اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با خانواده AirPort بیشتر آشنا شویم

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

Ip هاتون كانفليكت دارن. چون از ip استاتيك استفاده كردين احتمالا با يكي ديگه از دستگاه ها ip مشترك پيدا كردين. راهش همون تغيير رنج هست كه دوستمون گفتن

نظر

سلام از ای پی استاتیک استفاده نکردم ولی این مورد دوم که فرمودین نمیدونم چی هست بنده فقط قصدم از فعال کردن این قسمت دسترسی به هارد دستگاه هستش از طریق نرم افزار های FTP که متاسفانه نمیتونم وصل بشم الان
      ممنونم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام لطفا" کامل توضیح دهید که با ایفون یا ایپد چگونه میتونم عکس و ... را روی تایم کپسول از طریق وای فای ذخیره کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط hadishar نمایش پست ها
          سلام لطفا" کامل توضیح دهید که با ایفون یا ایپد چگونه میتونم عکس و ... را روی تایم کپسول از طریق وای فای ذخیره کنم؟
          این امکان وجود ندارد

نظر

نوشته اصلی توسط hadishar نمایش پست ها
            راه بي دردسري براي اين كار نيست
            ولي يك راه نسبتا سخت هست اونم اينه كه توي برنامه اي مثل ifiles كه سرور هاي afp رو پشتيباني كنه تايم كپسول رو add كنيد و از طريق همون برنامه فايل ها رو روي اون اپلود كنيد كه يكم طولانيه ولي من بار ها اين كار رو كردم و عمليه

نظر

دوست عزیز برنامه FileExplorer رو از اپ استور گوشیت دانلود کن با این برنامه میتونی هر کاری میخوای با تایم کپسولت انحام بدی

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
                توضيح داده شده كه قبل از اتصال فلش يا هارد، بايد اونو با فرمت mac os extended پارتيشن كنيد و بعد بزنيد و بقيه ماجرا!!

Sent from iPhone 5s
                واقعا مرسی واسه پست عالیت....
                من یه مودم دارم توی دفترم و با کابل اومده به یه روتر وصل شده و روتر اینترنت رو به صورت وایرلس پخش میکنه ، من سوالم اینه که اگه Airport Express یا Extreme بگیرم میتونم جایگزین این روتر کنم؟؟؟؟
                و اینکه ایرپورت ها سرعت اینترنت رو سه برابر میکنن؟؟؟
                یا اینکه تا حداکثر پخش میکنن؟؟؟
                من یه PC با کابل LAN به روترم وصله و 2 تا آیفون و 1 آیپد و یه گوشی ه دیگه....

نظر

نوشته اصلی توسط Alireza ronaldo نمایش پست ها
                  واقعا مرسی واسه پست عالیت....
                  من یه مودم دارم توی دفترم و با کابل اومده به یه روتر وصل شده و روتر اینترنت رو به صورت وایرلس پخش میکنه ، من سوالم اینه که اگه Airport Express یا Extreme بگیرم میتونم جایگزین این روتر کنم؟؟؟؟
                  و اینکه ایرپورت ها سرعت اینترنت رو سه برابر میکنن؟؟؟
                  یا اینکه تا حداکثر پخش میکنن؟؟؟
                  من یه PC با کابل LAN به روترم وصله و 2 تا آیفون و 1 آیپد و یه گوشی ه دیگه....
                  Airport Extreme این کار رو انجام میده، به عنوان Router عمل می کنه
                  نخیر چه ربطی داره! اینترنت اینترنته دیگه یه روتر چیکار بکنه که ۳ برابر بشه سرعت اینترنت شما؟؟؟
                  هرچقدر اینترنتی که دارید سرعت داشته باشه، همونقدر پخش می کنه.

