اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هنگ کردن slide to unlock در بعضی مواقع

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• هنگ کردن slide to unlock در بعضی مواقع

سلام.
    ios 7.2 رو ایفون 5 تازه خریداری شده نصب شده البته دست دوم...گوشی بدون خط و خش ظاهراً
    یه مشکلی که خیلی ناراحتم کرده اینه اسلاید بعضی موقع ها هنگ میکنه. جالب این جاست ایکون دوربین و اون امکاناتی مثه چراغ قوه و ... کار میکنه.
    با رستارت گوشی مشکل حل میشه موقتا ًً
    خواستم بدونم دلیلش چیه ؟
    ممنون از همگی

نوشته اصلی توسط Lopez 5 نمایش پست ها
    سلام.
    ios 7.2 رو ایفون 5 تازه خریداری شده نصب شده البته دست دوم...گوشی بدون خط و خش ظاهراً
    یه مشکلی که خیلی ناراحتم کرده اینه اسلاید بعضی موقع ها هنگ میکنه. جالب این جاست ایکون دوربین و اون امکاناتی مثه چراغ قوه و ... کار میکنه.
    با رستارت گوشی مشکل حل میشه موقتا ًً
    خواستم بدونم دلیلش چیه ؟
    ممنون از همگی
    منم همین مشکل رو در 7.0.2 دارم متاسفانه.این یه باگ در ios 7 هست که بعضیا دچارش شدن.در ورژن های بعدی حل خواهد شد

نظر

ممنون برادر.
      من با تانگو مشکل دارم
      نصب میشه رو پی سی بعد از یه روز اجرا نمیشه.بعد اپ هاش هم بعد از مدتیه کرش میشه. اینم دلیلش همونه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Lopez 5 نمایش پست ها
        ممنون برادر.
        من با تانگو مشکل دارم
        نصب میشه رو پی سی بعد از یه روز اجرا نمیشه.بعد اپ هاش هم بعد از مدتیه کرش میشه. اینم دلیلش همونه ؟
        خواهش میکنم.منظورت tongbu هست؟
        نه ربطی به اون نداره.شما یه بار دیگه geniune کنین گوشیتون رو.ببینید درست میشه یا نه

نظر

بله اشتباه تایپی بود. همون مشکل رو داره دوباره

نظر

نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
            منم همین مشکل رو در 7.0.2 دارم متاسفانه.این یه باگ در ios 7 هست که بعضیا دچارش شدن.در ورژن های بعدی حل خواهد شد
            سلام من هم این مشکل دارم

نظر

البته این تاپیک که شما زدید جاش اینجا تو بخش اموزش نیست.

اما برای من که از نسخه بتا 7 تا الان که 7.1.1 رو نصب کردم بالاخره دارم به این نتیجه میرسم که این یه مشکل سخت افزاری باشه که فقط برای بعضی از گوشی ها اتفاق می افته و هیچ راهی برای برطرف کردن اون متاسفانه وجود نداره ... من خیلی وقت هست درگیر این مشکل هستم و همه روش ها رو اومتحان کردم اما جواب نداده.

نظر

منم ايفون ٥ دارم ٧.١.١ همين مشكلو دارم معمولاً بعد از اومدن يه نوتيفكشن اينجوري ميشه و فقط با ريبوت حل ميشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                X