک جدید ایجاد کنن .
                        (این مطلب هم در قوانین نیست ولی همه مدیران سعیشون بر این هست که کاربران از تاپیک های از پیش تعیین شده استفاده کنند
                        تا مطالب مربوط در یک تاپیک جمع آوری بشه ،تاپیک بیخود ایجاد نشه ،دسترسی سریعتر و راحت تر به مطالب قبل و .... .)

نظر

نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
                          درود
                          بله در قوانین انجمن ذکر نشده ولی اگر قرار باشه همه مطالب و تذکرات نوشته بشه که بایستی یک روز وقت بذارید واسه خوندنش !
                          اما یک نگاه به پست اول داشته باشید .
                          سال 2013 و
                          ios 6.1.4 !
                          از سال که بگذریم تفاوت میان
                          ios 6.1.4 و ios 8 یا ios 9 زیاد هست .
                          تاپیک های زیادی بدین منظور ایجاد شدن که کاربران ازشون استفاده نمی کنند - فقط یاد گرفتن که تاپیک جدید ایجاد کنن .
                          (این مطلب هم در قوانین نیست ولی همه مدیران سعیشون بر این هست که کاربران از تاپیک های از پیش تعیین شده استفاده کنند
                          تا مطالب مربوط در یک تاپیک جمع آوری بشه ،تاپیک بیخود ایجاد نشه ،دسترسی سریعتر و راحت تر به مطالب قبل و .... .)
                          خوب بجای اینک تاپیک جدید بزنن از یه تاپیک با همون موضوع استفاده کردن
                          میشه متناسب با ای او اس جدید کاربر رو راهنمایی کرد
                          متناسب با موضوع تاپیک هست سوالشون
                          و طبق قوانین سرچ کردن و تاپیک رو پیدا کردن واز زدن تاپیک جدید خودداری کرده اند

نظر

مدیر محترم زحمت کشیدن و تاپیک زیر رو ایجاد کردند برای مطرح کردن سوالات کاربران در زمینه آیفون SE
                            که کاربرا لطف کنن و سوالات و مشکلاتشون رو مطرح کنند .
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread105640.html

همچنین مشابه همین تاپیک هم برای آیفون 5 ایجاد شده که استارتر تاپیک لطف کرده و تاپیک جدید ایجاد کردند !

همانطور که گفتم سعی بر این هست که کاربرها سوالات و مشکلاتشون رو در تاپیک های از پیش تعیین شده مطرح کنند
                            تا دسترسی به مطالب آسانتر باشه (حالت مرجع داشته باشه) .
                            اگر قرار باشه هر کاربر واسه کوچکترین سوال تاپپیک بزنه که سنگ رو سنگ بند نمیشه !
                            فکر دیتابیس انجمن هم باشید که با همین تاپیک های که کاربران ایجاد می کنند همینطور داره حجیم می شه .

نظر

درود
                              دوست عزیز تاپیک مشکلات مربوط به هر گوشی توی انجمن هست که یک تاپیک مرجع محسوب میشه و نیازی نیست برای بلوتوث یک تاپیک و برای صفحه نمایش یک تاپیک ایجاد بشه برای همه مشکلات یک مدل گوشی تاپیک جداگانه ای در نظر گرفته شده و نیازی به بالا آوردن تاپیک قدیمی نیست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                              X