اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با تاچ ایفون 5 اس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط sb1445 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظر من لمس ايفون ٥اس هم مشكل داره در بعضي جاها بعضي وقتا اصلا عمل نمي كنه و بايد چندين بار تپ كني تا كار كنه گاهي وقتا خيلي كاراي عجيب غريبي مي كنه بعضي وقتا هم خود به خود عمل مي كنه مخصوصا بعضي وقتا موقع تايپ خيلي اذيت مي كنه كه مجبور مي شم ريستارتش كنم تا درست بشه نمي دونم مشكل از كجاست فقط اميدوارم نرم افزاري باشه وگرنه كه . .. مخصوصا توي ايران كه اپل نمايندگي نداره بايد بندازيمش دور واقعا از اپل بعيد بود!!! يعني مثلا دوستان امكان داره به خاطر برچسب باشه البته برچسب اصلي (البته به قول فروشنده) زدمش به صفحش- (یا اینکه ایا امکانش هست که ویروسی شده باشه؟ اینم بگم که با تانگبو روش برنامه ریخنم) ios7.0.2

- - - - - - - - - -

دوستان من ریست کردم البته فق تنظیمات رو و ریست کامل نزدم مشکل حل نشد!! مشکل اینه که مثلا میرم توی برنامه نوت و وقتی که شروع به تایپ می کنم بعد یه مدت قاط میزنه تاچش مثلا بجای ب یه حرف دیگه میزنه یا صفحه خود به خود سوایپ می کنه بالا پایین می شه جالب اینجاست که اگه با فصله کمی که انگشتمو نسبت به صفحه نگه می دارم هم عمل می کنه!! که صفحه رو خاموش روشن می کنم بهتر میشه یا خوب می شه ولی بعدا دباره همین آّش و همین کاسه. به نظر منه احتمال خیلی زیادی هست که مال برچسبی باشه که بهش زدم که مشکلی مثل الکتریسیته بوجود میاره دوستان نظرتونو به بگین ممنون

- - - - - - - - - -

دوستان بر چسبشو کندم البته فقط برچسب جلوشو و درست نشد . ریست کامل زدم نشد!! و هنوز پا برجاست مشکلم مثلا ایجوری که بعضی وقتا دکمه فون رو که می زنم عمل نمی کنه اما نشون می ده که داره لمس میشه ولی باز نمیشه اما بجاش صفحه این ور اون ور میشه مثلا قسمت جستجو باز می شه گاهی وقتا که اصلا عمل هم نمی کنه که باید چند بار تپ کنم یا یه کم صبر کنم !!دوستان ممکنه که این بخاطر همون مسله کالیبره نبودن قطعات باشه ؟ خواهشا اگه کسی 5اس داره تست کنه بنظر تون ممکنه این مشکل عمومی باشه بعدا بیان با آپدیتی چیزی حلش کنن؟

- - - - - - - - - -

والا من موندم با این الان خوبه و به راحتی بدون هیچ مشکلی داره کاره می کنه اما بعضی وقتا اونجوری می شه که رو اعصابه ... مثلا وقتی می رم توی برنامه فون و جابجا می شم چندین بار بین تبها مثلا کیبرد و کنتاکت فاووریت و اینها قاطی می کنه یا توی برنامه نوت یه متن کمی طولانی تایپ می کنم هم همینطور مثلا وقتی کیبرد رو میزارم رو عربی و به سرعت چندیدن بار رو حالت عددی و حروفی(اون گوشه که نوشته 123) جابجا می شم همینطور . ولی بعضی وقتا مثلا همین الان هر کاریش کردم مشکل پیدا نکرد!!

- - - - - - - - - -

بعضی از دوستان گفتند ریستور حالا نمی دونم منظورشون کدوم ریستوره مثلا
    ریستور اینه که مثلا از طریق منو برم و گزینه Erase All Content and Setting رو بزنم؟ یا فریم ور رو دانلود و از طریق ایتیونز ریستور کنم؟ و این دو کار آیا فرق دارند باهم ؟ البته اون گزینه اولی یعنی Erase All Content and Setting رو انجام دادم ولی حل نشد مشکلم!