نظر

سلام
                    دوست عزيز ممنون از مطالبتون
                    هنوز يكم ابهام واسم مونده كه حل نشده
                    راهنمايي كنيد ممنون ميشم
                    من نياز به دستگاه يه ابزاري دارم كه هم واسم به عنوان هارد اكسترنال كار بده(خيلي مهمه چون هميشه محدوديت فضا دارم)
                    هم بتونم بدون جابجايي و وصل كردن و قطع كردن هارد از چندتا دستگاه كه تو خونه دارم (مثل كامپيوتر ويندوزي ، مك ميني ، مك بوك ، تلويزين اسمارت) از اطلاعات استفاده كنم مثلا واسه پخش مالتي مديا كه ديگه لازم نباشه واسه اتصال هر دستگاه هارد رو به اون وصل كنم
                    ترجيها اگه قابليت رو داشته باشه مسافت اتصال به اينترنت رو هم افزايش بده كه چه بهتر چون با وجود يك مودم و يك مودم كه بريج تنظيم شده عموما در زمينه آنتن دهي واي فاي مشكل دارم
                    بك آپ گيري از آيفون هم واسه تخليه سريع حافظه داشته باشه عاليه
                    با توجه به نياز من time capsule جوابگو خواهد بود؟؟؟
                    مرسي

- - - - - - - - - -

سلام
                    راهنمايي كنيد ممنون ميشم
                    من نياز به دستگاه يه ابزاري دارم كه هم واسم به عنوان هارد اكسترنال كار بده(خيلي مهمه چون هميشه محدوديت فضا دارم)
                    هم بتونم بدون جابجايي و وصل كردن و قطع كردن هارد از چندتا دستگاه كه تو خونه دارم (مثل كامپيوتر ويندوزي ، مك ميني ، مك بوك ، تلويزين اسمارت) از اطلاعات استفاده كنم مثلا واسه پخش مالتي مديا كه ديگه لازم نباشه واسه اتصال هر دستگاه هارد رو به اون وصل كنم
                    ترجيها اگه قابليت رو داشته باشه مسافت اتصال به اينترنت رو هم افزايش بده كه چه بهتر چون با وجود يك مودم و يك مودم كه بريج تنظيم شده عموما در زمينه آنتن دهي واي فاي مشكل دارم
                    مرسي

نظر

نوشته اصلی توسط Amirrezaajalli نمایش پست ها

سلام
                      راهنمايي كنيد ممنون ميشم
                      مرسي
                      سلام
                      بله تایم کپسول جوابگو هست!

نظر

بلاخره بعد کلی تحقیق یه Time Capsule 2TB تهیه کردم
                        چندتا سوال...!
                        یکی اینکه بدون انجام تنظیماتی که صحه اول توضیح دادید بدون مشکل کانکت شد به اینترنت
                        سرعت انتفال فایل از مک بوک به درایو خیلی پایینه مثلا ۵۰ گیگ رو نیم ساعت بیشتر طول میکشه انتقال بده!!! نمیشه کاریش کرد؟
                        دوم اینکه واسه پخش مالتی مدیا از رو هارد رو tv حتما باید apple tv داشته باشم یا همینطوری هم sync میشه؟
                        سوال سوم اینکه واسه برد آنتن وایرلس تنظیمات خاصی داره؟ احساس میکنم ضعیفه...

