اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل خروج از mac os x utilities

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل خروج از mac os x utilities

با عرض خسته نباشید خدمت دوستان گل انجمن
    من یه مک بوک پرو رو میخواستم ریست کنم ولی متاسفانه بدون اطلاع توقسمت setting و تویکی از قسمت های گزینه ریست رو زدم ولی بعد از ریست کردن وارد قسمت
    mac os x utilities و هرکاری میکنم خارج نمیشه .
    ممنون میشه کسی اگر اطلاعی داره راهنمایی کنه.

نوشته اصلی توسط ehsanvaniusha نمایش پست ها
    با عرض خسته نباشید خدمت دوستان گل انجمن
    من یه مک بوک پرو رو میخواستم ریست کنم ولی متاسفانه بدون اطلاع توقسمت setting و تویکی از قسمت های گزینه ریست رو زدم ولی بعد از ریست کردن وارد قسمت
    mac os x utilities و هرکاری میکنم خارج نمیشه .
    ممنون میشه کسی اگر اطلاعی داره راهنمایی کنه.
    لطفاً کاملتر توضیح بدید که چه قسمی رو ریست کردید؟ورژنتون چی هست؟دستگاهتون ریست شد و بعد به مشکل برخوردید یا همون لحظه مشکل بوجود اومد؟

نظر

نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
      لطفاً کاملتر توضیح بدید که چه قسمی رو ریست کردید؟ورژنتون چی هست؟دستگاهتون ریست شد و بعد به مشکل برخوردید یا همون لحظه مشکل بوجود اومد؟
      فکر میکنم توقسمت startup disk ریست رو زدم ؛مک بوک مال خودم نیست OS X 10.8 فکر میکنم نسخه مک اش باشه.
      بعد ریست وارد mac os x utilities شد و هرکلری میکنم خارج نمیشه.

نظر

نوشته اصلی توسط ehsanvaniusha نمایش پست ها
        فکر میکنم توقسمت startup disk ریست رو زدم ؛مک بوک مال خودم نیست OS X 10.8 فکر میکنم نسخه مک اش باشه.
        بعد ریست وارد mac os x utilities شد و هرکلری میکنم خارج نمیشه.
        گزینه ای که درStartup Disk وجود داره Restart هست نه ریست.از این گزینه بیشتر موقعی استفاده میشه که بخواهید از مک به ویندوز برید با انتخاب گزینه BootCamp و زدن Restart دستگاه بعد از خاموش شدن مجدد روشن و وارد ویندوز میشه.با زدن این گزینه نباید به مشکلی بر بخورید احتمالاً اشکال از جای دیگشت.برای اطمینان از صفحه ای که توش گیر کردید یه عکس بزارید

نظر

گزینه ای که درStartup Disk وجود داره Restart هست نه ریست.از این گزینه بیشتر موقعی استفاده میشه که بخواهید از مک به ویندوز برید با انتخاب گزینه BootCamp و زدن Restart دستگاه بعد از خاموش شدن مجدد روشن و وارد ویندوز میشه.با زدن این گزینه نباید به مشکلی بر بخورید احتمالاً اشکال از جای دیگشت.برای اطمینان از صفحه ای که توش گیر کردید یه عکس بزارید
          فکر کنم همون گزینه که شما می فرمائید رو زدم ولی روی لپ تاپ ویندوز نصب نیست اینم عکس اون محیطی کمه توش گیر کردم.

نظر

اول روی Disk Utility کلیک کن.بعد از سمت چپ روی اسم هارد که بالا ترین گزینه هست کلیک کن.یه عکس از اینجا بگیر و آپلود کن.
            بعد از Disk Utility خارج شو و از گوشه سمت چپ روی علامت اپل کلیک کنید و گزینه ریستارت رو انتخاب کنید.به محض روش شدن کلید Optin رو نگهدارید.بعد Macintosh HD رو انتخاب کنید.در این حالت باید وارد مک بشید.اگر با مشکل مواجه شدید از همون قسمت یه عکس بزارید.

نظر

اول روی Disk Utility کلیک کن.بعد از سمت چپ روی اسم هارد که بالا ترین گزینه هست کلیک کن.یه عکس از اینجا بگیر و آپلود کن.
              بعد از Disk Utility خارج شو و از گوشه سمت چپ روی علامت اپل کلیک کنید و گزینه ریستارت رو انتخاب کنید.به محض روش شدن کلید Optin رو نگهدارید.بعد Macintosh HD رو انتخاب کنید.در این حالت باید وارد مک بشید.اگر با مشکل مواجه شدید از همون قسمت یه عکس بزارید.
              ممنون از توجهتون اینم عکس چیز هایی که فرمودید:

نظر

کاری که گفتین رو کردم ولی بعد از enter کردن روی Macintosh HD دوباره همون صفحه که تو سه تا پست پیش گذاشته بودم میاد.

نظر

طبق عکس آخری بعد از انتخاب هارد گزینه Repair رو بزن بزاز Repair شه.عکسی هم که گذاشتی پائینش پیدا نیست.ببین جلوی قسمت S.M.A.R.T چی نوشته یا عکسش رو بزار

نظر

طبق عکس آخری بعد از انتخاب هارد گزینه Repair رو بزن بزاز Repair شه.عکسی هم که گذاشتی پائینش پیدا نیست.ببین جلوی قسمت S.M.A.R.T چی نوشته یا عکسش رو بزار
                    نوشته verified.
                    ببخشید راهی هست که من انجام بدم و لپ تاپ مثل روز اول بشه یعنی چیزی شبیه به ریست فکتوری.

نظر

مجدد ریستارت کن.به کحض روشن شدن Option رو بگیر و وارد Recovery شو.بعد گزینه Reinstall OSX رو بزن .از این راه میتونی مجدد سیستم عامل مک رو نصب کنی.

نظر

مجدد ریستارت کن.به کحض روشن شدن Option رو بگیر و وارد Recovery شو.بعد گزینه Reinstall OSX رو بزن .از این راه میتونی مجدد سیستم عامل مک رو نصب کنی.
                        من این گزینه Reinstall OSX رومیزنم به اینجا که میرسم نمی دونم باید چیکار کنم.

نظر

اگه از time machin بك اپ داريد گزينه ي restore from back up رو بزنيد اطلاعات رو برگردونه

نظر

نوشته اصلی توسط Hameeeeed نمایش پست ها
                            اگه از time machin بك اپ داريد گزينه ي restore from back up رو بزنيد اطلاعات رو برگردونه
                            نه متاسفانه بکاپی تو قسمت time machin پیدا نمیکنه.
                            راه حل دیگه نیست.

نظر

سي دي مك رو داريد ؟ اگه داريد داخل دستگاه بزاريد و reinstall كنيد ببينيد درست ميشه ؟

نظر

صبر کنید ..
                              X