- - - - - - - - - -

دوستان بخدا مجبور شدم تایپیک جدید بزنم اخه کسی جوابمو نمیده اونجور ببخشید.
    خواهشا مدیران این انجمن و اساتید گرامی نظر نهایی شونو در مورد این مشکل به من بگن که سخت افزاری است یا نرم افزاری با توجه به اینکه فریمور رو از نو عوض کردم و با حل نشد ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط sb1445 نمایش پست ها
      خواهشا مدیران این انجمن و اساتید گرامی نظر نهایی شونو در مورد این مشکل به من بگن که سخت افزاری است یا نرم افزاری با توجه به اینکه فریمور رو از نو عوض کردم و با حل نشد ممنون
      برروی ۴ تا 5s تست کردم مشکل شمارو هیچ کدام نداشتند چنین مشکلی... به فروشنده مراجعه کنید

نظر

من فور اس دارم. گوشیم هم دو ساله داره کار میکنه.

وقتی اومدم به آی او اس 7 دقیقا همین مشکل برام پیش اومد ! دقیقا به همین شدت ! جوری که احساس میکردم ارواح دارن گوشیمو کنترل میکنند!

بعد دوباره ریستور کردم به 7 و درست شد!

نظر

دوستان دقیقا منمهمین مشکلو دارم البته ورژن گوشیم 7.0.3 هست مشکلتاچ دارم بعضی مواقع باید روی یک تب دو سه بار کلیک کنم تا انجام بشه و واقعا کی این مشکلات حل میشه و واقعا من خیلی ناراضیم بعضی وقتا میگم بفرومش راحت 4 اس بگیرم ..ای استیو کجایی که این چیزا را ببینی که شرکتت را زیر سوال بردن ....از ورژن هست از خود گوشیه و دوربینش هم که اصلا مزخرف اینا درست میشه بنظرتون یا نه ؟؟؟ از گوشی نیست بنظرتون یا از تاچ و اینکه حل شدنیه یا خیر ؟؟؟

نظر

مشکل گیجی تاچ رو منم دارم ولی اونقدر نیس ک رو اعصاب باشه!! بعضی وقتا خوب عمل نمیکنه ،

و مشکل گرم شدن !!!! ک گویا عادی هست ،

چیزی ک رو اعصابمه لغزندگی کلید پاورر هست بر خلاف ایفن 5 ک اصلا اینطور نبود!

نظر

با سلام
              من هم توی 7.0.4 همچنین توی 7.0.6 این مشکل را دارم باید چند بار تپ کنم یا چند بار اسویپ کنم تا متوجه بشه چی میخوام . سرعت عملکرد رو خیلی پایین میاره. کالیبره کردن تاچ اسکرین چطور انجام میشه؟؟ به ما هم یاد بدین.

نظر

مشکل با تاچ اسکرین

با سلام
                من هم این مشکل رو با آیفون 5 اس دارم قبلا آیفون 4 داشتم یادمه که بدون لمس مستقیم میتونستم کلیک یا اسوایپ کنم الان توی 5 اس با دوسه بار تپ کردن یه کار رو باید حالیش کنم این رو توی بازی ها هم میشه حس کرد خیلی مایوس کننده س.

نظر

با سلام
                  جالبه که منم دقیقا تمام مشکلات شما رو یکجا دارم
                  چکیده ای از حرکاتی که گوشی من می زنه اینه:
                  - گاهی صفحه تاچ قفل می کنه و اصلا کار نمی کنه ( این مورد بیشتر در قسمت یک سوم سمت راست گوشی دیده می شه)
                  - خیلی وقت ها شروع به تایپ کلمات نامفهومی می کنه! (البته بعضا دیده شده که کلمات با مفهوم هم تایپ می کنه!)
                  - بعضی اوقات خودش شروع به سوایپ می کنه و یا اپلیکیشن ها رو باز می کنه
                  - موردی که امروز بهش بر خوردم خیلی جالب بود امروز یک تماس دریافتی رو جلوی روی من بدون اینکه به صفحه دست بزنم برام قطع کرد و بهش یه اس ام اس داد که I'll call you later!

