اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال درمورد usb hub

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال درمورد usb hub

با سلام خدمت اساتید محترم.
    سوالی که داشتم اینه که میشه usb hub به مک بوک وصل کرد که چنتا دستگاه اپل را به طور هم زمان شناسایی کنه.مثلا ۴تا گوشی باشه ولی لبتاب فقط ۲تا جا یو اس بی داره میشه هاب وصل کرد که ایتونز همه را به طوره یجا شناسایی کنه؟؟!!!!

از اساتید محترم کسی میتونه کمک کنه؟کارم لنگه.

نظر

نوشته اصلی توسط arefviva نمایش پست ها
      از اساتید محترم کسی میتونه کمک کنه؟کارم لنگه.
      بله دوست عزیز کار میکنه.

نظر

نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
        بله دوست عزیز کار میکنه.
        مرسي،
        ميدر محترم ميشه يه چند نمونه از هاپ هاي موجود كه كار بكنه برام اسم بياريند،

- - - - - - - - - -

بله دوست عزیز کار میکنه.
        مرسي،

نظر

براي اين منظور ، هاب هايي كه خودشان اداپتور دارن پيشنهاد ميشه،
          بهترينشو بگير
          پيشنهاد من belkin ٧ پورت هست

iPhone 5

نظر

نوشته اصلی توسط arefviva نمایش پست ها
            مرسي،

- - - - - - - - - -

مرسي،
            در اسرع وقت حتماً
            نوشته اصلی توسط iphone1387 نمایش پست ها
            براي اين منظور ، هاب هايي كه خودشان اداپتور دارن پيشنهاد ميشه،
            بهترينشو بگير
            پيشنهاد من belkin ٧ پورت هست

iPhone 5
            داشتن آداپتور برای کار این دوستمون اجباری نیست.چون با کمبود منبع برق مواجه نیستند و محدودیتی نیز توی سیستم عامل تعریف نشده.
            در یک کلام داشتن آداپتور بهتر از نبودنش هست اما در صورت نبودن نیز با مشکلی مواجه نخواهید شد.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

چرا اتفاقا حتما باید آداپتور داشته باشه وگرنه اون ارور یو اس بی ساپورت نمیشه داده میشه
              که حتی من یه یو اس بی هاب چینی با اداپتور هم گرفتم بازم شناسایی نکرد اون ارور رو میداد!
              اگه اداپتور نداشته باشه برقش کامل تغدیه نشه اون ارور رو میده
              مارک هب هم معروف نباشه باز اون ارور رو میده!
              منم دنبالشم اگه خوب یکی امتحان کرده باشه قبل بهتره مثلا دیچی کالا عی مدل دی لینک داره که آداپتور هم داره نمیدونم کار میکنه همه چیز روش یا نه

در اسرع وقت حتماً

داشتن آداپتور برای کار این دوستمون اجباری نیست.چون با کمبود منبع برق مواجه نیستند و محدودیتی نیز توی سیستم عامل تعریف نشده.
              در یک کلام داشتن آداپتور بهتر از نبودنش هست اما در صورت نبودن نیز با مشکلی مواجه نخواهید شد.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

نوشته اصلی توسط bahadorv نمایش پست ها
                چرا اتفاقا حتما باید آداپتور داشته باشه وگرنه اون ارور یو اس بی ساپورت نمیشه داده میشه
                که حتی من یه یو اس بی هاب چینی با اداپتور هم گرفتم بازم شناسایی نکرد اون ارور رو میداد!
                اگه اداپتور نداشته باشه برقش کامل تغدیه نشه اون ارور رو میده
                مارک هب هم معروف نباشه باز اون ارور رو میده!
                منم دنبالشم اگه خوب یکی امتحان کرده باشه قبل بهتره مثلا دیچی کالا عی مدل دی لینک داره که آداپتور هم داره نمیدونم کار میکنه همه چیز روش یا نه
                من نمیدونم شما چی کار کردید که ارور بهتون داده (یو اس بی ساپورت نمیشه)
                من تو محل کارم یه هاب خیلی معمول ۴تایی دارم که اتفاقاً ساخت دست برادران چینی هست.گاهی اوقات تا ۳تاش مشغول میشه با آیفون و آیپد تازه آیفون خودم هم همیشه به خود کیس وصله.هیچ وقت همچین اروری که میگید نداشتم ومشکل دیگه ای هم نبوده.انشاءالله شنبه صبح عکسش رو هم میزارم.
                ویرایش توسط bahram112003 : https://i-phone.ir/forums/member/30401-bahram112003 در ساعت 11-10-2013, 01:52 AM

نظر

دوستان لطفا رو سيستم عامل مك و رو لبتابش(رتينا) بگيد چه اتفاقي ميوفته،ميشه؟!ارور ميده؟! با اداپتور؟!بدونه اداپتور؟!و هركسي كه داره استفاده ميكني لطفا مدل هابشا بنويسد.
                  برام مهمه،

نظر

دوستانی که قیمت هاب با اداپتور رو گرفتند اعلام کنند.
                    ما تعدادی هاب ۴ پورت با اداپتور هنوز داریم تو انبارمون.
                    اگه قیمتش از خریدمون بیشتر نباشه میتونم تعدادشون براتون بگم که دوستانی که نیاز دارند تهیه کنند.
                    تا جایی که من میدونم ۹۰٪ تایوانی هست چون ما اصلا جنس چینی نمیاریم مگر اینکه مثل آیفون فقط تو چین مونتاژ بشه.

نظر

صبر کنید ..
                    X