اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ساخت USB Bootable برای نصب OS X Mavericks

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

وقتی تو روش اول ریستور رو میزنم این ارور رو میده چرا؟؟

ویرایش توسط Sadegh_Iphone : https://i-phone.ir/forums/member/23636-sadegh_iphone در ساعت 26-10-2013, 10:32 PM

نظر

من روش اول رو انجام دادم فایل رو هم از همین سایت دانلود کردم بعد کپی کردم تو application
      مرحله ای که کد ترمینالو میزنم این اررو میده تو ترمینال
      چیکار کنم؟؟؟؟

نظر

من این روشو انجام دادم,نصب هم کردم,ورژن مکم هم ۱۰.۹ شد ولی هیچیک پاک نشده حتی bootcamp هم هست هنوز.چرا؟

نظر

نوشته اصلی توسط ma.karimi نمایش پست ها
          من این روشو انجام دادم,نصب هم کردم,ورژن مکم هم ۱۰.۹ شد ولی هیچیک پاک نشده حتی bootcamp هم هست هنوز.چرا؟
          شما سیستم رو آپدیت کردید.نباید هم چیزی پاک بشه.

نظر

نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
            شما سیستم رو آپدیت کردید.نباید هم چیزی پاک بشه.
            آخه مگه clean install نیست,اصولا باید همه پاک شه دیگه

نظر

نوشته اصلی توسط ma.karimi نمایش پست ها
              آخه مگه clean install نیست,اصولا باید همه پاک شه دیگه
              کلین اینستال یعنی سیستم رو ریست کنید و با دیسک بوتیبل سیستم رو بالا بیارید و با دیسک یوتیلیتی هارد فورمت شه و سیستم عامل نصب بشه.

نظر

سلام وخسته نباشید
                راحتترین راه واسه ساخت اینه که ازبرنامه LionDiskMaker استفاده کنید.بعدازکلی کلنجارباروشهای مختلف درکمترازنیم ساعت به راحتی انجام شد.
                فایل رو براحتی ازلینک زیربگیریدرایگان هست وفقط 3 مگ حجم داره.
                Lion DiskMaker 3b3 available !

نظر

فرمت فایل من dmg و از سایت ها دانلود کردم . روش اول رو چطور اجرا کنم که فقط آپگرید بشه ؟
                  چیکار کنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
                    فرمت فایل من dmg و از سایت ها دانلود کردم . روش اول رو چطور اجرا کنم که فقط آپگرید بشه ؟
                    چیکار کنم ؟
                    فایل Dmg رو باز کنید و فایل ماوریکس رو به پوشه Application منتقل کنید و اجراش کنید

نظر

سلام دوستان من همه این کار هارو انجام میدم اما مشکلی که هست اینه که موفعی که تو ترمینال یا disk maker x میزنم که کپی کنه خیلی طول میکشه مثلا تا ۱ ساعت هم امتحان کردم حتی با چند فلش دستگاه هم macbook md101 هست ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

با سلام بنده چند روز پیش مک بوک ایر گرفتم. الان موقع پارتیشن بندی توی ویندوز درایو های مکم پاک شده و دیگر بالا نمی آید ویندوز هم که تازه نصب کردم اجازه ی نصب bootcamp رو نمی ده چون os مک نصب نیست. دوستان من الان چه کار کنم؟ آیا یک دی وی دی os maverix بگیریم می تونم یک bootable usb درست کنم اخه من فقط یک لب تاپ وایو دیگه دارم و این مک بوکم هم درایو نوری نداره بعد توی وایو هم که سیستم عامل مک نیست که این مراحل رو انجام بدم راه حل چیه آیا باید یک درایو نوری بخرم و از روی دی وی دی مک رو نصب کنم؟ خیلی ممنون از توجهتون

نظر

نوشته اصلی توسط extreme88 نمایش پست ها
                          با سلام بنده چند روز پیش مک بوک ایر گرفتم. الان موقع پارتیشن بندی توی ویندوز درایو های مکم پاک شده و دیگر بالا نمی آید ویندوز هم که تازه نصب کردم اجازه ی نصب bootcamp رو نمی ده چون os مک نصب نیست. دوستان من الان چه کار کنم؟ آیا یک دی وی دی os maverix بگیریم می تونم یک bootable usb درست کنم اخه من فقط یک لب تاپ وایو دیگه دارم و این مک بوکم هم درایو نوری نداره بعد توی وایو هم که سیستم عامل مک نیست که این مراحل رو انجام بدم راه حل چیه آیا باید یک درایو نوری بخرم و از روی دی وی دی مک رو نصب کنم؟ خیلی ممنون از توجهتون
                          چک کن ببین پارتیشن ریکاوریت سالمه؟(ریست کن دکمه Option رو بگیر ببین گزینه ای به اسم Recovery داری یا نه؟اگه باشه از همون میتونی استفاده و Reinstall کنی.اگه هم نبود از بیرون یه فلش بوتیبل تهیه کن و همیشه نگهدار برا همچین مواقعی.اگه هم درایو اکسترنال خریدی که از دی وی دی هم میتونی استفاده کنی

نظر

من یه سوال دارم یعنی این قسمت را درست متوجه نشدم..OSX Mavericks رو دانلود و به پوشه Applications انتقال بدید.
                            اخرین ورژن که دانلود کردم را باید تو فلاش ریخت یا تا هارد مک واسه ساخت بوتیبل

نظر

نوشته اصلی توسط manisama نمایش پست ها
                              من یه سوال دارم یعنی این قسمت را درست متوجه نشدم..OSX Mavericks رو دانلود و به پوشه Applications انتقال بدید.
                              اخرین ورژن که دانلود کردم را باید تو فلاش ریخت یا تا هارد مک واسه ساخت بوتیبل
                              اگه بخواهید Update کنید فایل رو به پوشه Applications انتقال بدید اما اگه میخواید فلش بوتیبل بسازید فایل رو تو هارد مک بزارید و عملیات ساخت رو انجام بدید

نظر

بهنام جان خیلی اقایی
                                من برای بار اول هست میخوام مکینتاش را نصی کنم و یکم اماتورم
                                یه ایکن از هارد دارم که کلید میکنم میره تو منویی که پوشه هایی مثل اپلیکیشن..موزیک و ... هست اون پایین سمت چپ هم فلش یا چیزی که وصل میکنی را نشون میده
                                منظور شما از خود هارد کجاست یعنی بیرون پوشه ها بریزم اکه منو به منو بگید بهتر متوجه میشم....
                                در ضمن من میخوام کامل نصب کنم و هارد فرمت بشه سرعتش خیلی نصبت به قبل کم شده و نمیخوام اپدیت کنم
                                ویرایش توسط manisama : https://i-phone.ir/forums/member/142255-manisama در ساعت 04-11-2013, 12:03 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X