اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خاموش شدن macbook pro

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خاموش شدن macbook pro

با سلام
    من یک لب تاب مک پرو ۱۳ اینچ با رم ۸ و ای ۷ دارم هر از گاهی موقع کار برای چند ثانیه مثل حالت خاموش میشه خاموش هم نه مثل استند بای
    بعد بر میگرده
    مشکل از چیه؟

نوشته اصلی توسط zizamin نمایش پست ها
    با سلام
    من یک لب تاب مک پرو ۱۳ اینچ با رم ۸ و ای ۷ دارم هر از گاهی موقع کار برای چند ثانیه مثل حالت خاموش میشه خاموش هم نه مثل استند بای
    بعد بر میگرده
    مشکل از چیه؟
    به نسخه ۱۰.۸.۵ آپدیت کنید مشکلتون حل میشه.

نظر

با سلام
      بعد بر میگرده
      مشکل از چیه؟

یعنی صفحه هم خاموش میشه یا فقط برای چند ثانیه freeze میشه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط onfuve نمایش پست ها
        یعنی صفحه هم خاموش میشه یا فقط برای چند ثانیه freeze میشه ؟
        من این مشکل رو توی 10.8.4 10.8.2 و10.8.5 داشتم.مشکل از این قراره که بعد یه مدت بلا استفاده موندن دستگاه وقتی به استندبای میره با زدن یک کلید صفحه روشن میشه اما زود سیاه میشه و تا حدود4 ثانیه بعد درست میشه.یا وقتی که مک بوک روشنه و درش رو میبندی موقع باز کردن این اتفاق میفته.در حین کار ممتد برام اتفاق نیفتاد.
        این مشکل با آپدیت به 10.8.5 (نسخه دوم) و ماوریکس برای من حل شده.

نظر

قبل آپ دیت کامل یه بار smc ریست انجام بده + بررسی کن firmware update نصفه نداشته باشه

نظر

نسخه ۱۰.۸.۵ هستم

نظر

فکر نکنم اپدیت کردن مشکل رو حل کنه چون این مشکل رو با وجود نسخه ۱۰.۸.۵ دارم
              شبیه اونی هم که گفتین نیست یه جور حالت فریز هستش یعنی در حال انجام کار هستی یهو شبیه خاموش شدن میشه برای چند ثانیه که باید دکمه پاور رو فشار بدی تا به حالت اول برگرده

نظر

فکر نکنم اپدیت کردن مشکل رو حل کنه چون این مشکل رو با وجود نسخه ۱۰.۸.۵ دارم
                شبیه اونی هم که گفتین نیست یه جور حالت فریز هستش یعنی در حال انجام کار هستی یهو شبیه خاموش شدن میشه برای چند ثانیه که باید دکمه پاور رو فشار بدی تا به حالت اول برگرده
                smc ریست کردی؟

نظر

منم این مشکل رو دارم و بعضی وقتها چند بار پشت سرهم تکرار میشه و هربار ۴ ثانیه طول میکشه و بعد زدن اسپیس میره تو قسمت لاک اسکرین

نمیدونم مشکل کجاست
                  تعمییر نشده دستگاهم فقط هارد ssd براش گذاشتم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                  X