اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با imessage و facetime

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

مشكل اينه كه از طريق شماره اكتيو نميشه وگرنه از طريق ايميل و اپل آيدى كه اكتيوه!!

نظر

برایه من هم با روشی که دوستمون گفتن اکتیو شد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوستان در ios7 این مشکل همه جای دنیا وجود داره ربطی به همراه اول نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

برای من فعال میشه ولی بازم نه می تونم چیزی بگیرم و نه چیزی بفرستم
          چرا ؟

نظر

تو 5s هر کاری کردم فعال نمیشه !!!

نظر

دوستان هیچ راهی پیدا نشد؟ اصلا فعال نمیشه

نظر

توی باگ فیکسهای ۷.۰.۳ نوشته بود مشکل iMessage حل شده پلی برای من که نشده. کسی تونسته بعد از ۷.۰.۳ اکتیو کنه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط mrez نمایش پست ها
                  توی باگ فیکسهای ۷.۰.۳ نوشته بود مشکل iMessage حل شده پلی برای من که نشده. کسی تونسته بعد از ۷.۰.۳ اکتیو کنه ؟

برای من هم رو آیپاد 5 و آیفون 5 و آیپد 4 اکتیو شد تستم کردم مشکلی نداشت....همون اولش که گوشی بوت میشه میاد بالا رمز آیدی اپل استور رو میخواد وقتی میزنی همرو اکتیو میکنه...

نظر

نوشته اصلی توسط ssiamak نمایش پست ها
                    برای من هم رو آیپاد 5 و آیفون 5 و آیپد 4 اکتیو شد تستم کردم مشکلی نداشت....همون اولش که گوشی بوت میشه میاد بالا رمز آیدی اپل استور رو میخواد وقتی میزنی همرو اکتیو میکنه...
                    اره توی بوت ازم خواست، ولی اکتیو نشد روی شماره. فقط با ایمیله هنوز.

نظر

نوشته اصلی توسط mrez نمایش پست ها
                      اره توی بوت ازم خواست، ولی اکتیو نشد روی شماره. فقط با ایمیله هنوز.

دوست عزيز براي منم رو ميل كلا با شماره هاي ايران اكتيو نميشه من رو ٦هم بودم اكتيو نميشد اين از بركات تحريم و خيلي از چيزاي ديگس

Sent from my iPod touch using Tapatalk - now Free

نظر

نوشته اصلی توسط ssiamak نمایش پست ها
                        دوست عزيز براي منم رو ميل كلا با شماره هاي ايران اكتيو نميشه من رو ٦هم بودم اكتيو نميشد اين از بركات تحريم و خيلي از چيزاي ديگس

Sent from my iPod touch using Tapatalk - now Free
                        روی ۶ نه من مشکل داشتم نه دوستام.
                        اونایی که روی ۶ داشتنو ۷ کردن، با یه تریک میاد ولی الان که ۵اس گرفتم هیچ راهی نیس

نظر

برای من هم اکتیو نشد .

نظر

برای منم با روش دوست خوبمون روی ایمیل اکتیو شد ولی از شماره خبری نیست...

این کار خوبیش اینه که حداقل نوشته unactive یا waitting رو نمیبینی

نظر

نوشته اصلی توسط Persian-Phoenix نمایش پست ها
                              سلام دوستان.

این روش رو که یکی از دوستان در انجمن دیگه ای گذاشته بودن، تست کنید به احتمال خیلی زیاد جواب میده:

1. به مسیر Settings, Message برید و در قسمت Send & Reseive اپل آی دی تون رو انتخاب بکنید و Sign out کنید.

2. iMessage غیر فعال میشه. اگه نشد دستی غیر فعالش کنید.

3. Airplane Mode رو فعال کرده و بعد Wifi رو On کنید.

4. به Message برگردید و iMessage رو فعال کنید. اپل آی دی و پسوردتون رو وارد کنید و Next رو بزنید. در صفحه بعدی شماره موبایل و آدرس iMessage تون رو نشون میده. دوباره Next رو بزنید.

5. iMessage به حالت Wait fot Activation درمیاد.

6. Airplane Mode رو off کنید.

7. پیغام Prompted for the carrier sms being sent ظاهر میشه که حتما باید CANCEL رو بزنید.

8. به Message برگردید و در کمال تعجب می بینید که آیمسیج فعال شده.

همین روش رو برای FaceTime تکرار کنید.
                              برای من هم فعال شد
                              البته بدون شماره

نظر

نوشته اصلی توسط Persian-Phoenix نمایش پست ها
                                سلام دوستان.

این روش رو که یکی از دوستان در انجمن دیگه ای گذاشته بودن، تست کنید به احتمال خیلی زیاد جواب میده:

1. به مسیر Settings, Message برید و در قسمت Send & Reseive اپل آی دی تون رو انتخاب بکنید و Sign out کنید.

2. iMessage غیر فعال میشه. اگه نشد دستی غیر فعالش کنید.

3. Airplane Mode رو فعال کرده و بعد Wifi رو On کنید.

4. به Message برگردید و iMessage رو فعال کنید. اپل آی دی و پسوردتون رو وارد کنید و Next رو بزنید. در صفحه بعدی شماره موبایل و آدرس iMessage تون رو نشون میده. دوباره Next رو بزنید.

5. iMessage به حالت Wait fot Activation درمیاد.

6. Airplane Mode رو off کنید.

7. پیغام Prompted for the carrier sms being sent ظاهر میشه که حتما باید CANCEL رو بزنید.

8. به Message برگردید و در کمال تعجب می بینید که آیمسیج فعال شده.

همین روش رو برای FaceTime تکرار کنید.
                                مودم وای فای نداره نمیشه نه ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X