اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

OS X Mavericks نسخه GM عرضه شد + دانلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
    برنامه نویس ها مگه رایگان اکانت دریافت کردند ؟!
    اول کار ۹۹ دلار میدند تا بتونن به نسخه های بتا و GM دسترسی داشته باشند٬ به همین دلیل هنگام عرضه نسخه GM امکان دریافت یک Redeem کد رو هم دارند که زمانی که اون رو در اکانت شون ثبت کنند در واقع انگار نسخه اصلی رو دریافت کردند که بعد از عرضه نسخه نهایی فایل GM تبدیل میشه به فاینال (البته تنها در اسم) وگرنه خود فایل ها یکی هستند

کلا در مک برای آپدیت به نسخه های بتا و ... نیاز به اکانت دولوپر یا ... نیست
    مرسی ممنون از راهنماییتون

نظر

من الان ۱۰.۸.۵ رو دارم /. اگه فایل رو دانلود کنم /. بدون مشکل میتونم برم رو mavericks gold master
      کد redeem چیه ؟؟!
      یعنی اگه من نصب کنم .. بعد از مدتی از کار میوفته ؟ یا مشکلی برام ایجاد میکنه ؟!
      چیزه خاصی موقع نصب میپرسه ؟

نظر

فکر می کنم خوراک مک بوک ایر 2013 باشه....شارژش میشه 15 ساعت!

نظر

نوشته اصلی توسط k_mehdi نمایش پست ها
          من الان ۱۰.۸.۵ رو دارم /. اگه فایل رو دانلود کنم /. بدون مشکل میتونم برم رو mavericks gold master
          کد redeem چیه ؟؟!
          نه مشکل ایجاد نمیکنه.فقط چون باید install شه فکر کنم اطلاعاتت بپره.و چچون این نسخه اصلیه اصلا مشکل از کار افتادن و نداره

نظر

آقا پس کی تو بخش ویژه قرار میدید لینکش رو ؟

نظر

لینک از دیروز ساعت ۱۰ صبح آماده بود. ولی از آنجایی که حجم ۴.۹ گیگابایت داشت تصمیم بر این شد که تمامی مدیران آن را تست کنند و بعد از صحت درست بودن اون در انجمن قرار بگیره. هم اکنون فایل تست شده است و چندین دستگاه هم با آن اپدیت شده. فایل به صورت اختصاصی توسط بنده از مک اپ استور دانلود شده و به صورت zip با یک فایل کپی رایت i-phone.ir در آمده که سایت های دیگر مانند سال های گذشته لینک ما را کپی نکنند !

لینک مستقیم به پست اول اضافه شد

نظر

جسارتا پارالل دسکتاپ 8 رو پشتیبانی میکنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط k_mehdi نمایش پست ها
                  کد redeem چیه ؟؟!
                  کد redeem یک کد هست که به برنامه نویس داده میشه از طریق مک اپ استور وارد می شه و براش دانلود شروع میشه.

بله خیلی راحت می تونید نصب کنید و آپگرید میشه. همون نسخه نهایی هست پس طبیعتا نه از کار میفته نه مشکلی ایجاد می کنه

فقط می پرسه مک برروی چه درایوی نصب هست، همین

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط ronin313 نمایش پست ها
                  جسارتا پارالل دسکتاپ 8 رو پشتیبانی میکنه؟
                  ویندوز نیست که دوست عزیز با نسخه جدید برنامه های قدیمی از کار بیفته! بله مشکلی نداره

نظر

نوشته اصلی توسط ialireza نمایش پست ها
                    لینک از دیروز ساعت ۱۰ صبح آماده بود. ولی از آنجایی که حجم ۴.۹ گیگابایت داشت تصمیم بر این شد که تمامی مدیران آن را تست کنند و بعد از صحت درست بودن اون در انجمن قرار بگیره. هم اکنون فایل تست شده است و چندین دستگاه هم با آن اپدیت شده. فایل به صورت اختصاصی توسط بنده از مک اپ استور دانلود شده و به صورت zip با یک فایل کپی رایت i-phone.ir در آمده که سایت های دیگر مانند سال های گذشته لینک ما را کپی نکنند !

لینک مستقیم به پست اول اضافه شد
                    من کلی رفتم ویژه شدم امروز ! اگه میدونستم لینک اینچا میزارید که خیلی خوب بود :d
                    یعنی اینو نصب کنیم بره دیگه ؟ نیازی به فینال نیست دیگه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط iliali007 نمایش پست ها
                      من کلی رفتم ویژه شدم امروز ! اگه میدونستم لینک اینچا میزارید که خیلی خوب بود :d
                      یعنی اینو نصب کنیم بره دیگه ؟ نیازی به فینال نیست دیگه ؟
                      مک رو همیشه عمومی قرار میدیم

بله همونه

نظر

اگه الان کسی بره به نسخه اصلی ( گلدن مستر) خود به خود برنامه iphoto به ورژن ۹.۴.۷ میره یا نه؟

نظر

نوشته اصلی توسط 51234peyman نمایش پست ها
                          اگه الان کسی بره به نسخه اصلی ( گلدن مستر) خود به خود برنامه iphoto به ورژن ۹.۴.۷ میره یا نه؟
                          نخیر نمیره. برنامه iphoto برنامه جداگانه هست، جزئی از سیستم عامل نیست که، به صورت آپدیت میاد در مک اپ استور که البته مثل اینکه اپل فعلا برداشته آپدیت رو تا زمان عرضه نهایی

نظر

دوست عزيز من رو ١٠.٨.٥ اين نسخه رو نصب كنم ، اپديت ميشه يا انستال ، منظورم اينه كه اطلاعاتم پاك نميشه ؟ تست شده ؟

نظر

نوشته اصلی توسط k1_khfan نمایش پست ها
                              دوست عزيز من رو ١٠.٨.٥ اين نسخه رو نصب كنم ، اپديت ميشه يا انستال ، منظورم اينه كه اطلاعاتم پاك نميشه ؟ تست شده ؟
                              آپدیت میشه، همه اطلاعات می مونه، روی ۳ دستگاه هم تست شده

نظر

آقا با idm دانلود بشه مشکل پیش میاد !؟

نظر

صبر کنید ..
                                X