اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نرم افزار پاتوق کتاب - دریافت کتابهای دانشگاهی و ...

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دستتون در نکنه
    من همون amrta71 هستم که نظر گذاشتمترتیب اثر بدید

نظر

من برای این برنامه حتما ایپد میخرم ..کتب دانشگاهی قیمتاشون نجومی هستش ...امیدوارم با همچین کاری قیمتشون ایده ال بشه ...البته نمیدونم کتب مهندسی براش هستش یا نه ...
      من رشتم م مکانیک هستش ..امیدوارم زودتر انتشارات دست بکار بشن و کتب اختصاسی دیجیتالی رو هم براش بنویسن

نظر

نوشته اصلی توسط red_dragon نمایش پست ها
        من برای این برنامه حتما ایپد میخرم ..کتب دانشگاهی قیمتاشون نجومی هستش ...امیدوارم با همچین کاری قیمتشون ایده ال بشه ...البته نمیدونم کتب مهندسی براش هستش یا نه ...
        من رشتم م مکانیک هستش ..امیدوارم زودتر انتشارات دست بکار بشن و کتب اختصاسی دیجیتالی رو هم براش بنویسن
        ممنون دوست عزیز
        قرار دادن کتاب های دانشگاهی از انتشارات مختلف نیازمند همکاری انتشارات هست.
        از نظر امنیت این اطمینان به انتشارات داده شده و در حال رایزنی با انتشارات مختلف هستیم
        و خیلی از انتشارات وعده همکاری رو دادند ، اما برای استاندارد سازی محتوای کتب آنها کمی زمان لازم است.

نظر

نوشته اصلی توسط truculent نمایش پست ها
          ممنون دوست عزیز
          قرار دادن کتاب های دانشگاهی از انتشارات مختلف نیازمند همکاری انتشارات هست.
          از نظر امنیت این اطمینان به انتشارات داده شده و در حال رایزنی با انتشارات مختلف هستیم
          و خیلی از انتشارات وعده همکاری رو دادند ، اما برای استاندارد سازی محتوای کتب آنها کمی زمان لازم است.
          کتب عمومی راه بیوفته ...فعلا خوبه ... و هم چنین کتاب هایی که زیاد فرمول و اینا ندارن و سریعتر میشه دیجیتالیشون رو بیرون داد ..
          کتاب های اختصاصی که نسخه های ترجمه شده واقعا مزخرف هستن و خوندن ePubهای انگلیسیشون خیلی بهتره..مثل همین فیزیک هالیدی..که تو آیتونز بهترین جزوه ها و فیلم ها هستش.در موردش.

نظر

برای ورود به فروشگاه ازم خواست ثبت نام کنم...ثبت نام کردم...وقتی میخوام وارد شم میگه همچین کاربری وجود نداره...

بعد رقتم با یه ایمیل دیگه دوباره ثبت نام کردم مثل اینکه مشکل داره...بازم گفت چنین کاربری وجود ندارد

نظر

سلام دوست عزیز یک سری تغییرات رو در ۲ روز گذشته داشتیم شابد تداخلی پیش اومده باشه
              مشکل درگاه بانک هم حل شد
              حتما فردا این موضوع بررسی میشه و برطرف میشه.
              اما کسی به جز شما گذارش نداده
              به هر حال از شما عذر میخوام و سعی میکنیم این مشکلتون رو سریعا برطرف کنیم

نظر

نوشته اصلی توسط iMosi نمایش پست ها
                برای ورود به فروشگاه ازم خواست ثبت نام کنم...ثبت نام کردم...وقتی میخوام وارد شم میگه همچین کاربری وجود نداره...

بعد رقتم با یه ایمیل دیگه دوباره ثبت نام کردم مثل اینکه مشکل داره...بازم گفت چنین کاربری وجود ندارد
                تایید میشه
                منم با ۲ تا ایمیل ثبت نام کردم ، و همین مشکل هست
                ایمیل ثبت میشه توی سرور چون اگه دوباره با همون ایمیل بزنی میگه که تکراریه ولی میگه کابر وجود ندارد

ممنون از رسیدگیتون
                ویرایش توسط Saleh-MRT : https://i-phone.ir/forums/member/30168-saleh-mrt در ساعت 25-10-2013, 02:25 PM

نظر

سلام
                  من چک کردم
                  احتمالا شما رمز خود را اشتباه وارد میکنید.
                  من برای شما رمزتان را ارسال کردم دوباره امتحان کنید.
                  با تشکر

نظر

ما منتظر نسخه یونیورسال هستیم !
                    ما که آیپد نداریم چی کار کنیم ؟؟
                    ویرایش توسط rainboy07 : https://i-phone.ir/forums/member/17117-rainboy07 در ساعت 25-10-2013, 09:31 PM

نظر

یونیورسال بشه بی زحمت

نظر

كمك

سلام ببخشيد من خيلي وقته كه دنبال كييوردي براي ios8 هستم كه بتونم باهاش حروف رو كشيده بنويسم (مثل برنامه كليد برد در اندرويد)و هيچ كيبوردي با اين قابليت براي ios ساخته نشده لطفا اگه كسي برنامه نويسي بلده و ميتونه، اين نوع كيبورد رو طراحي كنه باور كنيد خيلي از اپلي ها دنبال اين نوع كيبورد هستند. mmaatt7979@gmail.com
                        mmaatt7979@yahoo.com
                        تو رو خدا اگه كسي اقدام كرد به وسيله اين ايميل خبرم كنه كه اميدوار باشم😥😥😥😥😥😘😘😨 (توروخدا)

نظر

دوست عزيز من خواستم كتابي رو دانلود كنم گفت اعتبار ندارين از سايت ketabroom.ir اعتبارتون رو شارژ كنين

منم شارژ كردم همه چي اوكي شد ميرم تو برنامه ميگه موجودي شما صفر هست

ممنون ميشم پيگيري كنيد

نظر

صبر کنید ..
                          X