اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات پیرامون game center

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

مشکل گیم سنتر و clash of clans

عزیز من یک اپل ایدی دارم وقبل فرمت گوشی با نیک نیم mohammad021 وصل میشدم ولی بعد از فرمت این نیک نیم قبول نکرد الان دیگه کلشم باز نمیشه،و چون یک بار از اندروید به ایفون لینک کردم دیگه لینک هم نمیشه ، ینی دیگه نمیتونم از ادامه بازی کنم؟ ولی به راحتی تو اندروید دارمش با جیمیلم لطفا کمکم کنید با تشکر

نظر

سلام
      چطوری میتونم گیم سنترمو ریست کنم و بازی ها از اول سیو بشن.طوری که سیو گیم هامم پاک نشه.
      چون یه سوتی بد دادم

نظر

دوستان سلام.
        من قبلا بازی کلش آف کلن بازی می کردم با آیفون.
        خوب اگه دقت کرده باشید این بازی یه گزینه داره که اکانت رو لینک کنی به یه دستگاه جدید.
        خوب من این کار رو کردم و بازی رو لینک کردم به دستگاه آندروید و بازی رو تو آیفون پاک کردم.
        خوب مشکل من اینجا اینه که الآن بعد از چندین ماه می خوام با آیفون بازی کنم همون میاد! با اینکه من اون بازی رو برا یه گوشی دیگه لینک کردم و اون شخص هم به پلی استور ساین این کرده.
        دوستان گفتند ریستور کن گوشی رو.
        من ریستور کردم و بازی رو دوباره نصب کردم و خوشبختانه از اول شروع شد، اما مشکل اینجاست که هر دفعه بازی رو بالا میارم و welcome گیم سنتر میاد یه ارور میده که آیا می خوای به اون روستا بر گردی و با اون بازی کنی که کنسل رو میزنم!
        سئوال من اینجا اینه که الآن این بازی جدید من رو هواس! لاگ این تو گیم سنتر میزنم هیچ اتفاقی نمیفته! متاسفانه الان اگر دوباره پاک شه و نصب شه این بازیم میپره، جم بخرم و تو بازی خرج کنم هم اگه یه وقتی بازی پاک شه دوباره نصب شه یا گوشیم به هر علتی ریستور کنم بازی دیگه بر نمیگرده!
        الآن نمیدونم چیکار کنم و دوستان اگه اطلاعاتی دارن من رو راهنمایی کنند.

نظر

سلام خسته نباشید
          دوستان من نمیتونم اکانت بازی عوض کلش اف کلنز رو عوض کنم اون قسمت confirm دیگه نمیاد چیکار کنم؟
          ویرایش توسط khanjanisaeed : https://i-phone.ir/forums/member/38682-khanjanisaeed در ساعت 15-11-2014, 06:26 PM

نظر

اخخخ این مشکل منم دارم - فک کردم مشکل از گوشیه منه ریستور کردم الان هیچ منطقه بالا نمیاد !

نظر

ریستور کنم من؟الان ios 7 هستم برم ios 8؟ اخه اکانت اصلی من هم نیست خواهشا یکی کمک کنه الان 18 ساعت تو بازی نتونستم برم
              یعنی چی بالا نمیاد؟
              ویرایش توسط khanjanisaeed : https://i-phone.ir/forums/member/38682-khanjanisaeed در ساعت 15-11-2014, 10:05 PM

نظر

مشکل از خود بازیه یا گیم سنتر ؟ اخه منم اصلا نمی تونم بازی کنم ............

نظر

سلام
                  بچه ها من اپل ایدیمو توی گیم سنتر یه ایپد دیگه وارد کردم ولی سیو بازی hay day قبلی که روی ایپد بوده قبلأ هیچ جوری نمیره و سیو بازی خودم بیاد باید چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Sima r نمایش پست ها
                    سلام
                    بچه ها من اپل ایدیمو توی گیم سنتر یه ایپد دیگه وارد کردم ولی سیو بازی hay day قبلی که روی ایپد بوده قبلأ هیچ جوری نمیره و سیو بازی خودم بیاد باید چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟
                    f\بازی رو پاک کنید و با اپل آیدی خودتون مجدد دانلود کنید

نظر

این کارم کردم نشد

نظر

دوستان سلام
                        میخواستم ببینم عایا میشه سیو بازی Clash مو به اکانت جدید گیم سنترم انتقال بدم؟

نظر

نوشته اصلی توسط A.M.B.N نمایش پست ها
                          دوستان سلام
                          میخواستم ببینم عایا میشه سیو بازی Clash مو به اکانت جدید گیم سنترم انتقال بدم؟
                          دوستان كسي تا حالا امتحان نكرده؟؟! :-(

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام دوستان
                            مشكل من اينه كه بازي كلشم از گيم سنتر پاك شده و كلش جديد توش ثبت شده!ايا راه حلي وجود داره كه بتونم كلش قبلي رو تو گيم سنترم برگردونم

نظر

من میخوام از کلاش از گیم سنتر پاک کنم هرچی هست چرا نمیشه@@@@@
                              بابا کچلم کرده کسی راهی چیزی نداره

نظر

با سلام من گوشیمو عوض کردم کلشم از اول شروع شده حالا هرکاری میکنم سیو بازی نمیاد در صورتیکه در گیم سنتر سیو بازی هست راهی هست بشه درستش کرد یا سیو بازی رو در گیم سنتر پاک کرد؟

نظر

صبر کنید ..
                                X