اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكلي براي icloud

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكلي براي icloud

سلام به دوستان
    من قبلا براي استفاده از icloud از يه اپل ايدي ديگه استفاده مي كردم اما الان رمز اين اپل ايدي عوض شده الان مي خوام كه با اپل ايدي خودم وارد icloud بشم اما هر وقت مي خوام اكانت قبلي رو از آيپدم حذف كنم ميگه بايد رمز اپل ايدي قبلي رو وارد كني چه كار كنم؟؟؟؟

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free

مشكلي براي icloud

نوشته اصلی توسط imanamini78 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من قبلا براي استفاده از icloud از يه اپل ايدي ديگه استفاده مي كردم اما الان رمز اين اپل ايدي عوض شده الان مي خوام كه با اپل ايدي خودم وارد icloud بشم اما هر وقت مي خوام اكانت قبلي رو از آيپدم حذف كنم ميگه بايد رمز اپل ايدي قبلي رو وارد كني چه كار كنم؟؟؟؟

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free
    در ۷.۰.۲ برای حذف آیکلود رمز اپل آیدی رو میخواد
    ویرایش توسط bahram112003 : https://i-phone.ir/forums/member/30401-bahram112003 در ساعت 17-10-2013, 03:31 AM

نظر

سلام من هم مشکلی دقیقا شبیه اینو دارم ،ورژنم 7.0.2 هست،حتی برای غیرفعال کردن find my iphone هم رمز ای دی قبلی رو میخواد و وقتی واردsetting>icloud میشی اکانت رو به صورت غیر قابل اصلاح میاره و همینطور شما میخوای گزینه
      setting>reset>erase all content and setting وبه دنبال اون گزینه erase iphone رو اجرا کنی باز رمز اکانت قبلی رو میخواد و حتی برای اجرای delete account هم همینطوره

نظر

با سلام وخسته نباشید - من وقتی میخوام برنامه ای از اپ استور بگیرم برای دانلود برنامه اخطار کد 1009 رو میده ... لطفا راهنمایی بفرمایید . باتشکر

نظر

نوشته اصلی توسط m-nanaz نمایش پست ها
          با سلام وخسته نباشید - من وقتی میخوام برنامه ای از اپ استور بگیرم برای دانلود برنامه اخطار کد 1009 رو میده ... لطفا راهنمایی بفرمایید . باتشکر
          دوست عزیز، با یک سرچ کوچک در انجمن می توانید راه حل مشکلتون را پیدا کنید
          شما با استفاده از تغییر ip یا v p n می توانید از AppStore برنامه بگیرید.

نظر

سلام، من یک آی پد قدیمی دارم که icloud‌ اون رو فراموش کردم و هر رمزی که وارد میکنم براش قبول نمیکنه، هر جا هم که بردم گفتن دیگه درست نمیشه و آی پد دیگه قابل استفاده نیست، به نظر شما راهی برای ریست کردن و راه اندازی دوباره وجود نداره؟

نظر

صبر کنید ..
            X