اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با خانواده AirPort بیشتر آشنا شویم

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

يك دنيا ممنونم

نظر

سلام
      من ميتونم airport extreme رو بدون كابل به مودم وصل كنم ؟ يعني يك مودم وايرلس اينترنت دار طبقه اول و دارم و ميخواهم airport را طبقه دوم بزارم و ازش اينترنت بگيرم ولي نميخواهم بين طبقات كابل بكشم, امكانش هست ؟؟

نظر

سلام.
        ممنونم میشم منو در رابطه با سوالام راهنمایی بکنین.
        آیا میشه از ایفون و ایپد فایل(عکس،ویدیو،نوشته یا هرچیزی)رو در هارد تایم کپسول ذخیره کرد؟
        برنامه ای برای دسترسی به این فایل ها در اپ استور موجوده؟
        هارد تایم کپسول رو میشه پارتیشن بندی کرد؟
        ویرایش توسط hesamsv : https://i-phone.ir/forums/member/185090-hesamsv در ساعت 16-09-2015, 05:10 PM

نظر

نوشته اصلی توسط hesamsv نمایش پست ها
          سلام.
          آیا میشه از ایفون و ایپد فایل(عکس،ویدیو،نوشته یا هرچیزی)رو در هارد تایم کپسول ذخیره کرد؟
          لطفا منو راهنمایی بکنین خیلی ضروریه
          مرسی.

نظر

نوشته اصلی توسط sh_khoei نمایش پست ها
            سلام
            من ميتونم airport extreme رو بدون كابل به مودم وصل كنم ؟ يعني يك مودم وايرلس اينترنت دار طبقه اول و دارم و ميخواهم airport را طبقه دوم بزارم و ازش اينترنت بگيرم ولي نميخواهم بين طبقات كابل بكشم, امكانش هست ؟؟
            در برندهای دیگه با bridge کردن دو دستگاه از یک برند وجود داره، اما در دستگاههای اپل این راه جواب نمیده

نوشته اصلی توسط hesamsv نمایش پست ها
            سلام.
            سلام
            بله میتونید
            برنامه هایی مثل file browser برای مستندات و عکس و ... و برنامه ای مثل oplayer بهترین برای پخش مالتی مدیا
            پارتیشن بندی در تایم کپسول معنایی نداره ئلی از نظر منطقی بله

نظر

سلام
              دوستان یه سوالی داشتم،من از اینترنت وایرلس(نقطه به نقطه) استفاده میکنم و یه کابل از رادیو رو پشت بوم میاد به peo splitter تو خونه وصل میشه و یه کابل از peo splitter به سیستم وصل میشه.میخواستم بدونم ایا میشه این کابل دومی رو به ایرپورت اکستریم مستقیم وصل کنم یا اینکه حتما باید یه روتر/اکسس پوینت بگیرم؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط dragon8 نمایش پست ها
                سلام
                دوستان یه سوالی داشتم،من از اینترنت وایرلس(نقطه به نقطه) استفاده میکنم و یه کابل از رادیو رو پشت بوم میاد به peo splitter تو خونه وصل میشه و یه کابل از peo splitter به سیستم وصل میشه.میخواستم بدونم ایا میشه این کابل دومی رو به ایرپورت اکستریم مستقیم وصل کنم یا اینکه حتما باید یه روتر/اکسس پوینت بگیرم؟

sent from my ipad using tapatalk
                سلام
                بله میتونید مستقیم به درگاه wan ایرپورت وصل کرده و اطلاعات آی پی و... رو در برنامه پیکربندی اضافه کرد.

نظر

سلام.
                  من حدود پنج ماه هست که از حالت PPPoE در تایم کپسول استفاده میکنم.
                  ولی الان یک هفته شده که نتم فقط و فقط قطع و وصل میشه.
                  در برنامه airport utility هم چراغ تایم کپسول سبزه ولی چراغ مودم بریج شده ام نارنجیه یعنی اینترنت قطع هست.
                  (در حالتی که تایم کپسول PPPoE هست نتم قطع میشه و به سختی وصل میشه و بعد یک دقیقه و یا شاید کمتر قطع میشه ،
                  ولی وقتی تایم کپسول رو DHCP میکنم و مودم رو روی PPPOE ست میکنم نت دیر تر قطع و سریعتر وصل میشه)
                  خواهش میکنم کمکم کنین خیلی دردسر ساز شده برام.
                  http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...8731de08e1.png
                  ویرایش توسط hesamsv : https://i-phone.ir/forums/member/185090-hesamsv در ساعت 05-11-2015, 03:06 PM

