اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

OS X Mavericks نسخه GM عرضه شد + دانلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• OS X Mavericks نسخه GM عرضه شد + دانلود

سرانجام پس از گذشت حدود ۴ ماه از عرضه اولین نسخه بتا سیستم عامل جدید مک، نسخه GM این سیستم عامل جدید لحظاتی پیش در اختیار برنامه نویسان قرار گرفت.

شماره ساخت این نسخه 13A598 می باشد.

در کنار نسخه GM مک، Xcode 5.0.1 ، OS X Server 10.9 و Apple Remote Desktop جدید هم برای برنامه نویسان عرضه شده است.

پس از نصب از طریق مک اپ استور یک آپدیت با نسخه 9.4.7 برنامه برنامه iPhoto هم قابل دریافت است که ظاهرا این نسخه مخصوص Mavericks می باشد.

نسخه GM دقیقا همان نسخه نهایی است که حدود یک تا دو هفته زودتر برای برنامه نویسان عرضه می شود تا برنامه های خود را جهت سازگاری با نسخه جدید آپدیت کنند. این نسخه در ادامه به ورژن های بعدی از طریق Software Update قابل آپدیت است و هیچ گونه تفاوتی با نسخه نهایی ندارد.

دانلود با لینک مستقیم (اختصاصی):

صفحه ورودی iPhoto جدید که قابلیت های جدید را نشان می دهد.

نظر

علیرضا جان اگر امکانش هست تو بخش ویژه هم قرار بدین

نظر

نوشته اصلی توسط reza86 نمایش پست ها
        علیرضا جان اگر امکانش هست تو بخش ویژه هم قرار بدین
        ۵.۱۹ گیگابایت حجمش هست اجازه بفرمایید چند ساعت بگذره حتما قرار میدیم

نظر

سلام من الان تو قسمت آپدیت مک استور میرم هیچ چیزی نمیاره فقط آپدیت iphoto و itunes 11.1.1 رو میاره.الان با آپدیت این دو تا میره به گلدن مستر؟

نظر

نوشته اصلی توسط 51234peyman نمایش پست ها
            سلام من الان تو قسمت آپدیت مک استور میرم هیچ چیزی نمیاره فقط آپدیت iphoto و itunes 11.1.1 رو میاره.الان با آپدیت این دو تا میره به گلدن مستر؟
            نمیتونید از بتا برید به GM باید اکانت دولوپر مک داشته باشید و نسخه GM رو Redeem کنید و از قسمت اپ های خریداری شده تون دانلودش کنید که البته اگه موریکس بتا باشید میزنه Upgrade Mavericks و آپدیت میشه

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
              نمیتونید از بتا برید به GM باید اکانت دولوپر مک داشته باشید و نسخه GM رو Redeem کنید و از قسمت اپ های خریداری شده تون دانلودش کنید که البته اگه موریکس بتا باشید میزنه Upgrade Mavericks و آپدیت میشه
              پس الان باید صبر کنم تا لینکش بیرون بیاد بعد دانلود کنم و بعدش نصب دیگه؟ اگه ابن کارو بکنم بعد اومدن نسخه اصلی احتیاجی نیست که دوباره این کارو انجام بدم؟یعد راحت میتونم با گلدن مستر به ۱۰.۹.۱ آپدیت کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط 51234peyman نمایش پست ها
                پس الان باید صبر کنم تا لینکش بیرون بیاد بعد دانلود کنم و بعدش نصب دیگه؟ اگه ابن کارو بکنم بعد اومدن نسخه اصلی احتیاجی نیست که دوباره این کارو انجام بدم؟یعد راحت میتونم با گلدن مستر به ۱۰.۹.۱ آپدیت کنم؟
                بله

واقعا پست اول ندیدید؟؟؟؟!!!!

نسخه GM دقیقا همان نسخه نهایی است که حدود یک تا دو هفته زودتر برای برنامه نویسان عرضه می شود تا برنامه های خود را جهت سازگاری با نسخه جدید آپدیت کنند. این نسخه در ادامه به ورژن های بعدی از طریق Software Update قابل آپدیت است و هیچ گونه تفاوتی با نسخه نهایی ندارد.

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                  بله

واقعا پست اول ندیدید؟؟؟؟!!!!
                  عذر می خوام این جمله آخرشو نخونده بودم بابت پاسخ گویی و راهنماییتونم س‍پاس گذارم

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
                    الان که gm اومده دو هفته دیگه نسخه اصلیش میاد برای خرید تو اپ استور؟
                    تاریخ دقیقش معلوم نیست ولی طی همین ماه میلادی عرضه خواهد شد

نظر

یعنی باید خریداری بشه یا میشه اپدیت کرد از ۱۰.۸.۵؟من گیج شدم.

نظر

نوشته اصلی توسط roham22 نمایش پست ها
                        یعنی باید خریداری بشه یا میشه اپدیت کرد از ۱۰.۸.۵؟من گیج شدم.
                        باید خریداری بشه هروقت بیاد

نظر

میشه کاری کرد مجانی در بیاد؟البته ببخشید که میپرسم.

نظر

نوشته اصلی توسط roham22 نمایش پست ها
                            میشه کاری کرد مجانی در بیاد؟البته ببخشید که میپرسم.
                            نخیر. مک اپ استور هست بی در و پیکر نیست که

اگر می خواهید قانونی نباشه باید نسخه های در اینترنت رو دانلود کنید

نظر

صبر کنید ..
                            X