خلاصه اینکه حالش اصلا خوب نیست

اما نتیجه تحقیقات من:
                  در سراسر دنیا نمونه های زیادی از این مشکلات رو پیدا کردم که همگی مشکل من رو داشتن؛ اکثر اونها هم با گوشی های جدیدشون که تازه خریده بودن این مشکل رو داشتن
                  اکثر اونها همه ی راه ها رو امتحان کرده بودن از جمله:
                  - نگه داشتن دکمه home و دکمه ی بالای گوشی برای مدت 15 ثانیه برای ری استارت کردن اون
                  - ریست کردن کلی گوشی
                  - آپگرید کردن ورژن IOS گوشی به امید این که یه باگ نرم افزاری بوده باشه و رفع بشه
                  و در نهایت همگی اونها گوشی رو تحویل نمایندگی شرکت معظم اپل فرموده و یه نوشو دریافت کرده بودن!
                  البته منم همه ی این موارد رو انجام دادم به جز مورد آخری که متاسفانه در ایران مقدور نبود!
                  توضیح بیشتر اینکه امیدوارکننده ترین موردی که می تونست منو به نرم افزاری بودن اشکال دلگرم کنه باگ نرم افزاری بود که متاسفانه با آپگرید کردن به ورژن 7.1 هم مشکل من حل نشد

از اونجایی که تعمیرکاران گرامی هم به اتفاق رای به سخت افزاری بودن ایراد تاچ اسکرین گوشی اینجانب صادر نمودن و قیمت تاچ اسکرین این گوشی هم سر به فلک می زنه، بنده کماکان از هیچ گونه ت**** جهت اثبات نرم افزاری بودن این مشکل فروگذار نخواهم کرد.

که البته تا الان چندان هم بی نتیجه نبوده
                  در پی بررسی های انجام شده توسط این جانب، به یک راهکار احمقانه (به معنی واقعی) رسیدم که هیچگونه توچیه منطقی نداره ولی کار می کنه
                  زمانی که گوشی من از طریق کامپیوتر شارژ می شه تمامی مشکلات تاچ اسکرین من به طور کامل حل می شه و بعد از اینکه از شارژ درش میارم تقریبا 80 درصد مشکلاتش رو نداره، هرچند که هنوز چندان روون نیست و گاهی تیک می زنه اما بسیار بهتر از قبلش کار می کنه!!!!!!

همین دلیل منو به نرم افزاری بودن مشکل تاچ آیفون 5s بیشتر امیدوار کرده چون قسمت های سمت راست گوشیم که در حالت عادی اصلا کار نمی کنه در این حالت خیلی خوب با تاچ کار می کنه

این تمام تجربیات 10 روزه ی من در تقابل با این مشکل بود
                  در صورتی که دوستان دلیل منطقی و یا راهکار خوبی به ذهنشون می رسه لطفا کمک کنند.

با تشکر

نظر

من روی ایفون 4 دقیقا همین مشکل رو داشتم چند بار ریستور کردم درست نشد . . تا زمانی که ایفون 5 اس خریدم . گوشی قبلی رو ریستور کردم اما چون میخواستم اون رو به کسی بدم بک اپ رو برنگردوندم .مشکل کاملا حل شد .شما ریستور کن و بک اپ رو به هیچ وجه نه از. روی ایتونز نه از روی icloud بر نگردون . احتمال زیاد مشکلت حل میشه اگر هم جیل بریک هستی با semi restor انجام بده . فقط حواست باشه یه اپل ایدی جدید بساز که بک اپ ها از روی ایکلود برتگرده .شاد باشی

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk
                    ویرایش توسط enkaret1 : https://i-phone.ir/forums/member/78835-enkaret1 در ساعت 08-04-2014, 04:16 AM

نظر

من شبیه این مشکل را با گوشی ایکس10 مینی قدیمی داشتم. وقتی شارژر رو عوض کردم مشکل حل شد! فکر میکنم عدم استفاده درست از شارژرهای مناسب باعث این مشکل میشه. مثالی دیگه میگم شاید ربطی نداشته باشه اما مثال عینی برام بود. یک بلند
                      گو ضبط رو به خروجی کارت صدا وصل کرده بودم بعد از مدتی به دلیل عدم هماهنگی امپدانس بلندگو و کارت صدا ، کارت صدا سوخت. چون امپدانس کمتری داشت . یک مقدار بحث الکترونیک شد عذر میخوام . شاید این هم راهی بود.

