اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سایتی برای بدست آوردن آدرس پستی جهت ساختن اکانت اپل آیدی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سایتی برای بدست آوردن آدرس پستی جهت ساختن اکانت اپل آیدی

سلام دوستان خوبم ببخشید که اینجا تاپیک میزنم و اگر تاپیکم بی ربط با موضوعه ولی تو کل فروم ها گشتم نتیجه ای نرسیدم اینجا آخرین امیدمه.
    یه سایتی هست که با دادن اطلاعات پایه بهش مشخصات جعلی و کاملی از یک فرد میسازه و تحویل میده از جمله شماره کارت ویزا و رمز و .... آدرسشم اینه
    Generate a Random Name - Fake Name Generator
    حالا سوالم اینه مثلا تو این عکسی که براتون میذارم من مشخصات دقیق تر از قبیل Address Line 1 و Address Line 2 و city و state/province/region و zip/postal code رو چطور از این مشخصات خارج کنم؟؟؟؟؟
    آیا کسی هست بتونه کمکم کنه یا سایتی هست که تلفن بهش بدی و زیپ کد و آدرس رو به تفکیک نام شهر نام خیابان و منطقه و دست آخر یک آدرس پستی معتبر آمریکایی بهم بده؟ همشم با یک شماره تلفن ( مثل اینایی که تو فیلما میگن اول از شماره خونه شروع میکنن و بعد آخرش نام شهر رو میگن برعکس ایرانیا که اول نام شهر و ...)
    اگه سایتی که لینکش رو براتون میذارم رو کامل بخونین کاملا متوجه منظورم میشین که چی میگم چون من این اطلاعات رو واسه تکمیل کردن ثبت نام نیاز دارم .اول عکس و بعد آدرس سایت رو براتون میذارم.

البته عکس دوم مربوط به اسکرین شات گوشیم هست که با مشخصات جعلی یه بابای وارد برنامه اندروید شدم و واسه اینکه بتونم برنامه ( حتی برنامه های رایگانش رو ) دانلود کنم میگه باید ثبت نامت رو تکمیل کنی و این مشخصات رو میخواد لطفا کمکم کنین.
    این آدرس اون سایتی که گفتم اگه کامل بخونید متوجه میشید که کلا چی گفتم.
    Amazon AppStore 5.0030.172.0C - مارکت امازون اندروید + اموزش استفاده
    راستی فک نکنین این فقط به درد اندروید میخوره به درد آیفون و ios هم میخوره ها..!!!
    ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 07-12-2016, 08:26 PM

سلام
    این هم ترتیب چیدمان آدرس و سایر مشخصاتی که از این سایت دریافت میکنید
    البته در این نمونه شهر کالیفرنیا ( CA ) انتخاب شده ، که شما میتوانید با انتخاب گزینه Advanced Option ( سمت راست دکمه Generate )
    به لیستی از ایالات کشور مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
      سلام
      این هم ترتیب چیدمان آدرس و سایر مشخصاتی که از این سایت دریافت میکنید
      البته در این نمونه شهر کالیفرنیا ( CA ) انتخاب شده ، که شما میتوانید با انتخاب گزینه Advanced Option ( سمت راست دکمه Generate )
      به لیستی از ایالات کشور مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید.

واقعا کمک بزرگی کردید ممنون یکی از سوالات همیشگی من همین آدرس لاین 1 و 2 بود.با این آموزش کارای فوق العاده ای میشه کرد بی نهایت ممنون

نظر

state/Proice/region رو چطوری وارد کنیم. من فقط تو همین قسمت مشکل دارم

نظر

از اونجایی که تو کادر سبز راهنمایی کرده city california.
          .There is no knowledge that is not power

نظر

یعنی بر طبق کادر بالا میشه ca ؟ چون من همین طور وارد می کنم باز هم اررور میده

نظر

بله ca مخفف california میشه.
              .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط chem30 نمایش پست ها
                یعنی بر طبق کادر بالا میشه ca ؟ چون من همین طور وارد می کنم باز هم اررور میده
                سلام دوست عزیز
                توضیحات کاملا مشخصه و نیازی به توضیح دیگه ای نیست، شما بهتره که از داخل آیتونز و با تغییر آی پی اقدام به ساختن اکانت اپل آیدی نمایید.

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

اگه برای اکانت آیتونز می خوای
                  از توی گوگل مپ یه آدرس پیدا کنی که خیلی راحت تره
                  من خودم آدرس یه ساندویچی رو دادم تو سانفرانسیسکو ... :d

نظر

صبر کنید ..
                  X