اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تغيير اكانت براى آپديت اپليكيشنها و حذف اپليكيشن ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تغيير اكانت براى آپديت اپليكيشنها و حذف اپليكيشن ها

سلام. من ٢تا سوال دارم.
    ١. من قبلاً گوشيمو دادم بيرون واسم اپليكيشن ريختن. الان كه ميخوام با اكانت خودم اپ ها رو آپديت كنم يوزر اون كسى كه واسم اپ ريخته مياد و ازم پسووردشو ميخواد. چطورى ميتونم يوزر خودم رو بزنم؟
    ٢. يك سرى از اپ هاى گوشيم فقط با سرچ ميان. يعنى جز صفحه هاى home page نيستن. چطورى ميتونم اونارو حذف كنم؟ كلاً واسه حذف كردن يك اپ از iphone4 بايد چيكار كرد؟!

درود
    یا باید رمز فروشنده رو داشته باشید یا همه رو با آی دی خودتون دوباره دانلود و نصب کنید.
    ممکنه از یازده صفحه بیشتر برنامه دارید و بقیه رو نشون نمیده. برنامه ها رو پوشه بندی کنید تا از صفحه ها کم بشه بیاد زیر یازده تا.
    راستی فکر کنم بهتر میبود از تاپیکهای قبلی و جامع استفاده کنید.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
    .There is no knowledge that is not power

نظر

ممنون از راهنماييتون.
      سرچ كردم ولى چيزي در اينباره پيدا نكردم.

نظر

نوشته اصلی توسط jije_1373 نمایش پست ها
        سلام. من ٢تا سوال دارم.
        ١. من قبلاً گوشيمو دادم بيرون واسم اپليكيشن ريختن. الان كه ميخوام با اكانت خودم اپ ها رو آپديت كنم يوزر اون كسى كه واسم اپ ريخته مياد و ازم پسووردشو ميخواد. چطورى ميتونم يوزر خودم رو بزنم؟
        ٢. يك سرى از اپ هاى گوشيم فقط با سرچ ميان. يعنى جز صفحه هاى home page نيستن. چطورى ميتونم اونارو حذف كنم؟ كلاً واسه حذف كردن يك اپ از iphone4 بايد چيكار كرد؟!
        سلام
        شما بهتره که برنامه هایی که با آیدی دیگری روی گوشی شما نصب شده رو فراموش کنی.... و به فکر آپدیت کردن نباشی. و همونطور که دوستمون گفتند دوباره با آیدی خودتون دانلود و نصب کنید تا بعدها برای آپدیت کردن اونها مشکلی نداشته باشید.
        برای اینکه آیدی خودتون روی گوشی باشه از مسیر زیر اینکار را انجام دهید.

Settings \ iTunes & App Stores

برای حذف یک برنامه از روی گوشی هم که کار چندان مشکلی نیست و احتمالا خودتون میدونید... ولی دوباره میگم
        روی برنامه ای که لازم ندارید چند لحظه انگشت خودتان را نگهدارید ، روی ضربدر ظاهر شده تب کنید تا برنامه پاک شود.

نظر

سلام. ممنون از راهنماييتون. بله حذف كردن يك برنامه رو بلدم ولي مشكل من اينه كه تعداد برنامه هام خيلي زياده و تو ١٥ صفحه (ios 7) جا نميشه و فقط با سرچ گوشيم بهشون دسترسي دارم. اونارو نميدونم بجز پوشه بندى از چه راهى بايد حذف كنم؟!

نظر

صبر کنید ..
          X