اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه جدید StorePass (‌قدرتمندتر از همیشه)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نسخه جدید StorePass (‌قدرتمندتر از همیشه)

آیا از به خاطر سپردن کلمات عبور گوناگون خود در سایت های مختلف خسته شده اید ؟
    توسط StorePass دیگر نگران فراموش کردن کلمات عبور خود نباشید.
    این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا اطلاعات حساب های کاربری خود را به همراه رمز عبور آنها، ذخیره نمایید.
    این نرم افزار به دلیل عدم استفاده از اینترنت، و همچنین بهره گیری از AES -256bit encryption ، امنیت فوق العاده ای
    برای شما فراهم خواهد کرد،. لذا با خیال راحت می توانید اطلاعات خود را در آن ثبت کرده و از امنیت آن مطمئن باشید.

طراحی این نرم افزار کاملا منطبق بر iOS 7 بوده و با استفاده از انیمیشن های زیبا و جذاب شما را مجذوب خود خواهد کرد.

از ویژگی های نسخه جدید:
    • ذخیره سازی نامحدود اطلاعات حساب کاربری
    • دخیره سازی اطلاعات حساب کاربری با الگوریتم AES -256bit
    • دخیره سازی اطلاعات حساب های کاربری دلخواه‌ (‌غیر پیش فرض)

یکی از ویژگی مهم این نسخه از برنامه:
    ذخیره سازی منحصر به فرد اطلاعات در هر دستگاه میباشد، این بداین معنی است که اطلاعات دخیره شده در یک دستگاه ، در هیچ دستگاه دیگری قابل استفاده نیست.

قیمت این نرم افزار برای مدت محدودی 0.99 دلار بوده و می توانید به راحتی از اپ استور دانلود نمایید :

عزیزانی که قادر به خرید از اپ استور نیستند، میتوانند با ارسال ایمیل به اینجانب برنامه را خریداری نمایند:
    truculent13@gmail.com

حمایت شما از این نرم افزار، پشتوانه ی ما برای تولید نرم افزارهای بهتر و کاربردی تر خواهد بود.

امتیاز دادن شما به برنامه در app store باعث دلگرمی ما خواهد شد

یک کلمه ... Wow
    دست مریزاد

نظر

امکان پشتیبان گیری از اطلاعات درون برنامه موجود هست؟ شاید یک نفر هر چند وقت یکبار آیفونش رو عوض کنه و بخواد همون اطلاعات رو در آیفون بعدیش داشته باشه. چون اینطور که شما در توضیحات برنامه گفتید هر اطلاعاتی که ذخیره میشه منحصرا مربوط به همون آیفون خواهد بود.

نظر

نوشته اصلی توسط a/\/\ir نمایش پست ها
        یک کلمه ... Wow
        دست مریزاد
        ممنون a/\/\ir جان
        هر کسی نظری و پیشنهاد ها شو بده من رو خوشحال کرده

نظر

به تومان چقدر ميشه اگه بخواييم بخريم؟

نظر

برای مدت محدودی که 0.99$ شده میشه ۳۰۰۰ تومان!
            از طریق Email اگه کسی خواست میتونه در ارتباط باشه با من.

نظر

یه ورژن خیلی ساده از roboform هست در اصل درسته ؟

نظر

نوشته اصلی توسط daskoor نمایش پست ها
                یه ورژن خیلی ساده از roboform هست در اصل درسته ؟
                میشه این طور برداشت کرد.
                اما در مجموع برنامه ی من ظاهری ساده اما جذاب و نگرش خاصی به ذخیره سازی اطلاعات و امنیت اون ها داره.
                و اکانت های پیش فرض یک نکته ی خوب بود که در نسخه اول این برنامه بود که متمایزش میکرد
                باز هم ممنون

نظر

میشه از اطلاعات روی چند دیوایس استفاده کرد ؟ نحوه پشتیبان گیری چطور هست ؟ در icloud پیشتیبان میگیره ؟ بصورت local چی ؟؟!

نظر

نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
                    میشه از اطلاعات روی چند دیوایس استفاده کرد ؟ نحوه پشتیبان گیری چطور هست ؟ در icloud پیشتیبان میگیره ؟ بصورت local چی ؟؟!
                    دوست عزیز به دلیل اینکه خیلی ها apple id شون رو با بقیه share میکنن کلا از نظر امنتی روی iCloud بک آپ گرفته نمیشه!
                    به هیچ وجه هم نمیشه دیتا ها رو در دستگاه دیگه استفاده کنید مگر اینکه backup کامل یک دستگاه رو روی بریزید که باز هم در نهایت برای دسترسی و ورود به برنامه رمز عبوری که بک اپ گرفته شده لازم هست.
                    * یک نکته : اگر بک آپ به هر دلیلی درست و کامل برگردانده نشه یا ..... دیتا و اطلاعات قابل استفاده نیست. و همه ی این ها هم برای امنیت شماست.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط eAmin نمایش پست ها
                    امکان پشتیبان گیری از اطلاعات درون برنامه موجود هست؟ شاید یک نفر هر چند وقت یکبار آیفونش رو عوض کنه و بخواد همون اطلاعات رو در آیفون بعدیش داشته باشه. چون اینطور که شما در توضیحات برنامه گفتید هر اطلاعاتی که ذخیره میشه منحصرا مربوط به همون آیفون خواهد بود.
                    دوست عزیز ببخشید دیر جواب دادم اما جوابتون داده شد و برای عدم تکرار ۲باره جواب شما رو ندادم در پست فبلی میتونید ببینید

نظر

سلام. طراحی رابط کاربری این نرم افزار، به عهده من بوده.

