اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iCloud keychain تو OSX 10.9

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• iCloud keychain تو OSX 10.9

من یه سوالی داشتم این icloud keychain اون شماره تلفن رو نمیشه یه چیز چرتی زد؟

کسی تونسته ازش استفاده کنه؟

تو مک که برای من شماره نخواست و من دارم ازش استفاده می کنم
    ولی تو آیفون تو ورژنهای بتا شماره میخواست که نمیشد تو فاینال هم کلا Keychain بکلی حذف شد!

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
      تو مک که برای من شماره نخواست و من دارم ازش استفاده می کنم
      ولی تو آیفون تو ورژنهای بتا شماره میخواست که نمیشد تو فاینال هم کلا Keychain بکلی حذف شد!
      تو Mavericks ازتون شماره نخواست؟

نظر

اولاً این قابلیت فعلاً توسط اپل تا اطلاع ثانوی غیر فعال شده!
        دوماً زمان درخواست شماره موبایل، باید یک شماره معتبر بدین چون یک کد براش sms میشود، که اون کد رو در مرحله بعد باید وارد کنید.
        ظاهراً با پیش شماره ایران مشکل داره مثل بقیه برنامه های اجتماعی دیگر!

نظر

قابلیت به طور کامل در Mavericks فعال هست. در ios فعلا حذف شده و در نسخه ۷.۱ اضافه میشه مجدد.

شماره sms هم هیچ تاییدی نمی خواد، می تونید از شماره بنده استفاده کنید جهت فعال سازی (خاموش هست)

کشور: united arab emirates
          شماره: 4579 561 50

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
            قابلیت به طور کامل در Mavericks فعال هست. در ios فعلا حذف شده و در نسخه ۷.۱ اضافه میشه مجدد.

شماره sms هم هیچ تاییدی نمی خواد، می تونید از شماره بنده استفاده کنید جهت فعال سازی (خاموش هست)

کشور: united arab emirates
            شماره: 4579 561 50
            در نسخه های قبلی همون لحظه کد میخواست، بله، در گلدمستر ماوریکس در setup دیکه کد نمیخواد، اما اگر از iCloud به هر دلیلی sign out کنید، و مجدد وارد شید حتماً کد ارسال شده به موبایل رو باید وارد کنید!

البته از آنجاییکه در مراسم احتمالی، آیپد و ماوریکس و IOS 7.1 عرضه بشه، iCloud Keychain در تمام پلتفرمها فعال خواهد گشت!

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
              در نسخه های قبلی همون لحظه کد میخواست، بله، در گلدمستر ماوریکس در setup دیکه کد نمیخواد، اما اگر از iCloud به هر دلیلی sign out کنید، و مجدد وارد شید حتماً کد ارسال شده به موبایل رو باید وارد کنید!

البته از آنجاییکه در مراسم احتمالی، آیپد و ماوریکس و IOS 7.1 عرضه بشه، iCloud Keychain در تمام پلتفرمها فعال خواهد گشت!
              بارها غیر فعال و مجددا فعال کردم. فقط کد امنیتی که دفعه اول set می کنید رو می خواد و شماره فقط برای زمانیه که اون کد یادتون رفته باشه. نسخه های بتا هم به همین ترتیب بودند

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                بارها غیر فعال و مجددا فعال کردم. فقط کد امنیتی که دفعه اول set می کنید رو می خواد و شماره فقط برای زمانیه که اون کد یادتون رفته باشه. نسخه های بتا هم به همین ترتیب بودند
                در نسخه های قبلی، که بتاش یادم نبود، همون لحظه از من کدی که به شماره ارسال کرده رو میخواست، فکر کنم بتایی که هنوز تا اون موقع Keychain رو در ios غیرفعال نکرده بود.
                الان هم اگه تست کنی، حتی با داشتن کد امنیتی، باز هم باید کد ارسالی به موبایل رو بدی، بعد از Sign in کردن به iCloud
                خلاصه مجبور نشی، به ملت Verify Code بدی، بگن شما شمارتو دادی!

نظر

من icloud keychain رو تو تنظمیات مک فعال کردم.ولی وقتی تو سافاری توی هر سایتی لاگین میکنم هیچ پیغام ذخیره کردن بهم نمیده.
                  کسی این مشکل رو داره؟؟؟؟

نظر

روی mavericks gm که بودم iCloud keychain رو روی یه شماره فعال کردم
                    الان دیگه به اون شماره دسترسی ندارم، حالا واسه اکتیو کردنش می گه که به اون شماره پیام میفرسته، کسی راهی می شناسه که شماره رو عوض کنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Sally نمایش پست ها
                      روی mavericks gm که بودم iCloud keychain رو روی یه شماره فعال کردم
                      الان دیگه به اون شماره دسترسی ندارم، حالا واسه اکتیو کردنش می گه که به اون شماره پیام میفرسته، کسی راهی می شناسه که شماره رو عوض کنم ؟
                      ۱- واردiCloud شو
                      ۲- Keychain رو فعال کن .
                      ۳- اپل آیدی رو وارد کن.
                      ۴- کد ۴ رقمی امنیتی رو وارد نکن و گزینه زیرش(Forget)رو بزن
                      ۵-تائیدیه ریست Keychain رو OK کن
                      ۶- کد امنیتی جدید رو وارد کن.
                      ۷- شماره تلفن جدید رو بزن
                      و تمام.
                      اکتیو شد.

نظر

صبر کنید ..
                      X