اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ساخت USB Bootable برای نصب OS X Mavericks

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
    باید از طریق disk utility فلش بوتیبل بسازید
    فلش بوتیبل رو بلدم. می خوام رایت کنم که بذارم کنار برای روز مبادا

نظر

• دوستان من این ارور رو میگیرم

نظر

• آقا من یه مک بوک ایر خریدم دست دوم، یارو 150 تومن داده براش ویندوز نصب کردن، من حواسم نبود الان بعد از یکماه DVD سیستم عامل ماوریک رو پیدا کردم ولی هر چی گشتم دیدم DVD نمیخوره، الان چیکار کنم؟ با این روشها هم که فرمودین از تو ویندوز نمیشه USB Bootable درست کرد، من الان دی وی دی ماوریک رو دارم آیا هیچ راهی نیست که با سیستم خونه که ویندوز روش نصبه USB Bootable درست بکنم؟ ممنونم

نظر

• چرا کسی نیست جواب بده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط matador5550 نمایش پست ها
            چرا کسی نیست جواب بده؟
            dvd شما 100% خودش بوتیبل هست و شما هنگام روشن کردن دکمه option را نگه دارید تا cd بوت بشه
            تمام روشهای ویندوز را تست کردم بوتیبل را میساخت ولی تو نصب جواب نمیداد
            شما یه داریور usb پیدا کنید به راحتی میتونید نصب کنید
            ویرایش توسط manisama : https://i-phone.ir/forums/member/142255-manisama در ساعت 13-01-2015, 04:26 PM

نظر

• دوستان من میخوام usb bootable برای نصب ویندوز ۷ روی مک بوک پرو md104 درست کنم
              yosemite 10.10.4 هستم
              با بوت کمپ که میرم usb رو بوت ایبل کنم آخر کار گیر میکنه و در نهایت مینویسه قادر نیست این کار رو انجام بده !!!
              چطور میتونم این کار رو بکنم؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• سلام دوستان
                من وقتی کامپیوتر مک رو خریدم سیستم عامل Yosemite داشت . حالا میتونم ورژن Mavericks روش نصب کنم آیا؟

با تشکر

نظر

صبر کنید ..
                X