خوشحال میشم عزیزانی که از این نرم افزار استفاده میکنن، نظرشون رو در مورد رابط کاربری بگن

نظر

دوست عزیز من نمیخوام خدایی نکرده توهین کرده باشما ! ولی اینکه اپل ایدی رو با بقیه شیر کنیم خیلی فاجعست! و backup روی آیکلود چیزیه که تمام برنامه های مهم و کاربردی اونو دارند! مثل 1password ! حالا این حرف شما رو متوجه نشدم! من میخوام گوشیم رو ریستور کنم! اطلاعات قبلیم که شاید 200 تا پسورد میشه ! کجا میره ؟! این کار شما کمی نقص داره!
                        بازم ببخشید من فقط از لحاظ فنی گفتم روش کار کنید فک میکنم بهتر باشه!

نظر

نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
                          دوست عزیز من نمیخوام خدایی نکرده توهین کرده باشما ! ولی اینکه اپل ایدی رو با بقیه شیر کنیم خیلی فاجعست! و backup روی آیکلود چیزیه که تمام برنامه های مهم و کاربردی اونو دارند! مثل 1password ! حالا این حرف شما رو متوجه نشدم! من میخوام گوشیم رو ریستور کنم! اطلاعات قبلیم که شاید 200 تا پسورد میشه ! کجا میره ؟! این کار شما کمی نقص داره!
                          بازم ببخشید من فقط از لحاظ فنی گفتم روش کار کنید فک میکنم بهتر باشه!
                          دوست عزیز من شخصا خیلی ها رو دیدم که از یک اپل آیدی استفاده میکنن به همین جهت روی icloud ذخیره ساری رو انجام ندادم !
                          اما با نظر شما موافق هستم.
                          در مورد برگرداندن اطلاعات هم اگر بک آپ توسط آیتونز برگردانده شود همه ی اطلاعات برمیگرده! (‌مگر اینکه بک آپ ناقص برگرده یا ..... )
                          و مهم ترین مسئله برای من امنیت اطلاعات کاربرانم بوده!
                          خوشحال میشم دوست عزیز از نظر های خوبت و سعی میشه در کنار امنیت بالا این نکات هم رعایت شه!
                          باز هم ازت ممنونم

نظر

نوشته اصلی توسط truculent نمایش پست ها
                            دوست عزیز من شخصا خیلی ها رو دیدم که از یک اپل آیدی استفاده میکنن به همین جهت روی icloud ذخیره ساری رو انجام ندادم !
                            اما با نظر شما موافق هستم.
                            در مورد برگرداندن اطلاعات هم اگر بک آپ توسط آیتونز برگردانده شود همه ی اطلاعات برمیگرده! (‌مگر اینکه بک آپ ناقص برگرده یا ..... )
                            و مهم ترین مسئله برای من امنیت اطلاعات کاربرانم بوده!
                            خوشحال میشم دوست عزیز از نظر های خوبت و سعی میشه در کنار امنیت بالا این نکات هم رعایت شه!
                            باز هم ازت ممنونم
                            شما می تونید با قرار دادن یک سوییچ جهت روشن خاموش کردن ذخیره در آیکلود امنیت کاربران رو به دست خودشون بسپارید. فکر کنم کاربر حق انتخاب باید داشته باشه نه این که برنامه نویس تشخیص و مصلحت کاربر رو انجام بده.

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                              شما می تونید با قرار دادن یک سوییچ جهت روشن خاموش کردن ذخیره در آیکلود امنیت کاربران رو به دست خودشون بسپارید. فکر کنم کاربر حق انتخاب باید داشته باشه نه این که برنامه نویس تشخیص و مصلحت کاربر رو انجام بده.
                              بله و " سعی میشه در کنار امنیت بالا این نکات هم رعایت شه!" یعنی تقریبا همین.
                              اما متاسفانه اپل تغییرات زیادی در iOS 7 داده و یک سری مشکلات برای برنامه نویسان ایجاد کرده که کاربران معمولی از اون اطلاعی ندارن . خیلی برنامه ها هستن که این نکات رو رعایت نکردن و پسورد ها رو میشه در کمتر از چند دقیقه با وجود الگوریتم های رمز نگاریشون بازبابی کرد. (‌که من شخصا خودم چند تا برنامه رو تست کردم) اما روی iCloud هم ذخیره سازی انجام میشه.
                              اما حق با شماست سعی میشه روی سرویس iCloud هم ذخیره سازی انجام شه. (‌با حالت انتخاب به صورت دلخواه)

نظر

صبر کنید ..
                              X