نظر

نوشته اصلی توسط amirrezaajalli نمایش پست ها
                          بلاخره بعد کلی تحقیق یه time capsule 2tb تهیه کردم
                          چندتا سوال...!
                          یکی اینکه بدون انجام تنظیماتی که صحه اول توضیح دادید بدون مشکل کانکت شد به اینترنت
                          سرعت انتفال فایل از مک بوک به درایو خیلی پایینه مثلا ۵۰ گیگ رو نیم ساعت بیشتر طول میکشه انتقال بده!!! نمیشه کاریش کرد؟
                          دوم اینکه واسه پخش مالتی مدیا از رو هارد رو tv حتما باید apple tv داشته باشم یا همینطوری هم sync میشه؟
                          سوال سوم اینکه واسه برد آنتن وایرلس تنظیمات خاصی داره؟ احساس میکنم ضعیفه...
                          ۱- باید قید کنید که انتقال اطلاعات بین تایم کپسول و مک بوک به صورت وای فای بوده یا کابل شبکه؟ کابل ۱۰۰ یا ۱۰۰۰؟ آیا شبکه بیسیم ۵ گیگاهرتز رو فعال کرده و استفاده کردید یا وای فای 2.4 ؟
                          ۲- تلویزیون های هوشمند اکثرا به صورت مستقل نمیتونند محتوا در محیط شبکه داخلی رو اکسپلور کنند، اما چون پروتوکل dlna رو پشتیبانی میکنند، ابزارها و برنامه های واسط و مرتبط در محیط ویندوز و مک که از این پروتوکل پشتیبانی میکنند میتونند مالتی مدیا رو به تلویزیونها بشناسونند!
                          حتی در صورت وجود اپل تی وی، باز هم این دستگاه فقط با آرشیو آیتونز، هماهنگ و عملیات پخش رو انجام میده!
                          ۳- شما اگه شبکه بیسیم ۵ گیگاهرتز رو فعال و از اون استفاده کنی در محدوده مشخصی سیگنال قوی و پهن تری بهت میده و در صورت دور شدن از اکسس پوینت به صورت خودکار روی ۲.۴ گیگاهرتز سوییچ میشه!

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
                            ۱- باید قید کنید که انتقال اطلاعات بین تایم کپسول و مک بوک به صورت وای فای بوده یا کابل شبکه؟ کابل ۱۰۰ یا ۱۰۰۰؟ آیا شبکه بیسیم ۵ گیگاهرتز رو فعال کرده و استفاده کردید یا وای فای 2.4 ؟
                            ۲- تلویزیون های هوشمند اکثرا به صورت مستقل نمیتونند محتوا در محیط شبکه داخلی رو اکسپلور کنند، اما چون پروتوکل dlna رو پشتیبانی میکنند، ابزارها و برنامه های واسط و مرتبط در محیط ویندوز و مک که از این پروتوکل پشتیبانی میکنند میتونند مالتی مدیا رو به تلویزیونها بشناسونند!
                            حتی در صورت وجود اپل تی وی، باز هم این دستگاه فقط با آرشیو آیتونز، هماهنگ و عملیات پخش رو انجام میده!
                            ۳- شما اگه شبکه بیسیم ۵ گیگاهرتز رو فعال و از اون استفاده کنی در محدوده مشخصی سیگنال قوی و پهن تری بهت میده و در صورت دور شدن از اکسس پوینت به صورت خودکار روی ۲.۴ گیگاهرتز سوییچ میشه!
                            ممنون از توضیحات و راهنماییتون
                            من وایراس کانکت هستم
                            با اتصال 5Gz سرعت بهبود پیدا کرد...

نظر

سلام مجدد
                              بازهم راهنمایی میخوام!!!
                              چطوری میشه مالتی مدیا موجود روی تایم کپسول رو روی اسمارت تی-وی مشاهده کرد؟؟؟ (تلویزیون با کابل لن به time capsule وصله)

نظر

نوشته اصلی توسط Amirrezaajalli نمایش پست ها
                                سلام مجدد
                                بازهم راهنمایی میخوام!!!
                                چطوری میشه مالتی مدیا موجود روی تایم کپسول رو روی اسمارت تی-وی مشاهده کرد؟؟؟ (تلویزیون با کابل لن به time capsule وصله)
                                تلویزیون های هوشمند اکثرا میتوانند مستقیم فایلهای به اشتراک گذاشته شده با فرمت ntfs یا fat رو دسترسی اشته باشند، ام چون فرمت هارد تایم کپسول مک او اس اوریجینال هست لذا دسترسی نخواهد داشت، باید از طریق برنامه های واسط تحت ویندوز و موبایل، میرورینگ استفاده کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X