نظر

دوستان من چند روز تو قسمت های مختلف این مشکل رو مطرح میکردم.نمیدونستم اینجا انقد مفصل در موردش صحبت شده.منم مشکل و تجربیاتم رو میگم
                        دو هفته پیش گوشیمو خریدم البته دو ماه کار کرده بود.بعضی وقت ها مـثلا وقتی که داشتم وبگردی میکردم و پیج رو بالا پایین میکردم میدیدم پیج از کنترلم خارج میشه و حرکت نمیکنه.
                        یا اینکه من در حال اسکرول کردن بودم اون برا خودش لینک باز میکرد.
                        خلاصه مشکلاتی از این قبیل داشتم تا اینکه متوجه شدم فقط وقتی که گوشی تو شارژه اینطوری میشه!
                        همراه با گوشی 3 تا شارژر داشت.یکیش دو شاخ تیغه ای که فابریک بود ،یه دو شاخ معمولی 25 هزار تومنی و یه سه شاخ که طرف ادعا میکرد 220 تومن خریده و اوریجینال هست.
                        دو شاخ معمولی رو که میزدم گوشی قاطی میکرد، سه شاخ رو زدم یه روز خوب بود اونم بعد همونجوری شد!
                        الان دارم از دو شاخ تیغه ای فابریک استفاده میکنم و خدا رو شکر تا به حال مشکلی نداشته.
                        این رو هم اضافه کنم که تو تمام این مدت با یو اس بی کامپیوتر که شارژ میکردم هیچ مشکلی نداشت.
                        همچنین مواقعی که گوشی تو شارژ نیست هم بدون مشکل و اذیت کار میکنه

اولین بار هست اپل میخرم و با توجه به تعاریفی که میشنیدم ازش خیییلی بیشتر از اینا انتظار داشتم

نظر

دقیقا مشکل از شارژر هست ، گوشیه منم زمانی که تو شارژه اینجوری میشه به جز اون هیچ مشکلی نداره..........
                          حالا چرا اینجوری میشه نمیدونم ، شارژرم فابریکی هست که تو جعبش بود.........!!!

نظر

نوشته اصلی توسط Amin_sf نمایش پست ها
                            دوستان من چند روز تو قسمت های مختلف این مشکل رو مطرح میکردم.نمیدونستم اینجا انقد مفصل در موردش صحبت شده.منم مشکل و تجربیاتم رو میگم
                            دو هفته پیش گوشیمو خریدم البته دو ماه کار کرده بود.بعضی وقت ها مـثلا وقتی که داشتم وبگردی میکردم و پیج رو بالا پایین میکردم میدیدم پیج از کنترلم خارج میشه و حرکت نمیکنه.
                            یا اینکه من در حال اسکرول کردن بودم اون برا خودش لینک باز میکرد.
                            خلاصه مشکلاتی از این قبیل داشتم تا اینکه متوجه شدم فقط وقتی که گوشی تو شارژه اینطوری میشه!
                            همراه با گوشی 3 تا شارژر داشت.یکیش دو شاخ تیغه ای که فابریک بود ،یه دو شاخ معمولی 25 هزار تومنی و یه سه شاخ که طرف ادعا میکرد 220 تومن خریده و اوریجینال هست.
                            دو شاخ معمولی رو که میزدم گوشی قاطی میکرد، سه شاخ رو زدم یه روز خوب بود اونم بعد همونجوری شد!
                            الان دارم از دو شاخ تیغه ای فابریک استفاده میکنم و خدا رو شکر تا به حال مشکلی نداشته.
                            این رو هم اضافه کنم که تو تمام این مدت با یو اس بی کامپیوتر که شارژ میکردم هیچ مشکلی نداشت.
                            همچنین مواقعی که گوشی تو شارژ نیست هم بدون مشکل و اذیت کار میکنه

اولین بار هست اپل میخرم و با توجه به تعاریفی که میشنیدم ازش خیییلی بیشتر از اینا انتظار داشتم
                            دوست عزیز شارژر فیک بهتون دادن

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

از تبديل كلگيه شارژ هم ميتونه باشه البته

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                              X