اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ساخت USB Bootable برای نصب OS X Mavericks

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اقا بهرام سلام
    من اخرش این سیستم عامل را خریداری کردم و فقط میخوام یه مشورتی با شما کنم در مورد پارتیشن.
    راستش من فقط با سیستم عامل مکینتاش میخوام کار کنم و قصد نصب ویندوز در کنار این سیستم عامل را ندارم و میخوام بدونم با این حال پارتیشن هارد را یکی بزارم یا بیشتر.

نظر

نوشته اصلی توسط manisama نمایش پست ها
      اقا بهرام سلام
      من اخرش این سیستم عامل را خریداری کردم و فقط میخوام یه مشورتی با شما کنم در مورد پارتیشن.
      راستش من فقط با سیستم عامل مکینتاش میخوام کار کنم و قصد نصب ویندوز در کنار این سیستم عامل را ندارم و میخوام بدونم با این حال پارتیشن هارد را یکی بزارم یا بیشتر.
      مک بصورت پیش فرض با یک پارتیشن عرضه میشه.اگه همین یکی باشه به نظر من بهتره.میتونی با استفاده از پوشه های App-Music-Documents-Movie-Picture و سیستم تگ در ماوریکس که خیلی پیشرفت کرده برای دسته بندی فایلهات استفاده کنی.در هز حال اگه پارتیشنه هات رو هم بیشتر کردی بازم مشکلی نخواهی داشت چون مکینتاش از سیستم فایل و جیدمان بسیار قوی برای فایلها برخورداره و مثل ویندوز پراکندگی فایلها کندی توش ایجاد نمیکنه

نظر

وقتی کد زیر رو میزنم بهم پیغام command not found میده

sudo '/Applications/Install OS X Mavericks.app/Contents/Resources/createinstallmedia' --volume '/Volumes/Mavericks' --applicationpath '/Applications/Install OS X Mavericks.app' --nointeraction

نظر

نوشته اصلی توسط pooria83 نمایش پست ها
          وقتی کد زیر رو میزنم بهم پیغام command not found میده

sudo '/Applications/Install OS X Mavericks.app/Contents/Resources/createinstallmedia' --volume '/Volumes/Mavericks' --applicationpath '/Applications/Install OS X Mavericks.app' --nointeraction
          از من هم همین مشکل را میداد همه روشها را تست زدم اخر هم فهمیدم پارتی که دانلود کرده بودم هنگام دانلود مشکل پیدا کرده.
          شما بهتره روش دوم را هم تست بزنی ببینی بازم هنگام رستوری رو فلاش ارور میگیری یا نه

نظر

نوشته اصلی توسط manisama نمایش پست ها
            از من هم همین مشکل را میداد همه روشها را تست زدم اخر هم فهمیدم پارتی که دانلود کرده بودم هنگام دانلود مشکل پیدا کرده.
            شما بهتره روش دوم را هم تست بزنی ببینی بازم هنگام رستوری رو فلاش ارور میگیری یا نه
            اسم فلش رو به Mavericks تغییر دادی؟

نظر

میشه لینک آموزش درست کردن یک نسخه بوت ایبل موریکس برای دی وی دی هم بزارید و همچین ئآموزش نصب موریکس به صورت کلین استال و آپگرید
              ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
                اسم فلش رو به Mavericks تغییر دادی؟
                منم همین مشکل رو دارم.
                اسم فلش رو که تغییر دادم.
                هر سه روش رو هم امتحان کردم و جواب نگرفتم!

نظر

نوشته اصلی توسط ila27 نمایش پست ها
                  میشه لینک آموزش درست کردن یک نسخه بوت ایبل موریکس برای دی وی دی هم بزارید و همچین ئآموزش نصب موریکس به صورت کلین استال و آپگرید
                  ممنون
                  فلش رو که ساختی از Disk Utility میشه رو دی وی دی رایت کرد.آپگرید کردن فقط اجرا کردن فایل ماوریکس هست و باقی موارد اتوماتیک انجام میشه.کلین اینستال هم آموزشش در قسمت آموزشهای مرجع هست و با نسخه های دیگه تفاوتی نداره.
                  نوشته اصلی توسط aminpaknezhad نمایش پست ها
                  منم همین مشکل رو دارم.
                  اسم فلش رو که تغییر دادم.
                  هر سه روش رو هم امتحان کردم و جواب نگرفتم!
                  شما فایلتون حتماً ایراد داره وگرنه هر سه روش تائید شده هستند.

