اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با imessage و facetime

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با imessage و facetime

سلام
    بعد از update به ios7 دیگه imessage و facetime با شماره من اکتیو نشد فقط با apple id میتونم مسیج بدم یا زنگ بزنم . کسی میدونه چطور حل میشه ؟

منم این مشکل رو دارم

نظر

الان خیلی ها این مشکل رو دارند خیلی بده
      من به اپل زنگ زدم یک ساعتی هم حرف زدم آخر گفت تماس میگیزیم
      ولی گفت چون شماره خارج آمریکاست با ساپورت کشور خودتون تماس بگیرید!!!!!!!!

نظر

آقا منم این مشکل رو دارم هر دفعه هم که فعال میکنم سیم کارتم رو شارژ میکنه ... فکر کنم مسیج میده به آمریکا

نظر

مشكل از ايران هست فكر كنم چون من در اين چند وقت روي چند دستگاه و روي ورژن هاي مختلف تست كردم و با شماره تلفن اكتيو نميشه ... براي بعضيا با شماره اكتيو بود كه با خاموش و روشن كردن ديگه اكتيو نشد ...
          البته همه روي همراه اول تست شد

نظر

الان رو فایو من که از اول فعال بود با اینکه سیم کارت توش نیست هنوز فعاله ولی رو 5s فعال نمیشه

نظر

اپراتور های ایران بستن سیستم فعال سازی رو ربطی به اول نداره و سراسری هست

نظر

توی همراه اول اس ام اس اکتیو شدن ارسال میشه و هزینه ارسال هم میفته ولی اکتیو نمیشه . توی ایرانسل رو امتحان نکردم دوستان بگن

نظر

منم همسن مشکل دارم.
                  قبلاً با چیزپی ان فعال میشه. ولی الان با چندین سرور تست کردم همچنان wating هست.

4s همراه اول

نظر

كسي تو اين يكي دو روزه تونسته با اي مسيج عكس بفرسته ؟

براي من روي ايميل اكتيو هست ولي متن به سرعت فرستاده ميشه و دريافت ميشه ولي عكس نه ميفرسته و نه از اون طرف مياد !

عكس رو ميزنه : not delivered
                    از اون طرف كه عكس ميفرستند دليور ميشه ولي من عكسي دريافت نميكنم

نظر

دوستان راهی پیدا نشد بالاخره این خیلی مشکل بزرگی است.

نظر

نوشته اصلی توسط lida نمایش پست ها
                        دوستان راهی پیدا نشد بالاخره این خیلی مشکل بزرگی است.
                        راهی که نداره تا از سمت همراه اول درست بشه

نظر

سلام دوستان.

این روش رو که یکی از دوستان در انجمن دیگه ای گذاشته بودن، تست کنید به احتمال خیلی زیاد جواب میده:

1. به مسیر Settings, Message برید و در قسمت Send & Receive اپل آی دی تون رو انتخاب بکنید و Sign out کنید.

2. iMessage غیر فعال میشه. اگه نشد دستی غیر فعالش کنید.

3. Airplane Mode رو فعال کرده و بعد Wifi رو On کنید.

4. به Message برگردید و iMessage رو فعال کنید. اپل آی دی و پسوردتون رو وارد کنید و Next رو بزنید. در صفحه بعدی شماره موبایل و آدرس iMessage تون رو نشون میده. دوباره Next رو بزنید.

5. iMessage به حالت Wait fot Activation درمیاد.

6. Airplane Mode رو off کنید.

7. پیغام Prompted for the carrier sms being sent ظاهر میشه که حتما باید CANCEL رو بزنید.

8. به Message برگردید و در کمال تعجب می بینید که آیمسیج فعال شده.

همین روش رو برای FaceTime تکرار کنید.
                          ویرایش توسط Persian-Phoenix : https://i-phone.ir/forums/member/49425-persian-phoenix در ساعت 15-03-2014, 04:01 AM

نظر

سلام
                            ممنون از روشی که گفتید. برای بنده فعال شد
                            موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط Persian-Phoenix نمایش پست ها
                              سلام دوستان.

این روش رو که یکی از دوستان در انجمن دیگه ای گذاشته بودن، تست کنید به احتمال خیلی زیاد جواب میده:

1. به مسیر Settings, Message برید و در قسمت Send & Reseive اپل آی دی تون رو انتخاب بکنید و Sign out کنید.

2. iMessage غیر فعال میشه. اگه نشد دستی غیر فعالش کنید.

3. Airplane Mode رو فعال کرده و بعد Wifi رو On کنید.

4. به Message برگردید و iMessage رو فعال کنید. اپل آی دی و پسوردتون رو وارد کنید و Next رو بزنید. در صفحه بعدی شماره موبایل و آدرس iMessage تون رو نشون میده. دوباره Next رو بزنید.

5. iMessage به حالت Wait fot Activation درمیاد.

6. Airplane Mode رو off کنید.

7. پیغام Prompted for the carrier sms being sent ظاهر میشه که حتما باید CANCEL رو بزنید.

8. به Message برگردید و در کمال تعجب می بینید که آیمسیج فعال شده.

همین روش رو برای FaceTime تکرار کنید.
                              مشکل اینه که با شماره اکتیو نمیشه وگرنه اپل آیدی که راحت فعال میشه . شما با این روش تونستی شمارتو اکتیو کنی که وقتی imessage میدی شمارت بیفته ؟

نظر

صبر کنید ..
                              X