نظر

سلام ،وقت همگی دوستان بخیر
                    به مشگل بزرگی برخوردم،
                    مودم من Airport Time capsul 3TB ارور داد و چراغ نارنجی شد، پیغام ارور overheat بود(یعنی تایم کپسول داغ کرده) با اینکه دستگاه جای خنکی قرار داره!!!
                    مشگل اصلی اینه که از وقتی این ارور رو داد ،هر ۵،۶ ثانیه یه صدای تق تق میده (مثل صدای هاردهای قدیمی که)! مشگل ارور با ری استارت کردن حل شد ولی همچنان صدا میده! حتی برای چند ساعت هم از برق کشیدم ولی درست نشد!!
                    لطفا کمکم کنید.....

نظر

سلام
                      میخواستم بدونم اگه قسمت DHCP and NAT رو فعال نکنم باز هم میتونم از طریق اینترنت و ای پی ولید به تایم کپسولم وصل بشم ؟
                      چون هر کاری میکنم نمیتونم DHCP and NAT رو فعال کنم و ارور میده
                      ممنون از تاپیک خوب و بی نظیرتون چون هیجای دیگه به این کاملی من ندیدم

- - - - - - - - - -

سلام
                      میخواستم بدونم اگه قسمت DHCP and NAT رو فعال نکنم باز هم میتونم از طریق اینترنت و ای پی ولید به تایم کپسولم وصل بشم ؟

نظر

در توضیحات در فن آوری 802.11ad اسم بردید ولی توی امکانات AirPort نیست.
                        یا اینکه هست؟

نظر

آیا میشه با آیفون هم روی دستگاه اطلاعات کپی کرد ؟

من روی مک و ویندوز setup کردم و مشکلی نداشت.
                          ولی با آیفون و آیپد هم میشه آیا ؟‌؟‌؟‌
                          ویرایش توسط mehdi.ibm : https://i-phone.ir/forums/member/2638-mehdi-ibm در ساعت 23-03-2016, 04:16 PM

نظر

من یکم تازه واردم میشه یکی چند تا از کاربرد های این دستگاه رو که روزمزه ازشون استقاده میکنه بگه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط senatur نمایش پست ها
                              سلام

- - - - - - - - - -

سلام
                              بله میتونید داشته باشید و عملیات dhcp و nat رو باس روی مودم متصل به اینترنت انجام بدید!

ارورش به دلیل استفاده نکردن رنج آی پی شبکه و تایم کپسول هست، رنجی رو انتخاب کنید که در شبکه داخلی میخواهید استفاده کنید.

نوشته اصلی توسط FarzadiCe نمایش پست ها
                              در توضیحات در فن آوری 802.11ad اسم بردید ولی توی امکانات AirPort نیست.
                              یا اینکه هست؟
                              این فناوری تو تایم کپسول فعلا نیست.

نوشته اصلی توسط mehdi.ibm نمایش پست ها
                              آیا میشه با آیفون هم روی دستگاه اطلاعات کپی کرد ؟

من روی مک و ویندوز setup کردم و مشکلی نداشت.
                              ولی با آیفون و آیپد هم میشه آیا ؟‌؟‌؟‌
                              بله با اپ های متعدد مثل file browser میتونید آپلود و دانلود کنید.

نوشته اصلی توسط Sir Galahad نمایش پست ها
                              من یکم تازه واردم میشه یکی چند تا از کاربرد های این دستگاه رو که روزمزه ازشون استقاده میکنه بگه ؟
                              کاربرداش تو مقاله توضیح داده شده دیگه؟

نظر

سلام
                                من airport extreme دارم می خواستم ببینم امکانش هست که اینترنت رو به صورت وایرلس و بدون کابل از مودم بگیره یا فقط با کابل اینترنت رو میگیره؟

و یک سوال دیگه خونه ما دوبلکس هستش و طبقه بالا از طبقه پایین بزرگتره میخوام ۳تا airport extreme رو با کانفیگ extend پشت هم به صورت سری کانفیگ کنم (ایرپورت اصلی طبقه پایین هستش، ۲تا رو می خوام بالا بذارم) کارم درسته یا باید اون بالایا به ایرپورت اصلی وصل بشه جفتش؟
                                ویرایش توسط mohammadkz : https://i-phone.ir/forums/member/37060-mohammadkz در ساعت 30-07-2017, 12:14 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X