نظر

نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
                    فلش رو که ساختی از Disk Utility میشه رو دی وی دی رایت کرد.آپگرید کردن فقط اجرا کردن فایل ماوریکس هست و باقی موارد اتوماتیک انجام میشه.کلین اینستال هم آموزشش در قسمت آموزشهای مرجع هست و با نسخه های دیگه تفاوتی نداره.

شما فایلتون حتماً ایراد داره وگرنه هر سه روش تائید شده هستند.
                    من زمان زیادی گذاشتم و تا دریابم مشکل از کجاست. دانسته هام رو نشر میدم شاید به درد سایر دوستان هم بخوره.
                    من در حال حاضر ماوریکس اینستال شده دارم. و میخواستم مجددا کلین اینستال کنم.
                    پس از دانلود ماوریکس از اپ استور، وقتی که سیستم ماوریکس رو آپگرید میکنه، فایل اینستال رو اتوماتیک حذف میکنه. پس اگر میخواهید فایل اینستال رو داشته باشید تا بتونید روی دستگاه های دیگر هم برای دانلود ازش استفاده کنید، قبل از اینستال باید یه کپی ازش بگیرید.

نظر

برای ساخت دی وی دی بوت ایبل برای موریکس همون فایل InstallESD.dmg رو از طریق سربرگ burn روی دی وی دی رایت کنیم کفایت میکنه و درسته ؟

نظر

من روي مك بوك پسورد ندارم
                        موقع ساختن بوتيبل فلش وقتي ميگه پسوردتو بزن من اينتر ميزنم اررور ميده

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk - now Free

نظر

نوشته اصلی توسط ila27 نمایش پست ها
                          برای ساخت دی وی دی بوت ایبل برای موریکس همون فایل InstallESD.dmg رو از طریق سربرگ burn روی دی وی دی رایت کنیم کفایت میکنه و درسته ؟
                          اینهمه آموزش با این عظمت و و تنوع گداشته شده اونوقت این چه سوالیه؟اگه پست اول رو بخونی همه چی رو متوجه میشی.خیر - رایت اون فایل به تنهایی کفایت نمیکنه
                          نوشته اصلی توسط mehran_Tavakoli نمایش پست ها
                          من روي مك بوك پسورد ندارم
                          موقع ساختن بوتيبل فلش وقتي ميگه پسوردتو بزن من اينتر ميزنم اررور ميده

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk - now Free
                          شما حتماٌ پسورد دارید.وارد تنظیمات یوزر بشید و چک کنید

نظر

اقا بهرام سلام.
                            یه سوال داشتم.
                            من usb بوتیبل را ساختم و همه کارا طبق اموزشتون ok شد.
                            الان میخوام بدونم میشه این usb بوتیبل را توسط یه pc و ویندوز 7 روی dvd ریخت یا نه اگه میشه بگید با چه نرم افزاری باید این کار را کرد.
                            تو مک هم یه توضیح بدید فلاش را چه جوری روی dvd توسط خود مک رایت کنیم با تشکر

نظر

میشه بگین تو ویندوز چطوری میشه این فلش بوت رو ساخت؟

- - - - - - - - - -

آقا من مک روی دستگاهم ترکیده ، میخوام با ویندوز فلش بوت درست کنم.میشه بگین چیکار کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط pooria83 نمایش پست ها
                                میشه بگین تو ویندوز چطوری میشه این فلش بوت رو ساخت؟

- - - - - - - - - -

آقا من مک روی دستگاهم ترکیده ، میخوام با ویندوز فلش بوت درست کنم.میشه بگین چیکار کنم؟
                                یه برنامه هست که میتونی باهاش تو ویندوز dvd بوتیبل رایت کنی البته dvd شما باید 9 گیگ باشه
                                بعد از نصب و اجرای برنامه، از منوی Tools گزینه ی Burn CD/DVD Image رو بزنید
                                آدرس فایل InstallESD.DMG رو بهش بدید
                                صبر کنید تا رایت کامل بشه
                                www.acutesystems.com/tmac/tmsetup.exe

نظر

صبر کنید ..
                                X